Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6063
Süleyman SEVİÇKAN

2 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 16:48

Olacağı buydu,firmaların bu konuda çok dikkatli ve hassas olması lazım ,yoksa bütün yolcuların vebaline giriyorsun .Belki bu otobüsün içinde çok mühim işi olan yolcular vardı .

https://www.ntv.com.tr/turkiye/yolcu-otobusunde-c ...YFyY70YZfA

ArifMMg
2 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 17:06

Alıntı:
Bilmem nasil anlatabilirim..sahsen bende senin anlayamamani, anlayamadim..sonucta cok onemli degil sen bana, bende sana, es geceriz olur biter..benim mesajlar ortada...konu otobus sevgimiz...zaten yaslandikca eski kadar da sevmiyorum..her sey zamaninda guzel.. derken araya alperen bey mesaji girdi ona cevap verelim hakli olabilirsin cumle devrik olabilir..ammaaaa linc kampanyasi yersiz gereksiz , luzumsuz ...uzerine gitmek sadece bence ayri bir cahillik..ana konu bu..sadece bu konu degil ,goruyorum bazen millet hucum ediyor..bu ayri bir saygisizlik, ben o mesaji gece otogarda zor sartlar denilebilecek ortamda yazdim..daha da yazmayiz ...nolcak..

Problem kâle alınmamanız değil ki, problem yazım hatalarınızın rahatsız edici olması. Yazdığınız ve gönderdiğiniz mesajdan dolayı tahminimce cep telefonunuzdan gönderdiniz nesajları. Yazdığınız mesajda iki nokta koyup boşluk bırakmadan küçük harfle cümlelere başlamanızdan dolayı anlaşılmıyor.

Bunun yerine yazım hatalarına dikkat etmeniz sizin ve hepimiz için daha iyi. Bir örnek vermek gerekirse;

İyi günler. Bugün Adana-İstanbul yolculuğumda yaşadıklarımı sizinle paylaşmak istiyorum:

Lüks Adana’nın 19:00 kalkışlı Tourismo 17 aracı denk geldi. Araç paket olarak Adana’dan hareket etti. Aksaray ve Bolu olmak üzere iki kere mola verildi. 3 kere kolonya, 5 kere su ve 4 kez yiyecek-içecek ikramı yapıldı. (Yolda dikkatinizi çeken yaşadığınız olaylar vs.) Akabinde aracım belirlenen saatte İstanbul’a vardı, kaptanlar ve muavin gayet ilgiliydi.

Gibi ..

Dumlu Bahadır41
2 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 17:54

Bu Zonguldak'ta son 10 yıldır ne var.
Anlayamadım.
Zonguldak'ta zamanında sadece
Ulusoy
Metro
Kanberoğlu
Üstün Erçelik onunda belirli araçları çıkarken
İzmit'e uğrayan 46'lık otobüs bile bilet kesiliyordu.
İzmit'te 27 kişilik prestij ile seferler vardı .
Şimdi önüne gelen Zonguldak seferleri açıyor

mstfust4
2 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 18:30

Alıntı:
Bu Zonguldak'ta son 10 yıldır ne var.
Anlayamadım.
Zonguldak'ta zamanında sadece
Ulusoy
Metro
Kanberoğlu
Üstün Erçelik onunda belirli araçları çıkarken
İzmit'e uğrayan 46'lık otobüs bile bilet kesiliyordu.
İzmit'te 27 kişilik prestij ile seferler vardı .
Şimdi önüne gelen Zonguldak seferleri açıyor

Çanakkale kadar nüfusu var Bahadır abicim yetmezmi

Oğuz Çolban
2 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 20:58

Şu foruma ses kaydı yükleme özelliği gelmeli,Yukarda Varanla alakalı bir bilgi paylaşmışım adam gelmiş adam dediğime bakmayın genelleme amaçlı yazdım yoksa adam olduğunu düşünmüyorum,kaynak yok diye eksi vermiş yav arkadaşım napayım senin için Zonguldaklı yatırımcıdan ses kaydımı alayım muhabbet netleşince zaten görsel paylaşacağım onada eksi atacak bi bahane bulurlar gerçi ben biliyorum onları kim olduğunu ama neyse,çekememeye devam edin,edinki ben daha çok bilgi paylaşayım

Respect91

2 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 21:31

Oğuz Bey'in dediği doğru olup bir ay kadar kisa bir süre sonra Zonguldak seferlerimiz başlayacaktır. Ayrica Karabük için de planlamamiz var ve görüşmelerimiz sürüyor

Oğuz Çolban
2 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 21:56

Teşekkürler abi

Dumlu Bahadır41
2 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 22:08

Oğuz kardeş ben sana yalan konuşuyorsun demedim .
Farkında isen
Sadece Zonguldak ilini çok iyi bilen bir kişi olarak şehrin ortasında dükkanların üzerinden raylı sistemin geçtiği bir il için düne kadar kimse yüzüne bakmazken şimdi ilk hedeflerden biri haline geldi .
Ve yine
Farkında isen hakaret edici bir tek kelime kullanmadım.
Bu arada ben kardeş 42 yaşında 24 senedir .
Bu sektörün içinde ve takip eden bir kişiyim .
Ondan önce de lisede iken babamın yanına gidip terminal de takılan bir şahıs olarak
Hakaret dolu kelimeler kullanmadan konuşursak daha iyi olur .
Yazilanları bir zahmet iyi oku .

Oğuz Çolban
2 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 22:28

Dumlubahadir abi lafım sana değil yanlış anlaşılmasın,yazikladimi okuduysan sana veya yazdıklarınla alakalı birşey yazmadım.

Goşto21
2 hafta önce - Çrş 07 Nis 2021, 22:40

Mersin Nur bünyesinde calisan 2014 model Tourismo 16'yı sosyal medyada satilik olarak gördüm.Aciklamaya sıfır otobüs alacagimiz icin satılıktır yazılmış.Hayirli olsun.

sayfa 6063
ANA SAYFA -> ULAŞIM