Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4703
KIRKYILLIK YOLCU
3 ay önce - Prş 21 Şub 2019, 08:02

Oğuz Çolban, Temsa Safir'in fotoğrafı nereye ait, arkadaki manzara Yeniçağa tarafındaki gölcüklerden biri olabilir mi ? Yoksa başka bir göl mü veya deniz mi ?
İster kabul edelim ister etmeyelim, aynı araç, manzaralı bir yerde daha başka bir hava veriyor, aynen medivenaltı bir çay ocağında ya da hoş bir çay bahçesinde içilen çayların arasındaki fark gibi . ( Bu arada forumcu arkadaşlardan bir ricam olacak : Yıllar önce bu veya benzer bir forum sayfasında gördüğüm, muhtemelen Ankara- Polatlı eski yoluna ait, Baysal'ın net göründüğü, muhtemelen Siirt Petrol ile yazıları okunamayan birkaç otobüsün daha bulunduğu tablo gibi bir fotoğraf vardı, bulup paylaşan olursa memnun kalırım. )

onur345
3 ay önce - Prş 21 Şub 2019, 08:38
KIRK YILLIK YOLCU

Nostalji başlığında paylaştım dediğiniz fotoğrafı

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=7051333#7051333

Dumlu bahadır

3 ay önce - Prş 21 Şub 2019, 11:02

Beyler topcamda bir tane neoplan starliner vardı.
2+1 sabit Ankara çalışıyordu
Artık o araba hiç sistemde yok acaba ne oldu bilen var mı?

onur345
3 ay önce - Prş 21 Şub 2019, 11:33

Bahsettiğiniz 60 HA 401 olmalı...

Ama akıbetini bilmiyorum malesef...

Dumlu bahadır

3 ay önce - Prş 21 Şub 2019, 12:15

Evet doğru ben çalışırken hatta bu plaka 0403 takılıydı

gokhan1300
3 ay önce - Prş 21 Şub 2019, 17:19

Hatay Nur Seyahat'e kısa süre içerisinde 2 adet MB Tourismo Relax 2+1 katılacaktır.
Araçlar 14:30 Hatay-Ankara-İstanbul hattında çalışacaktır.

Oğuz Çolban

3 ay önce - Prş 21 Şub 2019, 18:53

Alıntı:
Oğuz Çolban, Temsa Safir'in fotoğrafı nereye ait, arkadaki manzara Yeniçağa tarafındaki gölcüklerden biri olabilir mi ? Yoksa başka bir göl mü veya deniz mi ?
İster kabul edelim ister etmeyelim, aynı araç, manzaralı bir yerde daha başka bir hava veriyor, aynen medivenaltı bir çay ocağında ya da hoş bir çay bahçesinde içilen çayların arasındaki fark gibi . ( Bu arada forumcu arkadaşlardan bir ricam olacak : Yıllar önce bu veya benzer bir forum sayfasında gördüğüm, muhtemelen Ankara- Polatlı eski yoluna ait, Baysal'ın net göründüğü, muhtemelen Siirt Petrol ile yazıları okunamayan birkaç otobüsün daha bulunduğu tablo gibi bir fotoğraf vardı, bulup paylaşan olursa memnun kalırım. )

Yeniçağa Gölü arka plandaki size katılıyorum insanların artık betonarme yapılardan sıkıldığını düşünüyorum gidip garaj pisliğinin içinde veya betonlaşmış şehrin yanı sıra doğa ile birlikte fotoğraf çekmekten daha çok zevk alıyorum

ZaferKerem
3 ay önce - Prş 21 Şub 2019, 21:16

Yanlış başlığa yazdım özür.

Koray C.

3 ay önce - Prş 21 Şub 2019, 21:27

En son Koray C. tarafından Prş 21 Şub 2019, 22:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Saner3315

3 ay önce - Prş 21 Şub 2019, 21:58

Alıntı:
Haberde yanlış var.
İflas kararı sonrası seferleri durdurdu yalanı. Ben hiç görmedim durdurduklarını.

Koray Bey İzmit için geçici seferlerini durdurduğunu kastetmiş olabilir

sayfa 4703
ANA SAYFA -> ULAŞIM