Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5984
buracom
1 ay önce - Sal 23 Şub 2021, 09:37

Alıntı:
Asti ise yapanlardan kendisini sevmesem de ozellikle Karayalçın dan allah razi olsun demek istiyorum Türkiye'nin en iyi terminali olmaya devam ediyor biraz boya badana vs ile gerçekten fark yaratan bir terminal olmaya devam eder denizli otogarda bir hayli güzel unutmadan

Tam aksine Denizli Otogarı kadar saçma otogar görmedim. Bu kadar büyük bir alan içinde en verimsiz bu şekilde kullanılabilirdi sanırım. AVM gibi bir sürü dükkan yaptılar hepsi bomboş. Otobüsler için ne bir park alanı var, ne yıkama bekleme alanı var. Peronlar deseniz indirme peronu yok, alt kata giriyorsun öyle yol üstünde indirip geçiyorsun, gerçekten çok kullanışsız. Yazıhaneleri küçük bir yere sıkıştırmışlar.
İZOTAŞ eski olsa da eksikleri olsa da bana güzel geliyor. Aynı şekilde Tarsus, Mersin, Alaşehir, Konya, Bursa gibi otogarlar yolcu ve otobüsçü açısından çok kolaylık sağlıyor.

Listemde düzeltmeler yapmaya devam ediyorum.
https://disk.yandex.com.tr/i/wEv0pgHX0OsUtw

430 tane firma var şimdilik. Bazıları çift yazılmış olabilir gözünüze çarpan olursa bilgilendirirseniz düzeltirim.[/quote]

En son buracom tarafından Sal 23 Şub 2021, 10:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

üstat38
1 ay önce - Sal 23 Şub 2021, 10:06

bence en güzel ve kullanışlı terminal Bursa terminalidir , gerek düzeni gerek sadeliği ile üstüne tanımam

Emir ERTEN
1 ay önce - Sal 23 Şub 2021, 10:39

Birçok otogar gördüm. Bence en güzeli Mersin otogarı.(MEŞOT) Kullanışlı ve estetik. Muazzam bir yapı.

Arda20
1 ay önce - Sal 23 Şub 2021, 10:44
DENİZLİ OTOGARI

Denizli otogarı avm gibi hiç otogar havası yok otobüs için otopark yok bütün otobüsler otogarın yanındaki petrol ofisinde dinleniyor.Bu otogar yapılırken geçici otogar bundan bin kat daha güzeldi.Hem geniş hemde dinlenme alanı vardı. Yeni otogar hiç güzel olmadı

Goşto21
1 ay önce - Sal 23 Şub 2021, 11:14

Silinsin.

En son Goşto21 tarafından Sal 23 Şub 2021, 13:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Burak KAYNAŞ
1 ay önce - Sal 23 Şub 2021, 11:46

Arkadaşlar şehirlerarası otobüs terminalleri ile ilgili görüş ve yorumlarınıza,

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=7371862#7371862

isterseniz buradan devam edebilirsiniz.

sarko
1 ay önce - Sal 23 Şub 2021, 11:51

Pamukkale ve kamil koç çok defa izmit bursa yolunda kullandım kamil koç yolcu az olduğu için sabah arabalarında ne tv açar ne ikram yapar hiçbir şey yapmaz Pamukkale nin marka olduğunu bindiğim otobüslerde hiç görmedim efe tur dan kaçarken fırtınaya tutuldum onlarda benzer ya yolun bu bölgesine değer vermiyorlar nasılsa bursadan araba doluyor diyorlar gerçi bir gün pamukkalde gördüğünüz araba kamil koç diğer gün metroda işte hepsi komisyoncu

sarko
1 ay önce - Sal 23 Şub 2021, 12:10

kamil koç internet sitesinde gidiş varış sürelerine baktığım acayip aptalca saatler var örn bur sa izmir süre 3 sa 45 dakika araç m.kemalpaşa Susurluk Balıkesir Akhisar hepsine uğruyor bu yol min 5 saat hele bir tanesi Balıkesir Akhisar arası 10 dakika göstermiş demek ki yeni otobüs bulmuş kamil koç bunu bilerek mi yapıyorlar yoksa ilgisizlik mi bu aslında dolandırıcılık gibi bir şey kişi bilmediği bir yere gidiyor ona göre hesap yapıyor bunların yapılamaması lazım tabii ne denetleyen ne hesap soran yok hepsi ben ağayım diye geziyor

sarko
1 ay önce - Sal 23 Şub 2021, 12:32

bilet fiyatlarından ve puan sisteminden anladığım Pamukkale finansal olarak iyi yönetilmiyor Pamukkale puan verdiği zaman kamil koça göre bilet fiyatlarında ucuz bir şirket örn bursa izmir otoban ve eski yol arasındaki maliyet farkını bilmiyorum aynı bile olsa otobandan giden aracın fiyatının biraz fazla olması lazım yakında Pamukkale yine nakit krizine girerse hiç şaşırmam yada karsızlık krizine

Burak KAYNAŞ
1 ay önce - Sal 23 Şub 2021, 16:51

Alıntı:
Pamukkale ve kamil koç çok defa izmit bursa yolunda kullandım kamil koç yolcu az olduğu için sabah arabalarında ne tv açar ne ikram yapar hiçbir şey yapmaz Pamukkale nin marka olduğunu bindiğim otobüslerde hiç görmedim efe tur dan kaçarken fırtınaya tutuldum onlarda benzer ya yolun bu bölgesine değer vermiyorlar nasılsa bursadan araba doluyor diyorlar gerçi bir gün pamukkalde gördüğünüz araba kamil koç diğer gün metroda işte hepsi komisyoncu

Kamil Koç ve Pamukkale de sabah erken saatlerde yolcuların büyük bölümü uyuyor ise rahatsızlık vermemek adına bazen ikram servisi yapmadıkları oluyordu.

Efe Tur u hiç kullanmak nasip olmadığı için bir şey diyemiyorum.

sayfa 5984
ANA SAYFA -> ULAŞIM