Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5553
omer ornek
2 ay önce - Prş 26 Mar 2020, 19:36

Kimsenin eli kimsenin cebinde değil merak etme herkes hizmetinin bedelini alır ve hizmet yapar sen bedavaya yada yarı maaşına çalış bakim hadi

Koray C.
2 ay önce - Prş 26 Mar 2020, 19:43

Bunu aylar önce de söyledim kendi fikrim ordan burdan duyma degil bana göre satacaklar bu firmayı. Şuan yürümüyor peronlar bomboş. Konkordato ilan edileceğine dair söylenti dolaşıp duruyor ama beceriksiz çıktı adamlar. O kadar söyleyeyim yani.
Gelin görün bursa yazıhane halini her gün kavga

savage74
2 ay önce - Prş 26 Mar 2020, 19:47

metro turizm zam yapmadı diyen girde bak web sitesine yapmış mı yapmamış mı
Yalan dolanı ne çok seviyorsunuz

Ümmü 34
2 ay önce - Prş 26 Mar 2020, 20:16

Koray keyfinden mi yürümüyo adamlar napsın boş gidip gelmektense akıllıca davranarak sefer sayılarını azalttılar bugün otogardaydım incil top oynuyordu masaları kaldırmışlar peronda sadece kk nın otobüsü vardı flixbus çogu ülkede yatırım yaptı fransa amerika vs ve yeni yatırımlar da düşünüyor rusya ilk sırada flixbus bir çok şirket aldı ama en çok parayla alınan firma hangisi tabii ki kamilkoç ben söylemiyorum internetten açıp bakın kurucusu belirtiyor zaten metro ise sırf göşteriş olsun diye çalışıyor müşteri menmuniyeti 0 disiplin 0 para kazanma istegi yüzde 100 gelelim satma durumuna flixbus un türkiyedeki ilk göz agrısı flixbus kolay kolay satmazlar ve ayrıca kurucuları yönetmiyor flixbus u arkasında yatırımcılar var büyük oynayanlar şunu altını çizerek söylemek istiyorum FLİXBUS ÇOK GÜÇLÜ ŞİRKET metro holding den bile güçlü şimdi ise yok iflas erteleme çıktı öyle bişey var mı haberlerdeveya bilgi yok flixbus 5 yıldan önce kamil koç u satmaz. Adamlar sistemine entegre etmek için çalışmalarını sürdürüyor şimdi NE SATMASI

Onur345
2 ay önce - Prş 26 Mar 2020, 20:20

Ardaergin
2 ay önce - Prş 26 Mar 2020, 20:36

Alıntı:
metro turizm zam yapmadı diyen girde bak web sitesine yapmış mı yapmamış mı
Yalan dolanı ne çok seviyorsunuz

Bir boş konusmazmisiniz acaba ben izmir ve ankara arasında kendi seferlerine bakarak söyledim benim sürekli kullandigim güzergah orası . Siz önce sürekli 3.köprüyü sürekli bahane edenler konuşun bence .
Yalan söylüyormuşuz ya size beni ne kadar iyi tanıyorsunuz kimsiniz de de yalan diyorsunuz kalite olarak sizden kat be kat ustunumdur emin olun.
Üslûp olarak kusura bakmayın siz bunu hakediyorsunuz

Koray C.
2 ay önce - Prş 26 Mar 2020, 20:41

Metro dahil çoğu firma zam yaptı.
Pamukkale yüzde 10 ila 15 arası zam yaptı diye biliyorum.

01AliKemal
2 ay önce - Prş 26 Mar 2020, 21:41

Kimse Metro Turizmi küçümsemeye kalkmasın. Şu an Kamil Koç dan daha iyi durumdalar. Çalışanlar Bile daha memnun. Koç da tur olayı kaptanları çok yoruyor. Eski Metro değil şuan ki. Çok düzelttiler topladılar. Eğer düzelmeselerdi yok olup gideceklerdi

ali0zcan

2 ay önce - Prş 26 Mar 2020, 21:43

2-3 gün önce olması lazım.Tarihi tam hatırlamıyorum. Belki daha eski olabilir. Karabük'e gitmek için bilet fiyatlarına baktım. Gideceğim gün sadece Türkay Turizm'in aracı vardı. Fiyat 180 TL yazıyordu. Halbuki normal zamanda Ulusoy 65 TL'ye götürüyordu. Ben 100 TL'ye razıydım. 180 TL görünce şok oldum ve gitmedim. Böyle firmaları eleştirmek lazım. Koltuk sayısı azaldı diye 15-20 TL zam yapanları değil.

Sacitk
2 ay önce - Prş 26 Mar 2020, 21:43

Maalesef bu iş iki ay daha böyle kör topal devam ederse birçok firma zaten batar. Varan'la asya tur da açılmaz zaten. Türkiye'de otobüsçülük kötü duruma gelir. Allah sonumuzu hayır etsin.

sayfa 5553
ANA SAYFA -> ULAŞIM