Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 18
Cüneyt5316

2 yıl önce - Prş 06 Ağu 2020, 09:47

Plakanın beyaz olması dikkatimi çekti. 901 burulaşın kendi araçları ve hattı değilmiydi?

ryder wilson
2 yıl önce - Prş 06 Ağu 2020, 09:48

Hayır Cüneyt abi araçlar sonradan Karacabey işletmeye satıldı

Emirhan Sevdalı

2 yıl önce - Prş 06 Ağu 2020, 10:58

Demek ki artık sözleşmeli bir araç oldu. Peki bu durumda aracın gri kuşaklı sarı beyaz olması gerekmez miydi? Bu araçlar BURULAŞ renkleriyle çalışabiliyorsa o zaman diğer halk otobüsleri de haklı olarak istediği renkle çalışır. Yeşil-beyaz, sarı-beyaz halk otobüslerinde ton farkı oluşuyor. Bu konuda BURULAŞ'ın belli bir standardı yok sanırım. En basitinden PANTONE kodu verilerek renk standardı sağlanabilirdi.

Cüneyt5316

2 yıl önce - Prş 06 Ağu 2020, 12:46

Alıntı:
Hayır Cüneyt abi araçlar sonradan Karacabey işletmeye satıldı

Alıntı:
Peki bu durumda aracın gri kuşaklı sarı beyaz olması gerekmez miydi?

Aynen bende öyle biliyordum. Bildiğin burulaş renginde çalışan sözleşmeli olmuş bu..
Teşekkürler ryder

ryder wilson
2 yıl önce - Prş 06 Ağu 2020, 13:18

Çok önceden beridir böyle nerden baksanız 2 3 ay olmuştur Karacabey isletmeye satilali ama ben her zaman diyorum otobüs satılmasına karşıyım belediyenin urban araç eksiği var ve bu iş 6 tourmalinle yürümez

Emirhan Sevdalı

2 yıl önce - Prş 06 Ağu 2020, 13:38

Hem turizm hem de şehir içi kullanıma uygun urban araç sadece Kent U. Çünkü urban araçlar arasında "ayakta yolcu taşınabildiği yazan" tek urban araç Kent U. Böylece şehir içi hatlarda da rahatça çalıştırılabilir. Ancak hedef sadece turizm hatları (ücretsiz ve aylık kart geçmeyen) ise Temsa Tourmalin de Karsan Star da hayli hayli yeter. Bu arada (otobüs alınmadan) otobüslerin satılmasına ben de karşıyım. Belediyenin yaş haddi gibi bir derdi de yok. Özel halk otobüsçülerinden çıkma daha fazla araç alınabilir.

ryder wilson
2 yıl önce - Prş 06 Ağu 2020, 17:56

Bursa üretimi olması açısından Karsan star Bursa'ya yakışır düşüncesindeyim ama burulasin uzun süre araç alacaklarını sanmam neocityleri bahane ederek

ryder wilson
1 yıl önce - Pts 10 Ağu 2020, 19:27

118A Gemlik devlet hastanesi-gemlik

(+)

Yusuf1675
1 yıl önce - Pzr 20 Eyl 2020, 16:49

(+)

Gemlikte Isuzu Novociti LiFe çalışmaya başlamış.

Not:
Fotoğraf alıntıdır.

ryder wilson
1 yıl önce - Pzr 20 Eyl 2020, 18:09

o eski probusları demek ki novociti lifelerle değiştirmeye başlamışlar acaba neden kimse yeni atak almadı o da merak konusu sonuçta karsan bursa markası

sayfa 18
« önceki   123 ... 171819   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara