Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Antalya - Kaş - sakin bir tatil için ideal
« önceki   123 ... 767778   sonraki »

ANA SAYFA -> ANTALYA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Erdal
13 yıl önce - Cum 09 Nis 2004, 18:07

Meis Adası gercekten cok yakınmış.Neredeyse yüzme mesafesi.

Alper

13 yıl önce - Çrş 21 Nis 2004, 03:11
Kas Antik Tiyatrosu

Kas antik tiyatrosu Kas'i ziyaret edenlerin cogunlukla goremeden gittigi tarihi bir guzelliktir.
(Bu sebepten, yolunuz Kas'a duserde tiyatroyu gormek isteyebilirsiniz diye ustteki postumda yolu tarif ettim)
Tiyatronun onunde bulunan bilgilere gore, (M.O. 1. YY dan) Hellenistik donemden kalmis olup,
dogal kayaya dayandirilmistir ve 4000 kisilik seyirci kapasitesi mevcuttur.

Onundeki manzaranin buyuleyiciligi acicindan belkide de en guzel tiyatrolardan biridir kimbilir.
Burada acik havada verilen bir konser ve arkasindaki manzarayi bir dusunsenize.

(+)

(+)

(+)

(+)

Burç

13 yıl önce - Pts 25 Ekm 2004, 23:14

Annemden bir kaç Kaş fotoğrafı :

(+)

(+)

(+)

emrecan

13 yıl önce - Prş 18 Ksm 2004, 23:15

Kaş'ta gün batımı

(+)

Not: Fotoğrafı ben çekmedim, mail yoluyla bana iletildi...

Halil
12 yıl önce - Çrş 17 Ağu 2005, 08:16
Kaş - Görmeden ölmeyin WoW

Bu basligi diger ilgili basliklarla birlestiricem ama bir cok kisinin bilmedigi bu guzel yeri biraz daha fazla tanitmak amaciyla simdilik ayri bir baslikta bu fotograflari gostermek istedim..
Her yil milyonlarca yerli ve yabanci turist çeken Antalyanin en az bilinen sahil kasabalarindan Kaş,,
Alanya, Side, Kemer gibi "Hersey dahil" kitle turizmine yenik düşmüş yerlerin aksine
kucuk otelleri, pansiyonlari, yarim adasi, limani, her aksam dolup tasan restoranlari, ne kadar betonlastirilmaya calisilsada dogasi sayesinde buna imkan vermemeye calisan yapisiyla cok hoş bir Akdeniz kasabasi..
Biz firsat buldukca hafta sonlari gideriz, Antalyadan arabayla iki buçuk saat,, ister deniz kisisindan, Kumluca ,Finike, Demre uzerinden, koy manzarali,, ister Korkuteli,Elmali, Akcay uzerinden yayla, orman manzarali,, secim sizin..
Fiyatlar oldukca makul,, deniz berrak, kiyiya yakin yerlerde soguk, bu zamanlarda kalabalik, ama eylul-ekim de mukemmel..
Tekneyle Kekova'ya, batik sehire gunluk turlar var,, ozellikle alti cam olan tekneyi tavsiye ederim,, yakin yorede Saklikent Kanyonu, Patara Kumsali,Kaputas plaji, St. Nicholas muzesi, Myra antik kenti gunu birlik geziye uygun yerler..
Kucuk bir meydani, ve dar ara sokaklari ile samimi bir yer,,
En azindan diger tatil yorelerindeki gibi sizi zorla dukkanlarinin, restoranlarinin icine cekmeye calisanlar yok,,
Hemen yakinindaki, artik bir Ingiliz kasabasi olan Kalkan'a gore daha sevimli bir yer,,
Ozellikle dalışa merakli olanlar icin bir cennet,,
Eger hepsi birbirinin ayni hersey dahil tatillerden biktiysaniz Kaş tam size gore,,

(+)

(+)

(+)

Soylenicek fazla soz yok sanirim,, renge bakarmisiniz,,

(+)

(+)

Sagda gorulen ada Yunan adasi Meis,,Ne kadar yakin oldugu hakkinda bir fikir olsun diye koydum fotografi

(+)

(+)

Demre'yi gectikten sonra ki Cayağzi,, ve sirada bekleyen tekneler,,

(+)

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 767778   sonraki »
ANA SAYFA -> ANTALYA