Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
M.Ali
10 yıl önce - Pzr 27 May 2007, 23:47

O taraftan olması muhtemel ama görünen yer Konya yolu'ndayken sola baktığınızda gördüğünüz nokta.

çağrı oztek
10 yıl önce - Pzr 27 May 2007, 23:53

Ben öveçler 4. caddede oturuyorum ve sözü edilen binaları sürekli görüyorum dikmen vadisi projesi değil onlar dikmen caddesi üzerinde olması lazım binanın biri küçük gördüğünüz gibi yaklaşık 1 yıl öyle kaldı ama tekrar uzamaya başladı. Projenin ismini öğrenirsem yazarım.Saygılar

Ali Özkan

10 yıl önce - Sal 29 May 2007, 19:29

Bu binalar Mesa Dikmen Evleri 2 adet 22 katlı bina. Uzun bir süre inşaatı durmuştu.

Ahmet Gürkan
10 yıl önce - Sal 06 Ksm 2007, 13:49

ya abiler, bu fotoğraftaki proje, zamanında eski AŞTİ'nin yerine yapılacak olan proje değil miydi? 50 küsür katlı olacak deniliyordu da sonradan vazgeçilmişti, ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa?

Ali Özkan

9 yıl önce - Sal 22 Nis 2008, 16:20

Evet sonunda sır çözüldü. Armada ve Bayraktarın arkasındaki inşaatların sırrı çözüldü:
Armada'nın arkasında hastane ve Öz inşaatın oteli; Bayraktarın arkasında ise iş merkezi yapılmakta ve duyduğum kadarı ile bayağı bi yükselmiş, fotoğrafları olupta paylaşmak isteyen arkadaşlar aranıyor

vozkan
9 yıl önce - Çrş 23 Nis 2008, 19:26

[b]Antalya’daki lüks tatil konsepti Ankara'ya taşınıyor [/b]

Özdoğan Ailesi, lüks otel konseptini Ankara’ya taşımaya karar verdi

Geçen yıl açılan ve fiyatı 2.500 ile 25 bin dolar arasında değişen villalarıyla zengin Rus ile
Kazakların gözdesi haline gelen Calista, ’lüks’ü Ankara’ya da taşıyor. 150 milyon dolara inşa
edilen ve dünyada ilk kez uygulanan “müşteri ne isterse” konsepti ’a la carte all inclusive’le
Antalya bölgesinin en pahalı villalarını doldurmayı başaran Calista Luxury Resort’un sahibi Özkar
Grubu, Ankara’da da aynı standartlarda yatırıma hazırlanıyor. 2010 yılında tamamlanacak otele
Calista Luxury Resort kadar yatırım yapacaklarını ve Ankara’nın en lüks otelini açacaklarını
söyleyen Özkar Yönetim Kurulu Üyesi Ali Özdoğan, “350 odalı otelin, standart odaları 40
metrekare olacak. Şimdiden 5-6 yabancı zincirle işletme için görüşmelere başlandı” dedi.

http://w9.gazetevatan.com/haberdetay.asp?tarih=23 ...tegoryid=2

Ali Özkan

9 yıl önce - Pts 28 Nis 2008, 10:44

Uzun bir aradan sonra tekrar Ankara'daydım. Söğütözündeki inanılmaz gelişme beni çok etkiledi. Aşağıdaki fotoğraflardan da anlaşılacağı üzere Armada'nın arkasında hastane ve otel inşaatı var. Otel yaklaşık 15 katlı olacak ve hemen hemen kaba inşaatı bitmek üzere; hastane ise yaklaık 10 katlı olacak bittiğinde. Bayraktarın arkasında ise iş merkezi inşaatı devam etmekte ve şuan 18. kattalar. Herhangi bir tabela yok ama Bayraktarın çalışma sahası içerisinde ve bayraktar için kullanılan kule vinç de aynı ki bu da bunu doğrular nitelikte . Acaba aşırı talep yüzünden mi ek bir bina yapılıyor bekleyip göreceğiz. Çalışmalar son hızıyla devam ediyor. 1 gün arayla 2 defa uğradım ve yaklaşık yarım kat çıktılar. Heralde bu inşaat da 3-4 ay içinde tamamlanacak. Yaklaşık 25-30 kat olacak gibime geliyor. Son olarak da, en alttaki fotoğraftan da anlaşılacağı üzere Armada'nın hemen solunda yoğun bir harfiyat çalışması var. Burdan da büyük bir yapı çıkacak gibi görünüyor, belki de otel. Ayrıca Özdoğan'ın oteli için harfiyat çalışması bitmiş inşaat başlamış

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

ferit_88
9 yıl önce - Pts 28 Nis 2008, 15:46

Bu varanin yapacagi 11 katli hotel armadanin yani icin cok kucuk keske 25-30 kat olsaydi

ytugcu

9 yıl önce - Pts 28 Nis 2008, 22:38

Bilkent Center girişinde Sports International'ın karşısına inşa edilmekte olan camii (28.04.2008):

agricity

9 yıl önce - Sal 29 Nis 2008, 17:33

Eskişehir yolu 9. km ye Tarım Bakanlığı yeni hizmet binası inşaası başladı. Bitişiğindeki arsa ise Danıştaya hizmet binası için tahsis edildi.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet