Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Akın Kurtoğlu

14 yıl önce - Prş 19 Ekm 2006, 21:19

Alıntı:
Green Park'ta bir kere yemek yemiştim, yemekleri güzeldir valla. Afiyet olsun (-muş...)

Geçen sefer ısırıp da tamamlayamadığın pastırmalı böreğin kalanını ben dün araştırıp bulup yedim, merak etme Aytaç...  

Kemal Dilmen
14 yıl önce - Prş 19 Ekm 2006, 21:20

Akın Bey forumun canı çekti şimdi

yılmaz büktel

14 yıl önce - Prş 19 Ekm 2006, 21:53

kıskandım vallahi, hele otobüsler üzerine yapılan o konuşmaları dinlemeden mahrum olmak çok kötü oldu. keşke o gün istanbul da olabilseydim.
neyse çaresiz gelecek ilk toplantıyı düşüneceğiz.
Kadir geceniz mubarek olsun hepinize iyi bayramlar diliyorum

Kemal Dilmen
14 yıl önce - Prş 19 Ekm 2006, 22:01

Yılmaz Bey o konuşmları kaçırmak ziyadesiyle benide üzdü vallahi.  ama bir dahaki toplantı ekibinde kendimi listeye eklemiş bulunuyorum  

mordehay kohen

14 yıl önce - Prş 19 Ekm 2006, 22:56

Ben bu iftar davetinde bulunmak isterdim sırf arkadaşlarımla oturup sohbet etmek için ama kaderde
istanbuldan uzak oturmak varmış . Hatta vapurda soğuk havada dışarıda yanda oturup Rıfat behar gibi
donmaya razıydım . ne demişler kimi yer  kimi bakar kıyamet ondan kopar

Kemal Dilmen
14 yıl önce - Prş 19 Ekm 2006, 23:00

sağlık olsun.bir daha ki sefere belki başka bir ortamda tüm forumla beraber oturup sohbet etme şansınada erişiriz.

Akın Kurtoğlu

14 yıl önce - Prş 19 Ekm 2006, 23:06

(+)

İftar yemeğinin yenildiği salon...

(+)

Birçok kişiyle sohbet ederek geciktiğimiz ve salondan en son olarak biz çıktığımız için, mekânın son hali...

Akın KURTOĞLU

Kemal Dilmen
14 yıl önce - Prş 19 Ekm 2006, 23:11

ama keyfini siz çıkarmışsınız Akın Bey

salihkumbar

14 yıl önce - Cum 20 Ekm 2006, 00:40

İftar programında Akın Bey ve diğer ulaşımcı arkadaşları görmem asıl benim için büyük sürpriz oldu.

Çok güzel bir geceydi.Faydalı görüşmeler de yaptık.İnşallah diğer ulaşımcı arkadaşlarımızla daha özel bir ortamda biraraya geliriz.

Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim.

salih KUMBAR

simon

14 yıl önce - Cum 20 Ekm 2006, 01:18

Gerçekten güzel bir organizasyon'du. Oranın atmosfer'i çok hoştu. Akın hocamın belirttiği gibi Salih Kumbar bey'in sürpizi'de cabası oldu. Tabi ki yemek sonrası Onur Orhon bey'den öğrendiğim çok bilgiler oldu.

Wow Turkey bu buluşmayla zincirine bir halka daha eklemiş oldu. İnşallah hep birlikte nice güzel buluşmalara daha imza atmak dileğiyle.  

Bu oranizasyonu düzenleyen ve de ilgilerinden dolayı Özulaş yetkililerine sonsuz teşekkürler.

En son simon tarafından Cum 20 Ekm 2006, 01:19 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 2
ANA SAYFA -> ULAŞIM