Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4682
Oğuz Çolban

1 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 21:04

Alıntı:
Temsa veya Mercedes derken 5 Adet 2019 model Ford Transitleri filoma katmış bulunmaktayım,ee servis araçlarındada modelli istiyorlar malum..

Hayırlı olsun abim arabalar gıcır gıcır

Ali talha
1 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 21:09

Arkadaşım normal haller ve sıkıntılı zamanlar vardır tabiki pamuk sıkıntılı zamanlardan geçiyor,şimdi düz mantık şirket rayında giderken bu muhabbetler olsaydı sende,derdinki neyi konuşuyoruz koskoca pamuk için bunlar çıtır para zati derdin,anlatmak istedimi anlamadın deniz kardeş..

bilal e
1 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 21:22

Pamukkale de puan hep % 8 di zaten

De Luxe
1 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 21:51

Alıntı:
eyyaz bey,
Size katılıyorum zati daha öncede buna benzer bir kaç
Yorum yazdım,yılda 10 küsur milyon yolcu taşıyan şirket tüm masraflar çıksa kişi başına 4-5 tl kazansa temiz adamların cebine 40-50 milyon tl para kalır ve bu yıllardır piyasada olan bir firma için büyük bir rakam,yani 100 otobüsü kiralik olsa haydi 200 desek ayda bunlara 10 ar bin tl verse yıllık 24 milyon tl yapar kezaki ben kişi başına 4-5 tl temiz kalsa derken,zati operasyonel masraflar,çalışan maaş ve sigortalar vergiler de dahil araç kiraları dahil masraflardan sonra bilet başına 4 tl dedimki bu şirketin batışı olağan dışı,keza kısa hatlarda ve ülkenin en pahalı biletini satan şirketi....

Sizin yaptığınız hesap her araç minimum 30 kişi giderse tutar

Oğuz Çolban

1 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 00:40

Alıntı:
Ali osman ulusoy turizm hız kesmiyor.
2+1 bir adet araç daha seferlere hazır hayırlı olsun

Ek bilgi olarak araçlar Mersin Travel ve Yeni Adana'dan çıkmadır.

tayfungunay52

1 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 00:43

pamukkale muhabbetini artik kapatsak,sürekli ayni seylerden bahsediyoruz, biz ne dersek diyelim olacağına varır. Artık baska bir otobüs, firma muhabbetlerine girsek nasil olur? (öneri)

Ali talha
1 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 08:43

De lux;
Yanlış değerlendirdin,aracın paket,yada az dolu orta dolu seferde ne kazanır değil olay,tek bilet üzerinden hesaplama yaptım...

Mustafa 822
1 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 09:25

Biraz da Nilüfer konuşulsun artık.

Tolga Universe
1 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 13:57

Alıntı:
Biraz da Nilüfer konuşulsun artık.

Bir tane yazıhanecisi vardı burada. O konuşuyordu hep vaatlerle. O sustu başka da konuşan kalmadı. Filo gelecekti 0 km mavi deri kumaş döşemeli en son. Son durumu bilmiyorum.

Tufanrt
1 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 15:01

İşin iyice suyu çıktı.

Allah hayretsin.Diğer seferlerde de benzer bir durum var.

sayfa 4682
ANA SAYFA -> ULAŞIM