Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3619
YAŞAR METİN
5 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 02:02

Varan Turizm in De Lux 2+1 Setra ları efsaneydi elbette, en son İstanbul Ayvalık seferinde kullanmıştım, Germany kalitesi hissediliyordu Blaupunkt orijinal tv aksesuarları vardı.

2012 model den sonra Setra 417 Hdh nin üretimi durduğu için 2+1 Setra 417 Hdh görmek şimdi çok zor.

Anadolu da ki 2013 Travego 17 de 5 yılını doldurduğu için sahibi model yükseltmek için satıyor diye tahmin ediyorum.

Oğuz Çolban

5 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 03:57

Misafir dd4 sen olayı çok yanlış anlamışsın dostum benim demek istediğimi umarım o kardeşimiz anlamıştır.

M Berat
5 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 04:04

Alıntı:
Pardon, Anadolu'da bir tane vardı NEOMAN harici araç, 34AN6666, nam-ı diğer Eda-1. S431-DT. Gerçi o prestij otobüsüydü ama olsun, eklememi yapmış olayım

Bir adet de Setra S417HDH'leri vardı. Eskişehir otogarda görüp araç personeliyle muhabbet etmiştim. Sene 2003 - 2004 olması lazım. Başka da varmıştır muhtemelen. Ama ekseriyet Neoplan'dı.

O Starliner'ların koltukları, Anadolu'nun hizmet kalitesine rağmen dikkatimi çekmişti. Boynum ve belim isyan etmişti yol boyu. Bir hata yapıp gece yolculuğumda en ön koltuğa bilet almıştım Denizli'ye. Sene 2009. Simsiyah cam, hiç bir tarafı görememiştim. Bir de huzursuz etmişti beni. Ama dış görüntü desen, öyle araç yok.

kaptan seyfettin
5 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 09:25

2+1 de Ulusoyun royal glass star 1 leri de muhteşemdi.

cetin musaoğlu
5 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 09:52

kamil koç dudulludan veya metro samandıra tesislerinden sabiha gökçen havalimanına servis var mı yoksa buralardan nasıl gidilebilir

gokhan1300
5 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 14:55

Jet Turizm filosuna 42 LS 213 plakalı 2011 model Setra 416 GT-HD katılmıştır.

Misafir b2f

5 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 15:20

Meraba abiler ben 13 yaşında muavin olmak isteyen kisiyim.Önceki gün yazmıştım.Cevap veren abilere tesekkur ederim.Dün firma ismi vermeyeyim bir kaptan abi ile gorustum.Araç kendisinin sanırım muavin arıyormus ankara-istanbul arası çalışıyormuş.Dediki ben seni işe alırım ama diksiyon ve giyim kuşamına dikkat etmen gerek ayrıca bir yolcu ile nasıl konuşulur ogrenmen lazım dedi.15 tatilde beni stajyer muavin olarak yanına almayı kabul etti.Yani simdilik usta bir muavine yardımcı olacagım.Ayrıca stajyer maaşı alacakmısım(stajyer maaşı ne bilmiyorum ama kendisi her yeni işe başlayan muavinlerin ilk 5 ay stajyer maası aldığını söyledi)Aylık 300'e anlastık gibi(yemek parası dahil).Simdilik bu kadar umarım bir sorun çıkmaz.

Kralsado
5 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 16:07

Alıntı:
Bu zamana kadar bindiğim en rahat otobüs satışa çıkmış. Rahatlığı inanılmaz bir otobüs gerçekten bir ara İzmir-Eskişehir sabit çalışıyordu o zaman çok kere binmiştim sonra bir kere de Uşak-Ankara seferinde denk gelmişti. Sıkış tepiş otobüslerin dolduğu otobüs aleminde böyle araçların kıymetini bilmek gerek.

Bu araç sırf modelinden dolayı satışa çıkıyorsa yazık günah.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-ticari-ara ...6259/detay

Verdigin linki acmadan hangi arabadan bagsettigini tahmin ettim O araba son satilan Travego 17 lerden. Euro 5 motor ve orjinal 40 kisilik 2+1. Yani piyasadaki en kral 2+1 araba diyebiliriz. Ama tabi yolcu icin, otobuscu icin degil.

Satis sebebini yukarida bilen arkadaslar yazmis benim ekleyebilecegim kendi gorusum bu satis biraz keyfekeder. Yani arac calisiyor ve satici tok. Çünkü 160 bin euroyu bu zamanda bu araca veren olacagini zannetmiyorum.

bluesky123

5 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 17:30

O aracın sahibinin 3-4 ilanı daha vardır.. yüksek olmasının nedeni vadeli fiyatı bu Peşin alındığında fiyat düşüyor..

Misafir e68

5 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 18:13

Kayseri Kent Turizm'in Vivalines-Ses firmalarının sahibi Mustafa Ünal'a satıldığı söyleniyor. Bu konu hakkında somut bir gelişme varmı.

sayfa 3619
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM