Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin - Mersin Üniversitesi
« önceki   123 ... 21222324   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 22
Misafir 1fe

4 hafta önce - Pzr 21 Oca 2018, 20:05

Ufak bir not ekleyeyim. Kütüphane normalde 5’te kapanıyor ama vize ve final zamanlarında 9’da kapanıyor

emregus

4 hafta önce - Pzr 21 Oca 2018, 22:09

Alıntı:
Antalya Akdeniz Üniversitesi Merkez Kampüsünde Burger King, Katık Döner, Şok Market, Kumrucu İso gibi mekanlar var.
Adana Çukurova Üni'de Mersin Çağ Ünide Starbucks var.

Evet,bir çok kampüs böyle. Karadeniz Teknik Üniversitesi'nin karşısında Forum Trabzon vardı, her yerde ''Harvard'ın bile karşısında Forum yok'' afişi asılıydı. Bitiyor artık, yeniler düşünsün.

Alıntı:
Ufak bir not ekleyeyim. Kütüphane normalde 5’te kapanıyor ama vize ve final zamanlarında 9’da kapanıyor

Doğrudur, ben kullanmıyorum pek kütüphaneyi. Kütüphane kültürü nedense yok Meü'de. Yine Ktü'den örnek verecek olursam kütüphane içerisinde 7/24 açık çalışma salonları oluyordu, bir sürü çay-kahve-abur cubur otomatları. Sınav dönemleri yer kapmaca oynuyorduk. Talep arzı doğurur, belki Meü öğrencisi yanaşmıyordur çalışmaya.

Misafir 1f3

4 hafta önce - Pts 22 Oca 2018, 03:15

Benim bölümüm 38 günlük bir tatildeydi. Bir gün kütüphaneye gittim çalışmak için ve inanılmaz rahatsız oldum çünkü yer bulmak neredeyse imkânsızdı ve çok ses vardı. Muhtemelen final veya vize dönemine denk geldim. Okulda kütüphane kültürü var ama olduğunu sandığımız gibi değil, daha çok düzensiz ve son anda akla gelen bir seçenek. Okulun gerçekten bazı konularda çok sıkıntısı var, bahsi geçen konu bence buna dahil

Oğulhan
4 hafta önce - Pts 22 Oca 2018, 09:09

Alıntı:
Evet,bir çok kampüs böyle. Karadeniz Teknik Üniversitesi'nin karşısında Forum Trabzon vardı, her yerde ''Harvard'ın bile karşısında Forum yok'' afişi asılıydı. Bitiyor artık, yeniler düşünsün.

Akdeniz Üni karşısında da 125 mağazalı 5M Migros Avm var mesela Mersin Çiftlikköy'e yerel zincir cafeler gelip açtı Mado, Osmanlı Kahvecisi, Simit Sarayı, Bereket Döner, Mackbear CoffeeCo gibi ama yeterli değil. Yakında Mersin Kipa avm var diye yeni zincirler gelmeye yanaşmıyor olabilir.

Ama Belediye artık izin vermeli Çiftlikköy'ün kuzeyine orta büyüklükte bir avm lazım Üniversiteye yakın olarak. Zaten hastane, spor salonları, yeni iş merkezleri, konut projeleri, rezidanslar ve yurtlar da orada. Gayet iyi bir yatırım olur.

DenizMF
2 hafta önce - Prş 01 Şub 2018, 19:19

(+)

sayfa 22
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 21222324   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler