Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5565
mstfust4
2 ay önce - Çrş 01 Nis 2020, 23:27

Metro turizm bursadan adanaya saat 17:00 sırası açtı bursa erhan turun safir aracı sabit çalışıyor var dön

dogukanyldz
2 ay önce - Prş 02 Nis 2020, 00:03

Zafer turizm bugün malatya'dan İzmire 7 otobüs kaldırıyor

yosev34
2 ay önce - Prş 02 Nis 2020, 02:04

mehmet gungor ben o aciklamayi istanbul ve ankaradan diger sehirlere yapilan yolculuklarla ilgili yazmistim .. benim bildigim uçak ve otobusle yolculuk kriterleri ayni diye biliyodum

Koray C.
2 ay önce - Prş 02 Nis 2020, 09:15

Dün Bursa-Eskisehir-Ankara güzergahında giderken, karşı taraftan gelen ön cam da hepsi numaralandırılmış otobüsler vardı. Kamil Koç giydirmeli olan da vardı olmayanda. LKS turizmin setraları tourismoları falan...
İçlerinde sanırım karantinadan çıkan yada karantinaya girecek umre den dönen insanlar vardı. Hatta Sivrihisar da bir dinlenme tesisinde durmuşlardı. Bende dinlenmek için girdim, girdiğim gibi geri çıktım ne olur ne olmaz. Sonra Ben Ankara'dan dönerken bu araçlar boş bir şekilde karşı yönümden geçmeye başladılar. Sanırım Eskişehir yada Bursa'ya götürdüler insanları. LKS komple bütün bu işi üstlenmiş sanırım gördüğüm araçlar hep onlarındı.

Ulas10
2 ay önce - Prş 02 Nis 2020, 12:00

Balıkesirin umrecilerini Uludağ taşıdı daha da var karantina da olanlar

benefse
2 ay önce - Prş 02 Nis 2020, 13:26
Palandöken turizm açıldı mı yoksa montaj mi

Koray C.
2 ay önce - Prş 02 Nis 2020, 14:03

Oluşan talep doğrultusunda 17.00 Bursa-Adana seferinden hariç 19.00 Bursa-Samsun seferi de açıldı Metro turizmde. Ayrıca Dün Bozüyük Ömür dinlenme tesislerinde 3 tane Isparta Petrol tourismo gördüm mola vermişlerdi. Sanırım yoğun zaman için sefer açmışlar. İstanbul tarafından geliyor olabilir.

Enes_04
2 ay önce - Prş 02 Nis 2020, 14:25

Alıntı:
Palandöken turizm açıldı mı yoksa montaj mi

Şuan herhalde açılmadı ve resimdeki travego montaj ama ilerde alabilirler, instagram sayfasında şuan için temsa maraton otobüslerinin resmi var.

hasanlive
2 ay önce - Prş 02 Nis 2020, 14:37

Alıntı:
Dün Bozüyük Ömür dinlenme tesislerinde 3 tane Isparta Petrol tourismo gördüm mola vermişlerdi.

Dinlenme tesislerinde yeme içme yapılıyormu

Koray C.
2 ay önce - Prş 02 Nis 2020, 14:42

Normalde otobüslerin mola vermesi yasak. Ama tuvalet ihtiyacı için durmuş olabilirler. Yada atıştırmalık bir şeyler, ayaküstü yemek için.

sayfa 5565
ANA SAYFA -> ULAŞIM