Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 13
mehmet ramazan
3 yıl önce - Pzr 31 May 2015, 05:40

Ay basi itibariyla calismaya basliyorlar,dogru duymussun

fatih1001
3 yıl önce - Çrş 03 Hzr 2015, 12:58
inegöl

inegöl le ilgili değişen bir şey yok sanırım. hala sarı otobüs ile ilgili bir gelişme yok..

Berktuğ
site denetçisi

3 yıl önce - Cmt 24 Ekm 2015, 16:40

101 hattında çalışan halk otobüsü. Hat tabelasında ilginç bir slogan yazılmış.

emreyz
1 yıl önce - Cum 19 May 2017, 16:42

Alıntı:
S.S. 73 Nolu Güzel Gemlik Otobüs ve Minibüsçüler Kooperatifinin olağan kongresi, Gemlik Esnaf Kefalet Salonunda yapıldı. İki adayın yarıştığı kongrede sonucu üç oy belirledi.

Kooperatife 91 ortak üyenin oy kullanıldığı kongrede mevcut başkan Ersel Dalgın 47 oy alırken, diğer iddialı aday Hasan Kılıç 44 oyda kaldı. İki yıllığına seçilen yönetimde, Başkan Ersel Dalgın ardı ardına dördüncü kongresini kazanmış oldu. Dalgın, ilk seçildiği günden itibaren görevini bırakmadı.

Dalgın; ‘’Üyelerimiz güçlendikçe, hizmet artar’’

Seçim sonrasında açıklama yapan Kooperatif Başkanı Ersel Dalgın; ‘’Kooperatif ortaklarımız adına önemli bir seçimi daha geride bıraktık. Kongrede yaşanan çekişmeler, artık bizim geleneğimiz haline geldi. Hasan Bey’i ve ekibini de bu güzel ve heyecanlı kongreyi bizlere yaşattıkları için kutluyorum.

Bizler üyelerimizin de, kooperatifimizin de güçlenmesi için çalışıyoruz. Bizler ne kadar güçlenirsek, hizmetlerimiz ve hizmet kalitemiz o derece artacaktır. Göreve geldiğimiz gün itibariyle, çok sayıda sorunu çözüme ulaştırdık. Öncelikli meselelerimizin çözümü adına önümüzdeki dönemde de çalışmalarımız olacak. Bizler birlikte güçlüyüz. Bize destek verenlere ve güvenenlere teşekkür ediyoruz. Yeni dönemimiz hayırlı, uğurlu olsun’’ dedi.

Kooperatif yönetimi şu isimlerden oluştu; Ersel Dalgın, Osman Yılancı, Özcan Kıvrak, Halil Yeşilbursa, İdris Aydın, Hasan Gür. Yedekler; Onur Ünsal, Ali Ertunç, Arif Kısacık, Seyit Yeşilbursa, Kürşat Yılancı, İsmail Kostak, İsmail Vural. Denetim Asil; Hayrettin Akbaş, Nurettin Demir, Erkan Semiz, Serkan Nazlı, Emin Engin. Denetim Yedek; Mesut Çakmak, Ahmet Güre, Erdoğan Başat, Fuat Seviş, Muammer Oduncu.

Kaynak: http://www.gemlikgundemgazetesi.com/item/11126-mi ...devam.html
Başkanımıza görevi tekrardan hayırlı olsun. Başarılarının devamını bekliyoruz.

Berktuğ
site denetçisi

1 yıl önce - Cmt 24 Hzr 2017, 16:47

GEMLİK HATLARI
Alıntı:
03/06/2017 tarihinden itibaren Gemlik hatları aşağıdaki şekilde revize olacaktır. Hatlar kitapçık haline getirilmiş olup, Gemlik’te bulunan bayilerimizden, kişiselleştirme ofisimizden ve hareket memurluğundan temin edebilirsiniz.Bilgi için 0850 850 99 16 Çağrı merkezi hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

(+)

(+)

(+)

Kaynak: https://burulas.com.tr/Duyurular.aspx?ID=2110

Misafir 90d

1 yıl önce - Pts 11 Arl 2017, 19:41

Abi 101 Gemlik-Bursa otobüsleri Mercedes Conecto sarılar olsa

Cüneyt5316

1 yıl önce - Pts 11 Arl 2017, 23:16

SARI otobüs ile sarı beyazın işletmesi sahipleri Farklı ye biliyorum. Lakin özel değiller yine belediyeye bağlı yan kuruluş diye biliyorum. Olmaz bence bu yüzden.
( ben önceki mesajları okuduğumda, sarı-beyaz otobüsler hakkında böyle bir açıklama yapanı görmedim. Arkadaşın birisi sormuş sarı olsa diye, bende ona bildiğim kadarıyla cevap verdim.)

mustafaguler
1 yıl önce - Sal 12 Arl 2017, 09:37

Alıntı:
SARI otobüs ile sarı beyazın işletmesi sahipleri Farklı ye biliyorum. Lakin özel değiller yine belediyeye bağlı yan kuruluş diye biliyorum.

Sarı-beyaz otobüsler özel halk otobüsüdür ve sahipleri ya gerçek ya da tüzel kişidir.

