Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
cansu_KFL

14 yıl önce - Pzr 17 Arl 2006, 00:22

Fotoğraf kalitelerinin düşük olmasından dolayı çok üzgünüm ancak digital malesef yok telefonun kamerasından çekiyorum 1.3mp malesef daha iyisi elimden gelmiyor...

(+)

Burası meşhur Yayla bayırımız. Bayırın aşağısında Hızırbey Külliyesi,Hızırbey Camii... gibi önemli tarihi yerler mevcut. Bayırdan yukarıya doğru ise eskiden kalma tarihi evler görebilirsiniz.Atatürk'ün konuşma yaptığı bina, eski vali konağı da bunların arasında...

(+)

Burası da aslında Kırklareli'nin en meşhur yeri istasyon caddemiz. Muhtemelen Türkiye'nin başka hiçbir yerinde böyle güzel bir cadde yoktur. Cadde trafiğe kapalı yemyeşil ve çevresinde çift taraflı parklar uzanıyor. Yaz sabahları tertemiz havada yürüyüşünüzü yapabilir,ardından biraz dinlenmek için parkta bir çay içip evinize gidebilirsiniz... İnsana gerçekten huzur veren bir mekandır...

Yurdaer Yurtsev
14 yıl önce - Prş 18 Oca 2007, 16:21
Kırklareli

Ben Kırklareli Atatürk Lisesi 89 mezunuyum. Kırklareli'ni ve o güzel lisemi mezun olduktan sonra birdaha görme fırsatım hiç olmadı. Cansu'ya fotoğraflar için çok teşekkürler. Keşke Atatürk Lisesinin fotoğraflarınıda çekseniz. Acaba çok mu değişti okulum?

cansu_KFL

13 yıl önce - Çrş 07 Şub 2007, 17:32

Meydanda, Atatürk heykeli önünde gururla dalganan bayraklarımız....

Eski vali konağı, eski Vali Faik İlköğretim Okulu...Eski çünkü bina geçen sene çıkan yangınla kül oldu...

Atatürk heykelinin karşısına geçen sene yapılan, yapıldığına da çok memnun olduğum Zübeyde Hanım heykeli...

cansu_KFL

13 yıl önce - Çrş 07 Şub 2007, 17:38

Tarihi Hızırbey Külliyesi. Kırklareli'nin en önemli tarihi yapılarındandır.Ancak bakılmazsa böyle bir yapı kalmayacak...

İsatsyon caddesinde bulunan gençlik spor il müdürlüğü.

Bu uçak sanırım Kırklarelili bir paşa tarafından Kırklareli'nin en güzel meydanına hediye edilmiş. Ne açıdan böyle birşey yapıldı bilmiyorum ama güzel oldu bence ben sevdim

Yurdaer Yurtsev
13 yıl önce - Cum 02 Mar 2007, 15:10

Fotoğraflara bakarken Kırklarelinin o temiz, şiirin, saatlerce otursanız sıkılmıyacağınız çay bahçeleri geldi aklıma... En güzellerinden biri Atatürk heykelinin hemen arkasında, bir diğeride İstasyon caddesinde yer alan Gençlik Spor İl Müdürlüğü'nün yanında yer alırdı.

sayfa 2
« önceki   123 ... 232425   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler