Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
erolc
14 yıl önce - Pzr 22 Ekm 2006, 01:03
[İST-G1.66] - İstanbul-Ulaşım Son Dakika UyarılarıŞu anda TRT1 de "Otobüs Yolcuları" adlı film oynuyor.

02:45 film şu anda bitti,başlık silinebilir


Akın Kurtoğlu

14 yıl önce - Pzr 22 Ekm 2006, 10:15

Bu başlığı sadece; TV kanallarından herhangi birinde, o anda İstanbul Ulaşımı ile ilgili yayınlanmakta olan bir belgesel, haber veya yorum haberini siteye vermek için kullanın. Geçmiş bilgileri iliştirmeyin. Anlık bilgilendirme ve uyarı amaçlı kullanın. Böylelikle, herbir yeni ve de geçici bilgi için münferit bir başlık açılması durumu sona erecektir.

Akın KURTOĞLU


Mehmet Kasım
14 yıl önce - Cum 24 Ksm 2006, 16:43
İBB Başkanı Bu Akşam 23.30'da Habertürk TV'de


http://www.haberturk.com/haber.asp?id=6884&ca ...2006/11/24

Bitmeyen çile ulaşımla ilgili son gelişmeler değerlendirilecek.


tanerduner
14 yıl önce - Cum 24 Ksm 2006, 19:19

Yine televizyonlara çıkıp,gazetelere demeç verecek,yaptıkları hizmetleri anlatacak,projelerden bahsedecek.Eh,zaten müteahhit firmalara da ceza vermiş.Deyim yerindeyse piyasanın gazını alacak biz bu filmi kaçıncı seyrediyoruz. Bütün suçu Belediyede aramamak lazım aslında.20 senedir yapılmamış yatırımları  üç beş senede yapmaya çalışınca böyle oluyor tabii.İstanbul'un nüfusu 15 milyona dayanmış ve hergün daha da artıyor. Göç sorununa bir çözüm bulunup tersine göç sağlanmadığı sürece daha çook beyanatlar verir İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanları.
Dün hava kirliliği tartışılıyordu,bugün trafik,yarın başka bir şey.Tabii bunları konuşmaya başlarsak konunun çoook  dışına çıkmış olucaz.   Onu da başka bir başlıkta konuşuruz inşallah.


KAĞANCAN ATA GÜLER
14 yıl önce - Cum 24 Ksm 2006, 21:31

Antalyadaki dolmuş yakma protestosunun sebebi nedir?

Melih Yavuz
14 yıl önce - Cmt 14 Tem 2007, 20:10
Seçim Mitingleri Nedeniyle Pazar Günü Kapalı Olan Yollar


Alıntı:
Yarın Anadolu ve Avrupa yakasında yapılacak mitinglerden dolayı bazı yollar trafiğe kapanacak.

İşçi Partisi'nin Kadıköy İskele Meydanı'nda 15 Temmuz Pazar günü yapılacak mitingi nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak.

İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Pazar günü saat 12.00'den itibaren toplantı bitimine kadar, Rıhtım Caddesi ile Boğa (Altıyol) Meydanı'ndan Rıhtım Caddesine kadar tüm yollar tamamen trafiğe kapalı olacak.


Söğütlüçeşme Caddesinden Rıhtıma inen ara sokaklar ile Taşköprü, Kışla, Orgeneral Şahap Gürler ve Albay F. Sözdener caddeleri ise ihtiyaç duyulduğunda trafiğe kapatılacak.

Sürücülerin kullanabilecekleri alternatif yollar da şöyle:

Tıbbiye Caddesinden gelen trafik akışı Burhanfelek Caddesinden E-5 yönüne ve Behiçbey Sokaktan İbrahimağa ışıklar istikametine yönlendirilecek. Söğütlüçeşme Caddesinden gelen trafik akışının Altıyol Boğa Meydanı'ndan Rıhtıma inmesi engellenerek, Kuşdili Caddesi Salı Pazarı istikametine yönlendirilecek. Moda'dan gelen trafik akışı ise Mühürdar Kavşağından geri döndürülecek.

KAZLIÇEŞME MEYDANI'NDA DA MİTİNG VAR

AKP'nin , 15 Temmuz Pazar günü Zeytinburnu Kazlıçeşme Meydanı'nda düzenleyeceği miting nedeniyle bazı yollar gerektiğinde trafiğe kapatılacak.

İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, Pazar günü 16.00-20.00 saatleri arasında; Topkapı Varyant-Yedikule arası (Onuncuyıl Caddesi), Yenikapı İstikameti Galeria ilerisi Zeytinburnu Köprüsü ile Samatya Işıklar Ataköy istikameti gerektiğinde trafiğe kapatılacak.

Sürücülerin kullanabilecekleri alternatif yollar ise şöyle:

Zeytinburnu Taşanlar Köprü Ekrem Kurt Bulvarından E-5 katılım, Yenikapı'dan Aksaray Atatürk Bulvarı-Unkapanı Köprüsü-Taksim, Namıkkemal Caddesi Samatya Işıklar Kızılelma Caddesinden Millet Caddesine katılım, Topkapı Varyanttan Millet Caddesi veya Edirnekapı istikameti.

Kaynak


Yarın malum pazar herkes ailesiyle gezip dolaşmak ister ama seçim mitingleri nedeniyle bazı yollar kapalı günümüzü mahvetmemek için alternatif yolları kullanalım  


Kemal Yaşar
14 yıl önce - Cmt 14 Tem 2007, 21:09

bunların yüzünden pazar günü işkence çekiyoruz Güzel İstanbulun tadını çıkaramıyoruz hiç biri vatandaşdan oy beklemesinANA SAYFA -> ULAŞIM