Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6001
assaassa5
1 ay önce - Cum 05 Mar 2021, 20:17
Pamukkale Jumbo

Pamukkale jumbo hattına eski kasa 2017 model tourismo
16 katılmıştır aracın plakası 20pk670

En son assaassa5 tarafından Cum 05 Mar 2021, 20:37 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Oğuz Çolban
1 ay önce - Cum 05 Mar 2021, 20:29

Pamukkale Turizm yakında Karabük Kastamonu Yolunda !!

sarko
1 ay önce - Cum 05 Mar 2021, 20:31
birleşmeler

birleşmeler çok normal artık daha önce yazmıştım örn asya tura belediye izmit içi izni verdikten sonra büyük bir firma ile birleşecektir İstanbul anadolu Avrupa diye 2 ye ayrılmak zorunda kalacak izmit sakarya başta büyük firmalar için hedef bölge olacaktır

buracom
1 ay önce - Cum 05 Mar 2021, 21:30

Alıntı:

Aha ikinci ulusoy vakası diyecektim ama Oğuz Çolban diyorsa sallamaz.

İzmir-Ankara-Karabük-Kastamonu mantıklı olabilir. İzmir'den Bursa üzeri de mantıklı. Ama sanırım İstanbul'dan açar. İzmir'de Metro'nun tekelliğine devam. Bir bakmışız Pamukkale Cide yolunda

Alıntı:
Başka bir anlamda artık Kamil Koç kendisi otobüscülük yapmayacaktır demektir. Otobüscülüğü bireyselcilere yaptıracak. Kendiside organizasyonu sağlayıp komisyon yiyecek bir güzel. Bundan sonra kimse eski Kamil Koç konforunu beklemesin , şahıs sana hangi arabayı sunarsa ona bineceksin. Bir bakıma ben Pamukkale ile üst segment yarışına girmiyorum ekmeğimdeyim mesajıdır.

Kamil Koç aslında Metro gibi ilerlemiyor. Bunu daha önce uzun uzun yazmıştım. Metro'nun batmaya mahkum ettiği şirketleri saymakla bitiremeyiz. Gerek siyasi gerek finansal gücünü kullanarak karınca gibi çoğaldı. Kamil Koç'un Metro'nun yaptığı hataları yapmayacağını düşünüyorum. Adamlar Avrupa'nın En büyüğü. Ama kim Flixbus için Avrupa'nın Metro turizmi diyebilir. Fark belli.

Oğuz Çolban
1 ay önce - Cum 05 Mar 2021, 21:42

Alıntı:
Aha ikinci ulusoy vakası diyecektim ama Oğuz Çolban diyorsa sallamaz.

Teşekkürler,bende o bölgeye bir çok firmanın işletmeciliğine ev sahipliği yapan birinden duydum,bazı şeylerlede desteklendi gibi bişi diyebilirim bakalım önümüzdeki günlerde anyayı konyayı anlarız

Nuri 9238
1 ay önce - Cmt 06 Mar 2021, 00:28

Alıntı:
Pamukkale jumbo hattına eski kasa 2017 model tourismo
16 katılmıştır aracın plakası 20pk670

Araç Pamukkale Denizli Bölge araçlarından. Tourismoda koltuk azaltılması bir nebze rahatlatıyor ama koltuklar taş gibi oldukça isterse otobüsü 15 kişilik yapsınlar yine de tırt.

Burak KAYNAŞ
1 ay önce - Cmt 06 Mar 2021, 03:21

Alıntı:

Kamil Koç, Efe Tur ve Ali Osman Ulusoy’dan sonra Pamukkale ‘de bu parkura dahil oldu. Demek ki iyi yolcu potansiyeli olan bir güzergah. Bir dönem Metro ve Nilüfer’de vardı. Hala devam ediyorlar mı? Bilmiyorum.

Köylü Seyyah
1 ay önce - Cmt 06 Mar 2021, 11:15

Alıntı:
Kamil Koç, Efe Tur ve Ali Osman Ulusoy’dan sonra Pamukkale ‘de bu parkura dahil oldu. Demek ki iyi yolcu potansiyeli olan bir güzergah. Bir dönem Metro ve Nilüfer’de vardı. Hala devam ediyorlar mı? Bilmiyorum.

Metro'nun özellikle Orhan Esen Yönetiminde Karabük ayağı bir ara güzel işler yaptı.Özellikle gece 23.59 seferleri ile ben tercih ediyordum. Çünkü Samandıradan sonra sadeceye molaya durup, Karabük'e iniyordu. Şuan pek rağbet görmüyor olabilir. Ama seferleri halen bulunuyor. Nilüfer'inde Karabük-Kastamonu-Sinop uzantılı seferleri vardı. Yaklaşık 1 senedir ben sitesinde görmedim. İstanbul Seyahat'inde bir ara sefer açtı fakat tutmadı.

the kılıçoğlu
1 ay önce - Cmt 06 Mar 2021, 11:37
Güncel Şehirlerarası Otobüsler - Haberler ve Yorumlar

Nilüfer Turizm bünyesine Ali Osman Ulusoy'da çalışmakta olan 61 s 1883 toursimo relax katılmıştır.

Oğuz Çolban
1 ay önce - Cmt 06 Mar 2021, 13:00

Adıyaman Anka Turizm'e Travego 16 katılmıştır,ayrıca Mersin Vif'e revize edilmiş Neoplan Starliner katılacaktır.

sayfa 6001
ANA SAYFA -> ULAŞIM