Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
selim45
9 yıl önce - Çrş 11 Şub 2009, 00:51

şu eskişehire 8 sene boyunca sayısız gitmişliğim var ama şu çiğbörekten yemedim haftaya eskişehire gelcem bana tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı tadına bakmak lazım ayıp oldu 8 senedir çok gidip geldim ama bir türlü yiyemedim bana yardımcı olabilirmisiniz arkadaşlar

OkanDikmen

9 yıl önce - Çrş 11 Şub 2009, 00:55

Alıntı:
bana tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı

Köprübaşı (çarşı) civarındaysanız PAPAĞAN'da, Hasan Polatkan civarındaysanız Eskişehir Öğretmenevi'ne gelmeden sol tarafta ÇİĞBÖREK EVİ'nde yiyebilirsiniz.

samet26
9 yıl önce - Çrş 11 Şub 2009, 01:54

kırım caddesindeki yerde yiyin derim aklıma gelmiyor suan adı ama Merkezde ordan güzel yapan yer yok...

cembey

9 yıl önce - Çrş 11 Şub 2009, 16:24

Tadı damağımızda olan bu lezzetli Tatar yemeğini eskiiehiree giden herkese tavsiye ediyorum.
mutlaka yemeliler.
Ben Ankaradayım ama her gittğimde mutlaka yerim.
Adresler verilmiş zaten. Şimdi canımız cekti yine.yanında da ayranı tabiiki.

servet demir
9 yıl önce - Çrş 11 Şub 2009, 17:24

şu anda eskişehir çibörek evinin merkezde bir şubesi açıldı.köprübaşında sakarya caddesinin hemen girişinde sağda köşede......

Aksit Ozkural

9 yıl önce - Çrş 11 Şub 2009, 17:26

Kismetse bu hafta sonu Ankara ve Istanbul'dan 100 civarinda Genclerbirligi taraftari olarak Eskisehir'e gidecegiz. Tavsiyelerinize uyacagiz. Pesin tesekkurler.

engygl
9 yıl önce - Sal 21 Nis 2009, 23:40

İstanbul'da güzel çibörek yapan bir yer var mı?

Sakıncası yoksa, araştırmalarım sonucunda buranın tavsiye edildiğini gördüm: http://www.saylamanti.net/html/menu.html

İlk fırsatta deneyeceğim..

En son engygl tarafından Sal 21 Nis 2009, 23:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

U. Eren Bağcı

9 yıl önce - Sal 21 Nis 2009, 23:45

İstanbulda güzel çibörek yapan yerin olup olmadığını İstanbul Bölümü'ne yazsaydınız daha kolay bilgilenirdiniz bence Şayet burada Eskişehirdeki güzel çibörek yapan çibörekçileri sayabiliriz çoğumuz.

Giray26
9 yıl önce - Çrş 22 Nis 2009, 01:20

engygl@

hocam istanbul'da çibörek yemek isterseniz Tatarların sayı olarak fazlasıyla mevcut oldugu şehremini ve çatalca'yı deneyebilirsiniz...tam adres tarif edemem fakat çibörekçiler görmüştüm oralarda...

keremce85
9 yıl önce - Çrş 22 Nis 2009, 17:01

İnsan çok özlüyor böyle yöresel yemekleri.
Dışarda da yapan yer bulsan bile nedense aslı gibi olmuyor.
Ah çiğbörek ah...

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET