Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eurovision 2007
123 ... 505152   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1

Türkiye'nin katıldığı şarkıyı beğendiniz mi?
Evet 46.2%  46.2%  [184]
Hayır 43.5%  43.5%  [173]
dinlemedim / ilgilenmiyorum 10.3%  10.3%  [41]
Toplam Oy : 398

ayse-nur
11 yıl önce - Sal 10 Ekm 2006, 19:46
Eurovision 2007

Geçtiğimiz yıl Atina'da yapılan ve Finlandiya'nın birinci olduğu eurovision şarkı yarışmasında bu yıl erken başladı. TRT yönetiminde Türkiyeyi temsil edecek sanatcı Zerrin Özer favori oldu. Türkiye son dört yarışmanın ikisine ingilizce, son ikisinde türkçe şarkılarla katılmıştı.  son iki hüsrana bakarak TRT bu yılki şarkının ingilizce olmasını istiyor. merak edilen Zerrin Özer'in eurovisionda ne kadar başarılı olup olamayacağı..

[başlıktaki "Zerrin Özer" kısmı silindi, çünkü Kenan Doğulu olacakmış galiba  - Burç - Sal 05 Arl 2006, 11:59 ]

Burç

11 yıl önce - Sal 10 Ekm 2006, 19:52

görüntüden puan almayacağı kesin.  

TAYFUN KIRALİ
11 yıl önce - Sal 10 Ekm 2006, 19:56

acaba Zerrin Özer bu olayı önceden biliyormuydu? çünkü rejime başlamış. diyet listesinde evlilikte varmış.    
acaba erkek bir ses sanatçısı katılsaydı şans oranımızda bir artma olabilirmiydi?  

En son TAYFUN KIRALİ tarafından Sal 10 Ekm 2006, 19:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

caner akınocak

11 yıl önce - Sal 10 Ekm 2006, 19:57

sanatçı seçimi acaba hangi kriterler göre yapılıyor ? kanaatimce zerrin özer büyük sanatçıdır ancak belli bir kesime hitap eden bir ses rengi ve tarzı vardır halbu ki bu tarz yarışmalarda seçilen sanatçının sesi ve tarzı genele (dünya çapında) hitap etmeli... ne zaman sanatçı seçimi konunun ehli kişiler tarafından seçilecek sanatçıların oylama sonucunda belirlenmesi ile yapılacak bence o zaman başarı daha yakın olacak.. başarısızlık dahi olsa kendimiz seçtiğimiz için spekülasyonlara pek yer kalmayacak...

fatih kocaoglu
11 yıl önce - Sal 10 Ekm 2006, 19:59

Görüntü bir kenara,yarışmayı kazanamaz ise şu rutin olan,hani her yeni albümünün tanıtımında yaptığı gibi yine Tecavüz iddâsınıda gündeme getirebilirmi acaba ?

arda84

11 yıl önce - Sal 10 Ekm 2006, 20:46

Yapılan yorumlardan Zerrin Özer'in hafife alındığını görüyorum. Bence bir kere daha Zerrin Özer'i dinleyin, ondaki o gırtlak var ya inanılmaz gerçekten. Çok doğru bir seçim eğer doğru bir parçayla desteklenirse tabi ki. Ve de kim ne derse desin İngilizce olması gerekir ki zaten Zerrin Özer için sorun olmaz İngilizce. Artı burada görüntüden dem vuranlarada bir hatırlatma, 2005'te Malta adına katılan Chiara'ya bir bakın, Helena'nın ardından 192 puanla 2. olmuştu hem de slow bir parça ile, hem de kilolu hali ile..

minne
11 yıl önce - Sal 10 Ekm 2006, 21:14

Zerrin Özer gerçekten başarılı bir sanatcı ve güçlü bir ses.
Sibel Tüzün’den çok çok çok daha iyi temsil edeceğine inanıyorum. Görüntünün çok ön planda olduğunu düşünmüyorum. Zaten moda tasarımcılarımızın sayesinde eminim bi kac beden daha ince gösterilebilir    
Hangi beste ile katılacağımız daha önemli sanki, Sibel Tüzün güzeldi ama seslendirdiği şarkı pek bir işe yaramadı.

Zaten görüntüye önem verilmiş olsaydı gecen yıl o canavarlar birinci olmazdı dimi  

Gökhan Turhal

11 yıl önce - Sal 10 Ekm 2006, 21:17

bence pek matıklı birşey değil....

begum_begum

11 yıl önce - Sal 10 Ekm 2006, 21:26
Eurovision

Zerrin Özer'in sesine kimsenin söz söyleyebileceğini sanmıyorum. Ondaki ses bugün ülkemdeki bir çok sesten daha ses. Belli bir kesime hitap ettiği de bir gerçek.

Ne var ki Eurovision dendiği zaman çok daha fazlası gerekiyor. Şarkının mükemmel olması lazım ki kilo fazlasını ve dans eksiğini kapatabilsin. İstisnalar kaideleri bozmaz lafını sevmesem de kullanmak zorundayım çünkü bu yarışmada hareketli, kıvrak, içinde dans olan, görsellik içeren şarkılar genelde birinciliğe oynuyor.

Demek ki bu eksikleri kapatabilecek muhteşem bir şarkı lazım Türkiye'ye. Zaten Zerrin Özer'in İngilizce şarkıları nasıl söylediğini bildiğim için o konuda rahatım.

Sonuç: Mükemmel bir beste+İnglizce bir yorum...

cenk@

11 yıl önce - Sal 10 Ekm 2006, 23:28

Zerrin Özer bir çok yabancı sanatçının bile hayran oldugu (Kim Wilde) olaganüstü bir ses. Ülkemizin nadir yeteneklerinden biri. Görüntü çok önemli değil, zaten yüz olarak güzel bir insan. İyi bir danscı gurubu ve koreografiyle başarılı olacağına kalıbımı basarım.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 505152   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET