Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mert Doğan
15 yıl önce - Sal 03 Ekm 2006, 01:28
BUR » A1.20. BOİ Bakım Araçları

Bugün siteler durağında boi'nin bir bakım aracını gördüm. belki diğerlerinide çeşitli yerlerde yakalayayıp buraya atan olur diye düşündüm.

(+)

önden daha işe yarar bi görüntü çekene kadar malesef ayrıldı duraktan bu kadarını yakalayabilmişim ön cepheden  

Batur

15 yıl önce - Çrş 11 Ekm 2006, 10:29

Çekirge SSK duraklarındaki bakım aracı.

(+)

Akın Kurtoğlu

15 yıl önce - Cum 01 Arl 2006, 06:18

"Bakım Aracı"ndan kastımız, otobüslerin tamir ve bakımı üzerine mi, yoksa durakların temizlenmesi ve bakımını üstlenen firmanın özel minibüsü mü?

Akın KURTOĞLU

Akın Alan
15 yıl önce - Prş 07 Arl 2006, 04:10

Alıntı:
"Bakım Aracı"ndan kastımız, otobüslerin tamir ve bakımı üzerine mi, yoksa durakların temizlenmesi ve bakımını üstlenen firmanın özel minibüsü mü?

Akın KURTOĞLU

Hizmet Araçları
Otobüs İşleri Şube Müdürlüğünün 10 adet hizmet aracının marka ve model dağılımı şöyledir:

Hareket Şefliği Hizmetleri:
Hareket Şefliği bünyesinde 263 şoför, 18 idareci, 18 Seyyar Tamir Ekibi ve 1 adet hizmetli görev yapmaktadır. Günlük olarak 32 hatta servise çıkan 85 otobüsün hatlarda çalışması, denetim, kontrol, günlük ve aylık programlarının yapılması Hareket Şefliği tarafından yürütülmektedir.

Bunlardan;

1 Kamyon (Bakım Onarım Aracı), 3 Kamyonet (Bakım Onarım Aracı) bakım görevi üstlenmektedir.
Bu birim mevsim, bayram, özel gün gözetmeksizin yılın 365 günü 18 saat hizmet vermektedir. Ayrıca 4 adet seyyar onarım ekibi şefliğimizce yönlendirilmektedir.

Hayrettin öz

14 yıl önce - Cum 01 Şub 2008, 03:10

(+)

(+)

(+)

(+)

B.O.İ Çalışanları Hizmet Aracı

turker ustun

12 yıl önce - Pts 28 Eyl 2009, 20:44

Bir adet bakım aracı alınmıştır. Merdedes-benz axor marka Acemler eski muayene istasyonunda genelde duruyor..

Akın Kurtoğlu

12 yıl önce - Pts 28 Eyl 2009, 21:35

BOİ'de, İETT geleneklerinde olduğu gibi eski otobüslerden tamir arabası yapma alışkanlığı yok. Bu durum galiba bir tek İstanbul'a özgü... Halbuki eski MAN-SL200'lerin içinden 2'si 3'ü alınarak; tamir, bakım, onarım aracı olarak dönüştürülebilinir.

Akın KURTOĞLU

samet camalan
11 yıl önce - Prş 20 Oca 2011, 20:43

Bugün Mercedes-Benz marka kamyon olan bir "Bakım ve Tamir" aracı gördüm.Setbaşındaki Mahfelin önünde duruyordu,otobüsle bi hızla geçtiğimizden plakasını tam alamadım.Sadece tek gördüğüm şey 16 BB (345 olabilir belki,hiç emin değilim).Modeli Mercedes-Benz Axor,rengi beyazdı.

Yine başka bir Mercedes-Benz Axor marka kamyon hizmet aracı gördüm.Rengi griydi ve kasası petrol taşıyan tırlarınki gibiydi (Su taşıyor olabilirdi) Gördüğüm yer ise Teleferik hattının başlangıç durağı olan yerdeki otopark.Her iki aracın üzerindede BüyükŞehir Belediyesi yazıları var.Anlaşılan Belediye yeni hizmet araçları almış.Plakalandırmada 16 BB XXX şeklinde yapılmış.

Burç

9 yıl önce - Prş 01 Ksm 2012, 20:29

BOİ kapatıldığı için başlık kilitlenmiştir.

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara