Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6000
buracom
1 ay önce - Cum 05 Mar 2021, 12:43

Alıntı:
Metro Turizm'e katılan kırmızımsı renkli Travego 17,çok iyi durmuş renk.

33 AFC 49 veya 33 AFC 049 olması lazım plakanın. afacan reklam paylaşmıştı sanki.

Alıntı:
Ayrıca mülteci işinde iyi para var yakalanmazsan,tek seferde 35 bin lira filan verdiğini duymuştum

Alıntı:
Oguz çolban bey her duydugunu inanmaaa 35 bin ne dalgami geciyosunnn... 1000 tl yi satiyo bileti bos seyler bunlar yolcu bilet parasi neyse o alinir yabanci yolculardan...

Mülteci derken oğuz abinin bahsettiği kaçak yollarla ülkeye girmiş olanlar. Türkiye'de yaşayan suriye veya başka ülke uyruklu kişiler değil. Onlar için yol izin belgesi varsa normal biletini alır biner otobüse.
Ülkeye kaçak girenlere gerçekten yüksek fiyatlara taşıma yapılıyor. Çünkü bu taşıma değil KAÇAKÇILIK.
Önceden doğubeyazıttan istanbula giden otobüsler yakalanırdı böyle kaçak göçmen işinden.rota değişmiş demek ki. zaten belli başlı birkaç firma var bu işlere giren.

Alıntı:
Az önce Facebook da gördüm bu fotoğrafları 2+1 kelimesi bu sefer doğru oldu galiba birde araç sahibi yeni koltuk yerine otobüsün koltuklarını kullanmış Cizre Nuh a yapılmış araç koltuklar daha mı fazla oluyor bu şekilde

Daha fazla mı oluyor. 1 koltuk daha fazla oluyor. Ama orijinalliği bozulmamışsa 46'dan 35'e düşmüştür koltuk sayısı. orta koridor çukurunu doldurabilirlerdi en azından. kaynak yapmadan boşluğun içine orturtma şeklinde. görsel olarak hoş olmamış ortada basamak gibi olması.

Katip Çelebi43
1 ay önce - Cum 05 Mar 2021, 13:30

Alıntı:
DK KOKSALLAR

Koksallar turizm Mersin vif ten ayrıldıktan sonra seferlerini artirmaya devam ediyor Istanbul ve bursa seferi 3 e çıktı

güncel sefer listesi
09 00 ANKARA ISTANBUL
13 30 ANKARA
16 00 ANKARA BURSA ÇANAKKALE
17 30 ANKARA ISTANBUL
18 00 ANKARA BURSA BALIKESİR
18 30 KONYA IZMIR20
20 30 ANKARA ISTANBUL
21 00 KONYA BURSA YALOVA
23 00 ANKARA
23 30 ANKARA KÜTAHYA

18:30 İZMİR seferi MANİSA olarak uzatılmış galiba ve 1 gün var 1 gün yok şekilde görünüyor
23:00 ANKARA 23:59 olarak değiltirilmiş
23:30 KÜTAHYA seferi de Eskişehir'e kadar çekilmiş

merdo_01
1 ay önce - Cum 05 Mar 2021, 14:13

Alıntı:
Belki 35 bin lira gibi büyük bir kazanç olmayabilir ama zamanında Adana'dan benim 50 TL ödediğim güzergah için Suriyelilerden 100 TL aldılar kişi baş bilet parası

1,5 yıl kadar önce Esenlerden yolcu gönderirken, Aksaraya uğrayan bir firma Suriyeli yada Afganlı 2 kişiye kişi başı 250₺ dan bilet kesmişlerdi.Biletini bana gösterip otobüs sorunca fark etmiştim.

buracom
1 ay önce - Cum 05 Mar 2021, 14:30

Alıntı:
18:30 İZMİR seferi MANİSA olarak uzatılmış galiba ve 1 gün var 1 gün yok şekilde görünüyor
23:00 ANKARA 23:59 olarak değiltirilmiş
23:30 KÜTAHYA seferi de Eskişehir'e kadar çekilmiş

Köksallar'ın Manisa uzatması zaten vardı iki sezondur. Vif İzmirde bitiyor Köksallar Manisaya giriyordu.
Köksallar-Mersin Nur ile, Lüks Mersin-Villa ile dönüşümlü sefer yapıyor şuan için. Sezonda hepsi her gün sefer açar yine. Geçen yıl bu zamanlar Mersin Nur'un 2 sırası vardı İzmir'e

assaassa5
1 ay önce - Cum 05 Mar 2021, 16:59

Kamilkoç ile narlıca seyahat birleşme kararı almışlar kamilkoç sakarya merkezli yeni hatlar açıcakmış

Burak KAYNAŞ
1 ay önce - Cum 05 Mar 2021, 18:14

Kamil Koç ciddi ciddi Metrovari bir büyüme yolunda ilerliyor. Bakalım hayırlısı.

01AliKemal
1 ay önce - Cum 05 Mar 2021, 18:21

Başka bir anlamda artık Kamil Koç kendisi otobüscülük yapmayacaktır demektir. Otobüscülüğü bireyselcilere yaptıracak. Kendiside organizasyonu sağlayıp komisyon yiyecek bir güzel. Bundan sonra kimse eski Kamil Koç konforunu beklemesin , şahıs sana hangi arabayı sunarsa ona bineceksin. Bir bakıma ben Pamukkale ile üst segment yarışına girmiyorum ekmeğimdeyim mesajıdır.

tmrd07
1 ay önce - Cum 05 Mar 2021, 19:07

Alıntı:
Koksallar turizm Mersin vif ten ayrıldıktan sonra seferlerini artirmaya devam ediyor

Mersin Vif'deki Yeni Tourismo araçlar satıldı mı yoksa Köksallara mı geçtiler?

Servet123
1 ay önce - Cum 05 Mar 2021, 19:14

Kamil koç adana seferlerine başlıcak mı?

Bahadır dumlu41

1 ay önce - Cum 05 Mar 2021, 19:59

Narlıca rakipsiz olduğu bir yolda neden kamil koç himayesine girme gereksinimi duyar.
İznik üzeri tek
İzmit üzeri giderken
İzmitten bile yolcu almıyor .
Ve
Adapazarı'da atan kardeşler kimlerle ile mücadele etti tek olmak için
Vib başlayacaktı
Adapazar bursa müsade etmedi.
Bir ara Yalova seyahat girmek istedi .
Kavgalar oldu.silahlar konuştu.
Çok şaşırdım bu karara

sayfa 6000
ANA SAYFA -> ULAŞIM