Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
fatih kocaoglu
12 yıl önce - Pzr 29 Ekm 2006, 18:10
[İST-G1.35] - wow-ULAŞIM Bölümüne Yapılan Çeşitli Davetler

wowTURKEY Ulaşım bölümüne çeşitli kurum ve kuruluşlardan gelen davetler bu başlık altına eklenecektir.

Mehmet Kasım
12 yıl önce - Çrş 08 Ksm 2006, 10:28
Ulaşım A.Ş'den Wowturkey Ulaşım Ekibine Davet

Dün görüşme imkanı bulduğum Ulaşım A.Ş Genel Müdürü Sn.Süleyman PEKTAŞ Beyin tüm ulaşım ekibine derin sevgi ve saygılarını ileterek  Esenler Ferhatpaşa'daki Genel Müdürlükte Cumartesi Sabahı Kahvaltıya davet ettiğini söyledi.

2 Aralık Cumartesi'ye ne dersiniz

Mehmet Kasım
12 yıl önce - Çrş 08 Ksm 2006, 10:35
Wowturkey Kentiçi Ulaşım Sistemleri Konferansına Davet Edildi

20-24 Kasım Tarihleri arasında  İTÜ İnşaat Fakültesi Maslak Yerleşiminde  bulunan konferans salonunda saat 09.30-17.00 arasında yapılacaktır.

Prof.Dr.Vukan R.Vuchic ( Pennsylvania Üniversitesi ) tarafından verilecek olan konferansa wowturkey ulaşım ekibi Sn.Süleyman PEKTAŞ Bey'in özel davetlisi olarak katılacaktır.

Rifat Behar
12 yıl önce - Çrş 08 Ksm 2006, 10:36

Süleyman Bey'in nazik davetine çok teşekkürler.
Ben büyük bir zevkle gelmek isterim.

erolc
12 yıl önce - Çrş 08 Ksm 2006, 11:21

Yine 4 kişilik çekirdek grup gider sanırım.Tersane, Ulaşım A.Ş., ve diğer gezilerde devamlı kota olarak 4 rakamını görüyorum. Konu açılmışken sormak istiyorum  4 rakamının bir özelliği mi var?

* Gelen uyarı dolayısıyla düzeltiyorum.Çekirdek gurup 5 kişi imiş(eski haberleri taramadan  aklımda kalan 4 rakamı idi)

En son erolc tarafından Çrş 08 Ksm 2006, 11:26 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Mehmet Kasım
12 yıl önce - Çrş 08 Ksm 2006, 11:25
Aman Erol Bey

4 Kişilik kota yok.Ulaşım grubu davetli bu kahvaltıya.Süleyman Bey çok nazik ve kibar bi insan.Dün akşam kenimi Ulaım A.Ş'de değilde evimde hissettim.

Gün konusunu Akın ayarlayacak.Hep beraber gideceğiz.

Murat Kandemir
12 yıl önce - Çrş 08 Ksm 2006, 11:36
Süre ve Konular

Böyle bir toplantıyı organize ediyor olduğunuz için teşekkürler. Bu kadar önümüzde zamanın olması vesilesiyle biraz ödev çalışıp konuları derleyip gitmeye ne dersiniz?

Mehmet Kasım
12 yıl önce - Çrş 08 Ksm 2006, 11:47
Projeler

Herkes projelerini hazırlasın arkadaşlar.Hazırlıklı olalım tabi. Ama Süleyman Bey planlama konularında tek etkili kruluşlun İMP olduğunu söyledi.

İstanbul Metropolitan Merkezi ile bağlantı kurmaya çalışalım. Onların yeri Odakule-Beyoğlu'nda.

Konferanslara katılarak planlamacıları markaja alalım derim.

messiah_haktan

12 yıl önce - Çrş 08 Ksm 2006, 16:15

Bir internet sitesinin daha dogrusu forumun 12 milyonluk büyük bir belediyenin rayli sistem projelerini etkileme sansi varsa bu beni tedirgin ediyor.

Hakan Aydın

12 yıl önce - Çrş 08 Ksm 2006, 16:20

Bir internet sitesi sivil toplum kuruluşlarından daha çok kafa patlatıyorsa bu işe kimse tedirgin olmamalı...

sayfa 1
ANA SAYFA -> ULAŞIM