Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi [AVM]
« önceki   123 ... 47484950   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 48
onurnazliaka
1 yıl önce - Pzr 14 May 2017, 16:44

Real tüm Türkiye'de küçülmeye gitti. Bilkent gibi bir yerde Real'in müşteri sayısı diğer mağazalarına kıyasla belki azdır ama müşteri iyi para bıraktığı için Real orada devam ediyor, diğer yerlerde ise kapatıyor. Öte yandan aynı gruba ait Metro Grossmarket hemen karşıda, fiyatları ve çeşitliliği Real'e göre tartışmasız olarak çok daha uygun. Böyle bir ortamda o pahalı fiyatlarla Real'in Antares'te barınması düşünülemezdi, nitekim gereği de oldu. Migros da pahalı bir market ama en azından ara sıra yaptığı kampanyalarıyla müşteriyi kendisine çekmeyi başarıyor. Real'de ise böyle bir olay yoktu.

Antares çok sık gittiğim bir alışveriş merkezi değil. Genel anlamda Ayvalı bölgesine hitap ediyor, ötesi yok. Antares'in karşısındaki Metro Grossmarket'e sayısız kez gitmişimdir, hâlâ da giderim ama Antares açısından böyle bir durum yok. Alışveriş merkezleri de kendi içerisinde bir dönüşüm yaşıyor. Ankamall, Panora, Kentpark, Cepa ve hatta Nata Vega gibi yerler belli bir sağlamlıkta yollarına devam ederken bunun dışındaki alışveriş merkezleri tabi ki değerlerinden kaybediyor. Antares açısından bence böyle bir durum söz konusu. Bu alışveriş merkezi uzun bir süre kapanmayacaktır ama böyle mağaza eksilmeleri ve değişiklikleri sıkça yaşamaya devam edecektir.

zeynep koçak
1 yıl önce - Pzr 14 May 2017, 17:10

Anteras kapanmaz hatta pik yapacagi gunler ileride diye dusunuyorum

yarsa007
1 yıl önce - Pzr 14 May 2017, 19:19
Antares AVM

Kapanmak mı Ankara da ilk beşte olan bir yer, Ayrıca karşısına yapılan şehir hastanesi bittiği zaman oluşacak potansiyeli tahmin edin.

Alper Minaz
1 yıl önce - Pzr 14 May 2017, 22:36

Mağaza çeşitliliği çok, praktiker gidince yerine 10'a yakın yer de açıldı. Real den sonra 4-5 mağaza açıldı ve açılmaya devam ediyor.

Misafir b71

1 yıl önce - Pzr 14 May 2017, 23:26

Evime yürüyerek yarım saat mesafede olmasına rağmen, sevemedim bir türlü Antares'i. Beni oraya çeken iki mağazadan biri ( Praktiker ) kapandı, diğeri de ( Media Markt ) kapanırsa, önünden geçmem sanırsam.

sayfa 48
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 47484950   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA