Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Akın Kurtoğlu

15 yıl önce - Cum 20 Ekm 2006, 20:56
BUR » A1.21. BOİ'nin "EN"leri...

Bursa BOİ otobüsleri ve hatlarıyla ilgili gündem sürekli değişir oldu son günlerde... Bundan dolayı İETT sayfalarında yaptığımız "EN"ler konusunun bir benzerini Bursa için de yapmak şart oldu.

İlk maddeyi gönderiyorum:

BOİ'nin halen çalışan en eski hattı: 1... (Biraz değişim geçirmiş olsa da )

Akın KURTOĞLU

Salih Kuş

15 yıl önce - Cum 20 Ekm 2006, 23:14

BOİ'nin en uzun hattı yanlış hatırlamıyorsam 51 .. bu hat numaralı otobüsler Yıldırım/sitelerden Uludağ üniversitesine kadar sefer yapıyorlar.

Saygılarımla

Akın Kurtoğlu

15 yıl önce - Cum 20 Ekm 2006, 23:49

En az seferi olan otobüs hattı; (günde sadece tek yönlü 1 adet sefer); 50 numaralı BOİ hattıdır.

DEREBAHÇE-İLAHİYAT FAKÜLTESİ    
Derebahçe'den tek kalkış seferi
08:00 (Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaz)

Akın KURTOĞLU

Akın Kurtoğlu

15 yıl önce - Pts 30 Ekm 2006, 06:47

Bu başlık altında; günümüzde en çok otobüs işleyen hat, en uzun hat, en kısa hat, en çok seferi olan hat, en çok türeve sahip olan hat numarası, en ilginç hat, en eski otobüs, bir partide en çok alınan otobüs grubu, en çok araca sahip otobüs filosu, vs... gibi detaylarda da çalışabilmek mümkün...

Akın KURTOĞLU

Salih Kuş

15 yıl önce - Sal 31 Ekm 2006, 22:59

Alıntı:
en çok türeve sahip olan hat numarası

en çok türeve sahip hat numarası sanırım 1 numarasının türevleri. beş adet çeşidi var  

bunlar ;  1-M , 1-A , 1-Ç , 1-G , 1-K

atladığım varsa eklenebilir sayı daha fazlada olabilir  

Cem Telgeren
15 yıl önce - Prş 02 Ksm 2006, 23:53

Tam otobüs sayısını bilemiyorum ama en çok otobüsün çalıştırıldığı hat S2 hattı olmalı.Bugün bir iş için yolum Siteler tarafına düştü.Maşallah S2 hattında çalışan Conectolar arka arkaya gidiyorlardı neredeyse.Küçük Halk Otobüsleri yüzünden Conectolardan yararlanma fırsatı bulamayan batı bölgesinde yaşayan bir Bursalı olarak kıskandım doğrusu.

Salih Kuş

15 yıl önce - Pzr 26 Ksm 2006, 05:31

B.O.İ nin en az otobüs hattı verdiği bölge batı bölgesi  
uludağ üniversitesine giden direkl hatlar hariç nilüferin semtlerine B.O.İ hattı bildiğim kadarıyla yok  

Akın Kurtoğlu

15 yıl önce - Pzr 10 Arl 2006, 01:46

* BOİ'nin en çok araca sahip olan filosu: Conecto'lar

Conectolar'dan sonra en çok otobüse sahip olan grup hangisidir?

Akın KURTOĞLU

Batur

15 yıl önce - Pzr 10 Arl 2006, 01:49

Alıntı:
BOİ'nin en çok araca sahip olan filosu: 2006 model Conecto'lar (70'e ulaştılar).

Conectolar'dan sonra en çok otobüse sahip olan grup hangisidir?

Abi conectoların ikaruslardan daha fazla olduğunu bilmiyordum     .

Akın Kurtoğlu

15 yıl önce - Pzr 10 Arl 2006, 01:50

Hahahahha.. Özür dilerim...   Marka olarak düşünmüştüm, sonra Conecto'ya atlamışım... Mercedes'leri kastetmiştim. Tam Mercedes adedini Cem üstad iliştirir buraya az sonra.

Akın KURTOĞLU

sayfa 1
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara