Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3617
Oğuz Çolban

2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 20:18

Bence 1 2 sefer dene hevesini al fakat yapamazsın artık eskisi kadar olanak yok firmalar yemek parasını kesiyor nerden para kessem die cezalar vs ve bazı yüzsüz yolcular oldukca eskisi gibi olmaz artık bu işler yinede kimsenin lafına bakma hevesin varsa tatilde git tanıdık biriyle okulu filan bırakma çok para kazan emekli ol arada bir zevkine şöfor olarak git tabi otobüscülük kalırsa.

bluesky123

2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 21:02

Alıntı:
icralıkları 7 emin e teslim edilmiyormuydu. Otogarda bekliyor. Yedek parça ihtiyacı olan gelip söküp istedıği parçayı alıyor.
İcraya veren kalan karoseriden ne kazanac

Zaten olay orada kapıdan çıkış aldığında trafikten aracın kapatması çıkacak.. tahmin ediyorum araç otogardan içeri girdikten sonra icradan aracı kapatma olayı geldi... yaptıkları hesap doğrultusunda bu yönteme başvurmuşlardır

Misafir dd4

2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 21:12

Oğuz colban nasıl otobüsculuk bitecek diğer firmalar kapanirsa büyük kurumsal firmalar ayakta kalır efe tur da kapanır trenler özelleştirildigi zaman fiyatlar ucuz mu kalır zannediyorsun ya da otobüsculuk bitse bile uçak fiyatları çok mu ucuz olacak zannediyorsun o zaman fiyatların nasıl tavan yaptığını görürsün merak etme otobüsculuk her halükarda devam eder

Can Bababalım
2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 22:02

Bir şey merak ettim acaba şu anda Türkiye'nin en iyi para kazanan otobüs seferi hangisi ? Hangi firmanın hangi hattı hangi kalkış saati. Yol mesafesi ve yolcu doluluk oranı kriterini ele alarak düşünebilirsiniz.

Misafir 59c

2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 22:31

Hiç unutmuyorum 2 yıl olmuş 29 ocak 2016 da ankaraya gidecektim o zamanlar kamil koç kahramanmaraş hattını yeni açmıştı 2+1 araçlarıyla neyse dedim kamil koç kalitesi her zaman deneyeyim daha önce de hiç binmemiştim araç 2+1 temsa safir 16 rh 047 plakası kahramanmaraş ankara çalışıyordu gerçekten çok lüks gelmişti tv'si anonsları vs. Dönüş tarihim de 1şubattı gidiş dönüş almıştım bileti o araçta temsa safirdi 16 kk 169 2+1 gaziantep ankara otobüsüydü iki yolculuğumdan da gerçekten çok keyif almıştım ama kamil koç tutunamadı kahramanmaraş ve gaziantep hattını kapattı tek otobüsü uğruyor yolcu olursa o da şanlıurfa alaçam arası çalışıyor böyle bir anımı paylaşmak istedim

bahriaskin
2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 23:09

Alıntı:
Bir şey merak ettim acaba şu anda Türkiye'nin en iyi para kazanan otobüs seferi hangisi..........

Sayn Can Bababalım şehre ve saatine göre değişir. Mesala Denizli İzmir seferinde sabah 05 00 aracı hafta sonu hariç kesin tüm koltukları dolu gider. Mesala Denizli Ankara 24 00 civarındaki araçalr bir kaç koltuk nadiren boş gider.

bluesky123

2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 23:23

Alıntı:
Sayn Can Bababalım şehre ve saatine göre değişir. Mesala Denizli İzmir seferinde sabah 05 00 aracı hafta sonu hariç kesin tüm koltukları dolu gider. Mesala Denizli Ankara 24 00 civarındaki araçalr bir kaç koltuk nadiren boş gider.

bahsettiğiniz denizli izmir hattı hastane sırası aynen o araç 46 denizliden kalkar hepsi izmir yolcusudur.. Çoğu kez denk gelmişti bize de bereketli sıradır..

Can Bababalım
2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 23:33

Hastane sırası derken yaşlılar denizliden izmire hastaneye mi gidiyor yoksa her sabah hastane çalışanları denizliden izmire şehirlerarası otobüs ile çalışmaya mı gidiyor ? Eğer çalışanlar gidiyorsa bu masraflı olmuyor mu ?

Can Bababalım
2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 23:38

Ben en iyi sefer hangi firmanın hattı derken diye sormuşken şunu demek istiyorum örneğin şunu duymuştum mis amasya tur 2+2 yeni travego ile hep paket kalkıyormus veya ats turizm bunlar gibi bana bir örnek verebilir misiniz genelde hep paket çıkan seferler ve mesefaside ortalama uzunlukta olmalı

mehmet güngör bağ
2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 23:38

Bahsi geçen Pamukkale Turizm otobüsü Otogarın dışında
Ege Üniversitesi Hastanesi'ne uğrar
Bu yüzden Hastane otobüsü diye anılır

sayfa 3617
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM