Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa - Mudanya
123 ... 105106107   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Mehmet CK
13 yıl önce - Prş 18 Eyl 2003, 21:34
Bursa - Mudanya

Mehmet CK
13 yıl önce - Prş 18 Eyl 2003, 21:36

emrecan

13 yıl önce - Sal 30 Eyl 2003, 21:39
Mudanya

Mudanya Bursa'ya bağlı yaklaşık Bursa'dan 32 Km. uzakta deniz kıyısında tarihi bir yer (Bakınız Mudanya Mütarekesi...)

Apo'nun yakalanmasından sonra Imralı adasına gönderilmesi esnasında Türkiye'nin gündemine girip basın mensuplarının
konuşlandığı yer olarak her akşam haberlere konu olmuştu ve bu şekilde tarihte yeniden önemli bir mekan olarak yerini aldı.

Bu arada Mudanya'ya 1 saat 45 dakikalık bir deniz otobüsü yolculuğu ile gidilebiliyor...
Karadan gidilmek istenirse yaklaşık 4 saat kadar sürüyor

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Photos by Emre Canaslan

En son emrecan tarafından Pzr 09 Ksm 2003, 13:28 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

afsin
13 yıl önce - Çrş 21 Nis 2004, 16:04

Özcan'a...

Bursa'nın şehride hoşuma gider,resimleri elimden geldiğince yollamaya çalışıyorum,devam edecek.

Özcan ben araba ile oteller bölgesine kadar mı çıkabiliyorum ? Kadıyayla'ya kadar çıkmak mümkün mü ? Bir bilen nasıl bulayım üstad kendi başımıza yapacağız bir şeyler,isterseniz fırsatını bulabilirseniz beraberde çıkabiliriz bilmiyorum ne dersiniz Barışla?

Birde benim amacım yeni araştırmalar yaptım,kafayı sıyırdım,Uludağ'daki göller bölgesine çıkmak istiyorum,buraya çıkabilirsem zirve 200mt mesafede,zirvede yapacağım, ne dersin ?

Araba ile çıkabileceğim son noktayı bilmiyorum bu benim için problem...

Emel hanım'dan bahsediyorsun herhalde,biliyorsa mutlaka cevap yazacaktır.

(+)

Trilye Sahil

Furkan

12 yıl önce - Pts 27 Eyl 2004, 14:03

Bu bina hakkında bilgi bulamadım ama, eski bir sinegog olduğunu tahmin ediyorum.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Mütareke Evi Müzesi

(+)

Mütareke Evi Müzesi İçi.. Resim çekmek yasaktı ne zor oldu bir bilseniz

(+)

(+)

(+)

(+)