Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Akın Kurtoğlu

15 yıl önce - Sal 07 Ksm 2006, 16:07
[İST-B6.09] - Deprem Tatbikatı Çerçevesinde Deniz Yangınlarına Müdahale

Bugün, İBB tarafından gerçekleştirilen ilginç bir "Deprem Tatbikatı" çerçevesinde, denizin ortasında bir geminin yanması ve buna müdahale edilerek söndürülmesi ve kurtarma çalışmaları da canlandırıldı.

Konu; Deniz Kazası/Yangınları ile direkt ilgili olduğu için, bu bölüm altında açılmasını uygun gördük. Adıgeçen çalışmalarla ilgli fotoğrafları olanlar varsa, içinde bulunduğumuz başlığın altına iliştirebilirler.

Akın KURTOĞLU

sabahattin kayış

15 yıl önce - Sal 07 Ksm 2006, 16:14

(+)

(+)

(+)

(+)

Önceleri bir gemi yanıyor zannetmiştim.. Daha sonra şehir hatları vapurlarının çok yakınından geçtiğini görünce bir tatbikat olduğunu sezdim..

En son sabahattin kayış tarafından Sal 07 Ksm 2006, 16:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Akın Kurtoğlu

15 yıl önce - Çrş 08 Ksm 2006, 00:25

Enteresan bir tatbikat olmuş olmasına da, Allah muhafaza bir zelzele anında denizdeki gemiler neden tutuşuverecekler, onu anlamadım bir türlü? Denizde söndürme tatbikatı yerine, karadaki yapıların söndürülmesi üzerine bir tatbikat yapılsa, daha yerinde ve de faideli olmaz mıydı acep?

Akın KURTOĞLU

sabahattin kayış

15 yıl önce - Cum 10 Ksm 2006, 00:58

Alıntı:
Enteresan bir tatbikat olmuş olmasına da, Allah muhafaza bir zelzele anında denizdeki gemiler neden tutuşuverecekler, onu anlamadım bir türlü?  Denizde söndürme tatbikatı yerine, karadaki yapıların söndürülmesi üzerine bir tatbikat yapılsa, daha yerinde ve de faideli olmaz mıydı acep?

Zannedersem bu tatbikatın deprem ile ilgisi sadece deprem tatbikatı ile aynı güne gelmesinden başka bir şey değil..

(+)

(+)

Ve gazetelerden okuduğum, fiyasko ile sonuçlanmış aşırı dalgalar yüzünden söndüren gemiler fazla yakınlaşamamışlar, iyi ki tatbikattı dedirten bir haber oldu..

ANA SAYFA -> ULAŞIM