Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6064
Koray C.

6 gün önce - Çrş 07 Nis 2021, 22:51

Varan Kayseri ile ilgileniyor mu ?
Kayserili bir bireyselci ile anlaşıldığını duydum.

Ahmet Safa Mutlu
6 gün önce - Çrş 07 Nis 2021, 22:58

Kayısı Kent Turizm 01.05.2021 Tarihi İtibariyle Elazığ - İzmir Yolunda.

Dumlu Bahadır41
6 gün önce - Çrş 07 Nis 2021, 23:13

Oğuz kardeşim ikinci bir mesaj yazdım .
İzin vermedi .
Biraz süre geçsin dedim.
Hakkını helal et.
Çok çok özür dilerim .
Ben mesajı yanlış okuyup kendi kendime gelin güvey oldum.😰😰😰
Gerçekten çok özür dilerim .

ugur4407
6 gün önce - Çrş 07 Nis 2021, 23:16

Ali Osman Ulusoy la yollarını ayırma aşamasında olan Kayserili yiltur anlaşmış olabilir

Respect91

6 gün önce - Çrş 07 Nis 2021, 23:16

Koray Bey; ilk defa sizden duyuyorum bunu ama planlamada Kayseri bildiğim kadarıyla yok, suan ki programda Samsun, uzak bir ihtimal ama belki Ordu - Giresun olabilir, onun dışında ağırlık Ege, Körfez de Ayvalık - Küçükkuyu bölgesi ve Antalya - Fethiye taraflari var.

Tabiki güçlü bir bireyselci gelipte ben Varan yazmak istiyorum derse firmanin arac ve hizmet politikasini vs kabul ederse degerlendirilebilir diye düşünüyorum

ugur4407
6 gün önce - Çrş 07 Nis 2021, 23:26

Öyle bir ihtimal varsada Kayseri'nin en güçlü bireyselcileri yiltur dur şu an Ali Osman ulusoyda Kayseri hattında calisiyolar firmayla ayrılma durumundalarmis filoda 2-3 tourismo harici geri kalanı 2020 tourismo varan kalitesinide düşünürsek

üstat38
6 gün önce - Çrş 07 Nis 2021, 23:35

zaten onlarca firma onlarca farkli seçenek var Kayseri için mantıklı bir karar olacağını düşünmüyorum

Oğuz Çolban
6 gün önce - Çrş 07 Nis 2021, 23:37

Kayserili bireyselci muhabbetini bende duydum hatta bugün Soğancı Grubu ile görüşme yapmışlar,muhtemelen yeni açılacak bölgelerde çalışırlar veya turda,Ben en çok Zonguldağı bekliyorum

Alıntı:
Oğuz kardeşim ikinci bir mesaj yazdım .
İzin vermedi .
Biraz süre geçsin dedim.
Hakkını helal et.
Çok çok özür dilerim .
Ben mesajı yanlış okuyup kendi kendime gelin güvey oldum.😰😰😰
Gerçekten çok özür dilerim .

Estağfurullah abicim sizler gibi büyüklerim ne derse itimat ederim

Bu arada Mis Amasya Tur'da bir kaç şahıscı Kamil Koç'a geçerek Amasya Antalya sırası açmışlar;2020 Neoplan Tourliner çalışıyor sırada

Goşto21
6 gün önce - Çrş 07 Nis 2021, 23:41

Alıntı:
zaten onlarca firma onlarca farkli seçenek var Kayseri için mantıklı bir karar olacağını düşünmüyorum

Aynen katılıyorum.Elazig,malatya,van,diyarbakir arabalarinin gecis noktasi.Süha ve RH bile zorlaniyor diye duydum.Şuan elazig hazar 75 liradan,star diyarbakir 80 liradan kayseri-istanbul bilet kesiyor.Varan gibi fiyakali bir firma nasil ekmek yesin Kayseri bölgesinden ?

ArifMMg
6 gün önce - Prş 08 Nis 2021, 00:30

Acaba isimden ve iyi bir kabin ekibiyle başarı sağlayabilirler mi ? Ulusoy mesela Kayseri’ye geldiğinde isminden dolayı ilgi vardı, ama araç ve personel biraz şansaydı. Şöyle ki şirket araçları ile yapılan seferlerde kaptanlar ve kabin ekibi çok iyidi, eski Ulusoy kalitesini yaşatmıştı bana. Ama şahıs araçlarında durum hiç iyi değildi. Kaptanlar ve kabin ekibi kaba ve laubali, kalkış varış saatleri tutarsızdı ve araçta kavga gürültü asla eksik olmazdı (bilhassa AŞTİ’de.)

Benim şahsi düşüncem; taraflar anlaşırsa araçlar yeni, kabin ekibi iyi ve son olarak şehre hoşgeldin mayetinde 120 yada 125 lira ile başlanırsa talebin olacağını düşünüyorum. Tabi firma daha uygun bir fiyat politikasıda uygulayabilir pahalı da.

Bir diğer avantajları ise ekspres seferler ile de yolcu kazanabilir. Şu an İstanbul-Kayseri arası ekspres sefer kıtlığı var. Yani şöyle ki:

22:00 İstanbul ve Kayseri’den eşzamanlı kalkan araçlar ekspres sefer yapıp,

09:00-17:00 yada 18:00 İstanbul ve Kayseri kalkışlı araçlar ara duraklı olarak sefer yapar.

Tabi bu sadece yolcu kazanılması için yaptığım bir varsayım..

sayfa 6064
ANA SAYFA -> ULAŞIM