Berktuğ
site denetçisi

11 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 17:57

GEMLİK’E ULAŞIM ARTIK DAHA KONFORLU
Alıntı:
• BURULAŞ BÜNYESİNDE GEMLİK – BURSA ARASINDA TAŞIMACILIK YAPAN 14 HALK OTOBÜSÜ, SON MODEL ARAÇLARLA YENİLENİRKEN, ULAŞIM DAHA KONFORLU HALE GELDİ.
• BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ALİNUR AKTAŞ, HALK OTOBÜSÇÜLERİNE SESLENEREK, “BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE BURULAŞ OLARAK YAPTIĞINIZ GÜZEL İŞLERDE YANINIZDAYIZ. ANCAK VATANDAŞIN RAHATINI, HUZURUNU BOZARSANIZ DA BUNUN KARŞILIĞINI BULURSUNUZ” DEDİ.
• BAŞBAKAN YARDIMCISI HAKAN ÇAVUŞOĞLU, GEMLİK BURSA ARASINDA HER GÜN 9 BİNE LAKIN KİŞİNİN TAŞINDIĞINI BELİRTEREK, ULAŞIMI DAHA KONFORLU HALE GETİRECEK BU DÖNÜŞÜMÜ TAKDİR ETTİĞİNİ VURGULADI.

Burulaş bünyesinde Gemlik – Bursa arasında taşımacılık yapan 14 halk otobüsü, son model araçlarla yenilenirken, ulaşım daha konforlu hale geldi. Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, halk otobüsçülerine seslenerek, “Büyükşehir Belediyesi ve Burulaş olarak yaptığınız güzel işlerde yanınızdayız. Ancak vatandaşın rahatını, huzurunu bozarsanız da bunun karşılığını bulursunuz” dedi. Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Gemlik Bursa arasında her gün 9 bine lakın kişinin taşındığını belirterek, ulaşımı daha konforlu hale getirecek bu dönüşümü takdir ettiğini vurguladı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan ulaşım acil eylem planı kapsamında kent merkezindeki belirli noktalarda fiziki çalışmalara start verilirken, toplu taşımayı özendirici çalışmalara bir halka da Gemlik’te eklendi. Burulaş bünyesinde Gemlik – Bursa arasında taşımacılık yapan 14 özel halk otobüsü, son model, konforlu araçlarla yenilendi. Yenilenen araçların sefere başlaması için düzenlenen törene Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Vali İzzettin Küçük, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, Bursa milletvekilleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Başkan Aktaş’tan uyarı
Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, 12 metrelik 14 yeni otobüsün hizmete alınması töreninde özel halk otobüsü işletmecilerine seslendi. Büyükşehir Belediyesi ve Burulaş olarak yapılan güzel işlerde halk otobüsçülerinin yanında olduklarını ifade eden Başkan Aktaş, “Lakin vatandaşın huzurunu, rahatını bozarsanız da kusura bakmayın karşılığını bulursunuz. Kesinlikle kazanmanızı, iyi işler yapmanızı önemsiyoruz ama lütfen bu milletin rahatı ve huzuruyla alakalı, sağlıklı bir şekilde ulaşımıyla alakalı üzerinize ne düşüyorsa onları yapın. Bu konuda denetleriz, denetimden kaçınmayız. Zaten buna önem verdiğiniz için bunun göstergesi olarak bu otobüslerle alakalı değişimi sağladınız. Hayırlı olsun” dedi.

Başkan Aktaş, Bursa merkezde trafikle alakalı yaşanan sorunların çözümüne yönelik hamlelere başladıklarını, viyadük, yol genişletme ve kavşak uygulamalarıyla beraber 2018 sonuna kadar ciddi bir rahatlama hissedileceğini de sözlerine ekledi.

Video:

Günde 9 bin yolcu
Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu da vatandaşların daha rahat ve konforlu ulaşımını sağlamak adına yapılan bu çalışmayı takdir ettiğini söyledi. Bu çalışmanın devlet millet kaynaşmasına güzel bir örnek olduğunu kaydeden Çavuşoğlu, “Bir taraftan esnafımız, bir taraftan kamu kurumlarımız, diğer taraftan sivil toplum örgütleri hepsi aynı paydada, aynı hedefte buluşabiliyorsa işte orada Türkiye büyüyor, Türkiye güçleniyor. Gemlik’ten Bursa’ya günlük 7-9 bin civarında insan taşınıyor. Bu insanların daha müreffeh, daha konforlu ortamlarda taşınması için atılan bu adımı da takdir ediyorum” diye konuştu.

Konuşmaların ardından kurdeleyi kesen protokol üyeleri daha sonra yeni otobüslerin içini inceledi.

Kaynak: https://www.bursa.bel.tr/gemlik-e-ulasim-artik-da ...ber/25174/

Yaklaşık 2008 yılından bu yana hizmet veren BMC Belde otobüsler yerine Güleryüz Cobra marka araçlarla değiştirilmiş, hayırlı uğurlu olsun.

Misafir be1

11 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 18:23

Bu araçlar iki aydır çalışıyor .Gene show yapılmış

sayfa 13
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 12131415   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara