Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin - Pozcu
« önceki   123 ... 252627   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
seyhun tanrıkul
9 yıl önce - Sal 25 Ksm 2008, 18:32

Bence Mersin in en güzel semti.Bundan belki on beş sene önce Mersin in Pozcu semtinde oturmuştuk.O zamanlar Mersin belki de bu kadar büyümemişti.Hatırladığım kadarıyla Pozcu minibüs durağının yanında bulunan Akbank tan aşağı doğru yürüdüğünüzde Yıldız pastanesi yapılmadan önce eskiden orada Zümrüt şarküteri vardı aşağı doğru ilerledikçe sol tarafta Ender Pastanesi onun biraz daha aşağısında ise Kıratlı Pastanesi vardı.( Ha unutmadan Ender Pastanesinin dondurması çok güzeldi.)Yanlış hatırlamıyorsam bi de Butik Arif vardı şimdilerde ise duruyor mu bilmiyorum ama inşallah aralıkta izne çıktığımda Mersin e geleceğim.

koray_MİY

9 yıl önce - Çrş 26 Ksm 2008, 03:27

Bahsettiğiniz cadde, sanırım kushimato sokağı. O cadde oldukça değişti. Onbeş yıldır görmüyorsanız, çok şaşıracağınızı düşünüyorum gördüğünüzde.Aşağıdaki linkten fotoğraflarına ulaşabilirsiniz.
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=31879& ...rt=0[/url]

Ali T
9 yıl önce - Çrş 26 Ksm 2008, 09:45

En son kuşimato sokağından geçtiğimde o sokakta yeni düzenleme yapıldığını gördüm.Sokak yolunu yeniden asfaltlayıp yeni kaldırım düzenlemesi yapacaklar galiba.

En son Ali T tarafından Çrş 26 Ksm 2008, 17:43 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

seyhun tanrıkul
9 yıl önce - Çrş 26 Ksm 2008, 12:34

koray_MİY arkadaşım paylaşımların için çok teşekkür ederim.Bu semti çok özlemişim ve de Mersini

Emir ERTEN

9 yıl önce - Sal 02 Arl 2008, 18:48

Yaprak Tantuni-Pozcu Şubesi

Groseri - Hipermarket

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 252627   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler