Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Akın Kurtoğlu

14 yıl önce - Prş 19 Ekm 2006, 04:47
[İST-G2.06] - wowTURKEY-İstanbul Ulaşım Grubu, ÖHO-ÖZULAŞ'ın 2006 İftar Davetine Katıldı

"wowTURKEY-İstanbul Ulaşım" Bölümü,
ÖZULAŞ'ın İftar Davetine Katıldı

Bu akşam, wowTURKEY-İstanbul Ulaşım Bölümü olarak, Özel Halk Otobüsleri (ÖHO) Anadolu Yakası (ÖZULAŞ) grubunun “İftar Daveti”ndeydik. Rıfat BEHAR, Mustafa NOYAN, Simon Alen ÖZCENGİZ ve bendenizden oluşan 4 kişilik ekip, İstanbul’un malûm akşam trafiğiyle cebelleşerek, iftara 5 dakika kala “Bostancı-Green Park Oteli”ne ulaşabildik. 500’ü aşkın davetli ile birlikte iftar edildi. Gece, ayrıca ÖZULAŞ'ın kuruluşunun 15. yıldönümüne de denk gelmekteydi.

(+)

(+)

Yemeğin ardından masada sohbet faslı başladı. İftarda ÖHO bölge müdürleri, idari kadro ile birlikte İETT’den de Genel Müdür Sayın Mehmet ÖZTÜRK ve idari kadro, ayrıca Halk Otobüsleri sahipleri ve diğer ilgililerden oluşan büyük bir davetli topluluğu mevcuttu. Bu arada davetliler arasından yanımıza gelerek hoş bir sürpriz yapan İETT’den sevgili dostumuz ve sitemiz üyesi; Salih KUMBAR Müdür’ümüzle de masabaşında çok güzel bir muhabbet gerçekleştirdik. İETT’deki son gelişmeler, gelecekte yapılması muhtemel projeler ve diğer ayrıntılar hakkında da fikir alışverişi yaptık. O'nun, bu konudaki engin bilgilerinden faydalandık.

(+)

(+)

(+)

Yemeğin tamamlanmasından sonra sitemiz üyesi sevgili ağabeyimiz Genel Müdür Onur ORHON’la birlikte, otelin lobisinde yarım saat süren bir sohbet faslı başladı. Bir yandan çaylarımızı yudumlarken, diğer yandan da Onur Bey’den; Özel Halk Otobüsleri, İETT ve İstanbul’un diğer toplu taşıma araçları hakkında da detaylı bilgiler edindik. Kendisinden, sitenin Ulaşım bölümünde bundan sonra neler yapabileceğimiz hakkında çeşitli fikirler aldık.

(+)

(+)

Üç saati aşkın bir süre, bizleri ağırlayan ÖZULAŞ yetkililerine ve wowTURKEY-İstanbul Ulaşım Bölümü adına bizleri davet etme nezaketini gösteren sevgili Onur ORHON üstadımıza, sitemiz adına teşekkür ederiz.

Rıfat BEHAR
Mustafa NOYAN

WowTURKEY-İstanbul Ulaşım Denetçileri
Simon Alen ÖZCENGİZ & Akın KURTOĞLU

Gidiş yolculuğunda, ikindi sonrası havanın azizliğine uğramış, vapurun kenarına oturma abukluğunu (!) gösteren bizim grup...  

Süha
14 yıl önce - Prş 19 Ekm 2006, 04:51

valla tebrik ederim gene Wow Turkey Ulaşım bölümüne yakışır güzel ve lezzetli bir iftar olmuş anlaşılan.Bu grup ve üyelerimizle herşey dahada iyi olcak herşey İSTANBUL umuz için  

kutlay34
14 yıl önce - Prş 19 Ekm 2006, 15:16

Ben artık diyecek birşey bulamıyorum... Namımız öyle bir yayıldı ki diplomat gibi olduk... Bu buluşmayı yapan abilerime çok teşekkürler...

Mustafa Kumbar

14 yıl önce - Prş 19 Ekm 2006, 17:38

Allah kabul etsin Özulaşın yemeği için.
Katılımcı büyüklerimizden de Allah razı olsun.
Akın Bey çok güzel bir örneğe daha imza atmışsınız , tebrik ederim sizi. Bu arada Salih müdürümüz ile karşılamanız ve onun gerçekten engin fikirlerini dinlemeniz ise beni ayrıca memnun etti.

İyi varsınız...

Mustafa Kumbar

serhan erel

14 yıl önce - Prş 19 Ekm 2006, 17:45

her zamanki gibi ulaşım grubundan biz ulaşımcıları ve tüm sitemizi gururlandıran bir haber daha... ulaşım bölümünü bu imrenilen duruma taşırken başta akın kurtoğluSU, mustafa noyan abim, fatih olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler    

yalnız sıra büyük ulaşım buluşmasını tertiplemeye geldi biraz el atmak lazım bu konuya bence...bi silkinsek bi travego 17 doldururuz ulaşımcılar olarak  

Alexandros

14 yıl önce - Prş 19 Ekm 2006, 18:31

Bir saman alevi olmadiginizi bir daha ispat ettiniz.

Bu sitenin kalitesini ve ozellikle Ulasimci arkadaslara, basta Akin Kurtoglunu , Mustafa Noyani, Ali Bozoglunu, Simonu ve emegi gecen tum arkadaslara saygilarimi ve selamlarimi iletirim.

Tum arkadaslara, Turkiyede olsun, dunyanin dort biryaninda serpilmis olsun, herkese cani gonulden kendilerine ve ailelerine saglik, mutluluk ve baris dolu bir dunya dilerim.

IYI BAYRAMLAR

Alexandros

erolc
14 yıl önce - Prş 19 Ekm 2006, 18:55

“İftar Daveti”ndeydik. Rıfat BEHAR, Mustafa NOYAN, Simon Alen ÖZCENGİZ ve bendenizden oluşan 4 kişilik ekip, "

Alıntı:
fatih olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler  

Fatih beyi göremedim resimlerde, fatih  bey mi önayakmı oldu?

fatih kocaoglu
14 yıl önce - Prş 19 Ekm 2006, 19:42

Alıntı:
Fatih beyi göremedim resimlerde, fatih  bey mi önayakmı oldu?

Sanal hayat dışında bilen arkadaşlar olabilir belki, her yerim  Protokol olduğu için,bazı yerlerde görünmesekte olabilir diye düşünüyorum sadece fotoğraf yollamam yeterli oluyor sanırım

Kemal Dilmen
14 yıl önce - Prş 19 Ekm 2006, 20:10

Arkadaşlar tüm forum arkadaşlarımın ve müslüman aleminin mübarek kandili kutlarım öncelikler.Wow.Turkey forumu için aydınlatıcı bir yemek olduğu kanısındayım.Uzun süren sohbetlerden forumda yeni fikirlerin oluşacağını düşünmekteyim.Ulaşım bölümü denetçilerimzi tebrik ederim.

Aytac_yolas
14 yıl önce - Prş 19 Ekm 2006, 21:13

Green Park'ta bir kere yemek yemiştim, yemekleri güzeldir valla. Afiyet olsun (-muş...)  

sayfa 1
ANA SAYFA -> ULAŞIM