Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
:BARIŞ:

7 yıl önce - Sal 26 Hzr 2012, 23:10

34 M 0040

aykut kayıhan
7 yıl önce - Sal 26 Hzr 2012, 23:23

Taşra yerine sayfiye daha uyardı.

Arda M Öztürk

7 yıl önce - Sal 06 Ksm 2012, 02:10

(+)

Misafir d0b

4 yıl önce - Cum 13 Mar 2015, 10:52

Dün akşam Beylikdüzün de ışıklarada bekleyen araçların yanına çok ağır ağır yaklaşırken zaten önümdeki araca 3 mt falan vardı sola dönmeye bekleyen araçlardan bir tanesi olan Bordo renkli taksi 34 M 0005 plakalı taksinin arka kapısında yolcu sağ kapıyı açması ile benim sol üst çamurluğa girmesi bir oldu.
Sürücü koltuğunda ilk etapta göremedim yolcuda inmeye çalışıyordu biraz sağa alıp araçtan inip kontrol ettğimde sol üst çamurlukta yaklaşık 4 cm bordo renk boya ve kaportanın eğildiği gördüm. Tutanak tutmak için taksiciye söyledim tamam sen sağ çek ve kaçan bayan yolcuyu bana yakala dedin nedense. Bende sen sağa gel bakalım demeye kalmadan sağda ben yolu açtığımda o kişi sola dönüş yaparak kaçtı.
Sebebi ne olursa olsun bu kadar aşağlık bir işi niye yaptı bilmiyorum. Meslek ahlakı diye bir şey yok ben herşeyden önce o bayan sürücünün yaptığı hatadan kendisine bir zarar gelmesinden korktum. Çok şükür insan sağlığına bir şey olmadı. Ama o şöförün yaptığı ayıbıda hiç unutmadım bir yerlere bildirmek istedim. Eğer bu aracı her gören bu araca binmesin 34 M 0005 bordo plakalı TAKSİ. Zira o günkü şöförü ne müşteri güvenliğ nede kişilere saygısı olan biri...

Misafir 8b8

4 yıl önce - Cum 13 Mar 2015, 11:29

Bunların İstanbul içi taksiler gibi Txx plaka alma hakları var aslında. İlin tamamı büyükşehirde olduğuna göre merkez-taşra ayrımı kalmamış demektir.

Aynı durum Ankara ve İzmirde de var. 2004 de metropole giren ilçelerin hiç birisi T alamadı. Ankara'da sadece havaalanı taksilerine T verdiler.

Misafir de3

4 yıl önce - Sal 26 May 2015, 23:04

kımızı şehir icindeyolcu alamıyor sarı beylikdüzünde boş dönüyor yolcular 25 30 dakkika bekleyenler oluyor bu işi düzenlemeleri şart

Misafir 8d3

3 yıl önce - Prş 18 Şub 2016, 23:19

kırmızı M ve C plakalar ilçe plakalarıdır silivri /çatalca /.B çekmece /beylikdüzlügü .taksileri bu ilçeler sınırlarında yolcu alır . il snırların içenden yolcu alamaz ilçeden getirdigi yolcusunu bırakır boş olarak ist çıkar, aynısını sarı T plakalar yapar ilçelerden yolcu alamaz, ukome karları fiat listesi ,müşteri taksiye bindimi köprü ve paralı yol ücretinide öder. ayrıca ilçeden il sınrlarna girdimi km başına 100/50 fark alır.ukome de taksimetre belirtilmiştir.

Berktuğ
site denetçisi

3 yıl önce - Cum 01 Nis 2016, 22:32

Her ne kadar ruhsatta farklı bir araç çıkmasına karşın bu fotoğrafları da bu başlığa ekleyelim.
*** Plaka No 34 C 0308 MarkaRENAULTModel Yılı2013Ruhsat Tarihi25/11/2013Tescil BirimiİSTANBUL

(+)

(+)

mertesat07

3 yıl önce - Cmt 02 Nis 2016, 12:02

Bu taksilerden ben Tuzlada hiç görmedim Tuzla yi bırakın Şifa Mahallesinde İstanbul'un doğu sınırı olan semtte görmedim mahallenin taksileri sarı zaten yani bunun dış ilçeyle falan alakası yok Çatalca Silivri Şile gibi merkeze uzak ilçelerde olabilir

Bertan9965
1 yıl önce - Sal 10 Nis 2018, 10:32

Sabah bir kanalda haber vardı. Kırmızı taksiciler, kendi bölgelerinden yolcu almaya kalkan bir sarı taksiciyi dövmüş.

Bir sarı taksici yolcu alırken kameraya yakalandı. Taksici "olmaz biliyorum ama el edince durdum" dedi.

Bir taraftan Uber'den şikayetçi olurken diğer taraftan Avcılar ötesi yerden yolcu almak çelişki oluyor.

sayfa 4
ANA SAYFA -> ULAŞIM