Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Otogarı - AŞTİ hakkında fikirler ve çözüm önerileri [ANK ]
123 ... 686970   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 1
frodo
15 yıl önce - Sal 28 Eyl 2004, 09:26
Ankara Otogarı - AŞTİ hakkında fikirler ve çözüm önerileri [ANK ]

Ankara Otogari cok guzel ve modern bir yapi.  bu cagda otobus terminalleriyle ovunmek cok iyi degil ama yine de herseyin en iyisini yapmaya calisirsak birgun gelismis bir ulke oluruz.  o yuzden iyi bir gelisme.  umarim birgun ankara havalimanina bu kadar otobus sayisi kadar turkiye'nin her tarafindan ucak inip kalkar.

M.Ali
15 yıl önce - Cmt 18 Arl 2004, 22:27

Konu itibariyle Aşti'ye ait bir başlıkken aslında hiç direkt bina olarak Aşti'yi veya içini, peronlarını gösteren bir fotoğraf yok. Onun için Bursa Otogarı ile karşılaştırma yapmak ne kadar doğru bilemem.

Ama şunu diyebilirim ki, bu kadar büyük bir otogar için gerçekten çok temiz ve çok düzenli. En kısa zamanda dışarıdan ve içeriden fotoğraflarını da çekip koyacağım inşallah.

çalışkan
15 yıl önce - Prş 24 Şub 2005, 16:51

arkadaşlar ben yaklaşık 20 yıllık öğrenciyim baya türkiye'de baya gezdim çok sayıda ili gezdim ama gerçekten Ankara'nın otobüs terminali AŞTİ 1 numara buradaki fotolar dışarı ve arka tarftan çekilen fotolar içinden ve önden çekilen fotolar olsa daha ii anlardınız
not:bu siteye üye olana kadar fotograf makinasının bu kadar faydalı bi zımbırtı oldugunu bilmiyordum

çalışkan
15 yıl önce - Pzr 27 Şub 2005, 21:08

arkadaşlar AŞTİdeki otobüs firmalarının halka sundugu hizmet olan şehir içine servisler kaldırılmış bu akşam haberlerde gördüm aşti nin enalt katında dışarda baya kalabalık oluyordu kesin onları kaldırıp yerine başka birşeyler koymayı planlıyorlar
sanırım belediye ve otobus firmalarının ortak çalışması
duyanınız bileniniz varmı???

ibrahimdr
15 yıl önce - Çrş 06 Nis 2005, 20:54
Aşti

Çok modern ayrıca metronun bağlantısı sizi taksilerden kurtarıyor.(Fakat taksiler Ankara da çok ucuz.Taksiciler de çok beyefendi) Havaalanları gibi otobüs kalkış saatlerini yazan pano.mescit.lokanta.bankamatikler.yürüyen bant.yürüyen merdiven artı puanların hepsini topluyor.Ben firma peronlarının indeksini görmedim.O da olsa idi dört dörtlük bir yer AŞTİ.

erhan.b
15 yıl önce - Çrş 06 Nis 2005, 22:12

büyükşehir belediyesinin yapmış olduğu servisleri kaldırma uygulaması tam bi rezalettir amacı metronun zarar etmesiymiş,aştinin kendi servisleri var ama oda sadece kızılay ve ulusa o kadar,ulaşım tam bi karmaşa oldu.

arkinayvali

15 yıl önce - Prş 07 Nis 2005, 16:41

http://www.asti.com.tr/ buradaki link ten daha fazla bilgi alabilirsiniz

ertanmucen
15 yıl önce - Pzr 10 Nis 2005, 02:44

ASTI cok modern ve guzel planlanmis bir terminal.Yalniz terminal isletmeciligini yapan Kecioren spor kulubunun(yanlisim varsa lutfen duzeltin)pek de iyibir yonetim gosterdigini soyleyemem Kendim de birkac problem yasamistim ASTI de. arkinayvalinin gostermis oldugu web sitesindekileri de okuyunca kotuyonetim konusundaki dusuncelerim daha da derinlesti
ASTI uzerinden kazanilan paralarin nereye gittigi konusunda da soru isretleri var neyazikki

Bukonuda daha derin bilgisi olan varsa lutfen bizi de bundan mahrum etmesinler

ibrahimdr
15 yıl önce - Prş 21 Nis 2005, 10:45

AŞTİ OTOBÜS FİRMALARI DAHİLİ VE HARİCİ TELEFON NUMARALARI

http://www.asti.com.tr/modules.php?name=astimenu& ...nohtml=383

En son ibrahimdr tarafından Prş 21 Nis 2005, 10:57 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

M.Ali
15 yıl önce - Prş 21 Nis 2005, 11:28

Fotoğraflar güzel, teşekkürler.

Aşti'nin içinin temizliğini gösterme bakımından yararlı olmuş.

sayfa 1
123 ... 686970   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet