Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
İhsan Can İçiuyan

7 yıl önce - Pzr 10 Ekm 2010, 02:25

(+)

(+)

(+)

deniz1764

7 yıl önce - Pzr 10 Ekm 2010, 02:48

(+)

engygl
5 yıl önce - Cum 06 Nis 2012, 22:20

Az once Vedat Milor'u izledim ve en son bir yil once Eskisehir Ciborek Evi'nde yedigim o ciboreklerden yemek icin yarin gunubirlik Eskisehir'e gidebilirim, ama maalesef Istanbul'da islerim var.

Birkac yil once Kadikoy'deki Sayla Manti'da yemistim, ama orada hem Cig Borek demeleri hosuma gitmemisti, hem de sanirim kiymalisi yoktu. Google'da arattim, Sehremini'de bir yer varmis sanirim, ama o tarafa yolum dusmeyecek, yarin Besiktas ve Kadikoy ilceleri sinirlarinda olacagim.

Yine Google'da aratinca Tatariko diye bir yere rastladim. Goztepe'de, Minibus Caddesi'ndeymis. Burayi deneyen kimse var mi? Tavsiye eder misiniz? Ya da Besiktas ve Kadikoy ilcelerinde tavsiye edebileceginiz baska bir ciborekci var mi?

Yardimci olacaklara simdiden cok tesekkurler..

Ahmet Günen

5 yıl önce - Prş 03 May 2012, 14:07

(+)
Eskişehirspor maçına deplasmana gelmişken Çiböreği tatmamak olmazdı. Ankara'da Çiğbörek olarak bildiğimiz böreğin esas adı "Çibörek". Her ne kadar börekçinin tabelasında çiğbörek yazılı olsa da. Ayrıca Ankara'da yediğimiz böreklerden daha lezzetli, hafif acılı özel bir sosla servis yapılıyor, elle yeniliyor...

servet demir
5 yıl önce - Pts 07 May 2012, 23:06

sanane ya...eskişehir düşmanı, türkiyede en çok tatarda eskişehirde yaşar haliyle eskişehirin en tanınan yemeği olmuş yıllar yılı.

Erol Gündüz
4 yıl önce - Çrş 06 Mar 2013, 13:56

(+)

İsmail TANYEL

4 yıl önce - Prş 07 Mar 2013, 14:16

Tavsiye edebileceğim mekan, Muttalip Caddesi'ndeki Alpu Çibörek'tir. Mekan tatar mahallesinde bulunmaktan zaten bir avantaja sahipti, lezzet de güzel olunca papağan ve bilimum çibörekçiye tercih ederim.

Berktuğ
site denetçisi

4 yıl önce - Cmt 23 Mar 2013, 21:42

PAPAĞAN ÇİĞ BÖREK

Çarşı Tramvay durağından sol tarafa dönüldüğünde sağdan ikinci köşede bulunuyor. Eskişehir'in ünlü çiğ börekçilerinden birisi. Fiyatları oldukça makul. (Tanesi 1.25 TL ) Porsiyon olarak getirilmekte.
½ Porsiyonda 3, 1 Porsiyonda ise 5 çiğbörek bulunmaktadır.

Ben diğer 4'ünü paket yaptırdığım için tabakta bir tane gözüküyor.

(+)

(+)

Cemoli D18
3 yıl önce - Cum 02 Oca 2015, 23:24

Eskişehir'de Çibörek.
2014 Aralık

(+)

Burak ÇİÇEK
2 yıl önce - Sal 04 Ağu 2015, 14:00

(+)

Eskişehir Çibörek, Papağan

sayfa 5