Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Furkan SARIHAN
12 yıl önce - Sal 29 Oca 2008, 23:08

ARKADAŞLAR.PANORADAKİ AKVARYUM AÇILDI.AKVARYUM İKİ TANE VE KARŞILIKLI.GERÇEKTEN AKVARYUMLAR ÇOK GÜZEL.İÇİNDE KÖPEK BALIKLARI VAR.AMA KÜÇÜKLER.GİDİP GÖRMENİZİ TAVSİYE EDERiM.

medya
12 yıl önce - Pzr 13 Nis 2008, 23:56
Mimari

Panora süper güzel bir mimari ve marka karması....Emeği geçenleri tebrik ediyorum..Ankara dolup taştı ama, en iyi markalarda orda:)

ayhana
12 yıl önce - Çrş 16 Nis 2008, 10:19

Panora alışveriş merkezinde merdiven sistemi ve asansörler tam bir fiyasko,
Bir üst kata çıkmak için harcadığınız zaman inanılır gibi değil, sadece bu yüzden bu alışveriş merkezini tercih etmiyorum.

Erdem
12 yıl önce - Çrş 16 Nis 2008, 21:25

^^ Ve kapalı otopark!!! Merkezden çıkmak için otoparkın 3. katına kadar inmek zorunda kalıyorsunuz. Merkezi gezdirmek için her türlü cinliği yapmışlar, bana da çok itici geliyor. Alışveriş için bile rahatsız edici. Mağazalar ve kullanılan malzemenin kalitesi gerçekten iyi olmasına rağmen, bu olmamış.

Mert ADA
12 yıl önce - Prş 17 Nis 2008, 16:57
Servisler...

Servis saatleri ve güzergahlar siteye girilmiş. Arabasız olup da ulaşımı bilmeyenler veya benzin harcamak istemeyenlere büyük kolaylık. Armadadaki gibi dönüşlerde servisten yararlanabilmek için bir miktar alışveriş yapmak gerekiyor mu onu bilmiyorum. Ancak servisi rahatlıkla istediğiniz yerde durdurup ücret ödemeden Panora'ya gidebilirsiniz.

http://www.panora.com.tr/

Buraya göre 7 farklı güzergahta servisler çalışıyor. Aşağıya servis adlarını yazdım ama tam olarak geçtiği güzergah için internet sitesinde "Bize Ulaşın" bölümüne bakabilirsiniz. kopyala/yapıştır yapmak istemediğimden ve ileride değişme ihtimaline karşı bu yol benden daha güvenilir bir kaynak

Papatya Servisi (Tunalı - Cinnah)
Leylak Servisi (Yıldız)
Zambak Servisi (GOP - Birlik)
Gelincik Servisi (Bahçelievler)
Kamelya Servisi (Dikmen - Hoşdere)
Leylak Sitesi (Oran)
Menekşe Servisi (Ümitköy - Çayyolu)

cihan1
12 yıl önce - Cmt 19 Nis 2008, 02:42

Aslında marka açısından çok kaliteli ancak food court diye tabir edilen yemek katı çokda başarılı değil ama girişteki yemek sokağına diyecek laf yok.Herkes gibi merdivenlerden ve asansörlerden bende şikayetçiyim oraya GAP erkek ve BERSHKA erkek magazası içi tercih ediyorum eğer bu markalar bizim o taraflarada açarsa burayı tercih ediceğimi sanmıyorum ancak Zara homeda başka bir yere açması gerek.

ahmt
12 yıl önce - Cmt 19 Nis 2008, 14:25

mimari olarak antares avm ile hemen hemen aynı olduğunu düşünüyorum ve benim hoşuma gitmedi bu alışveriş merkezleri.. mağaza çeşitliliği ve düzeni açısından ne ne varsa ankamall da var diyorum alışveriş yapmak , gezmek çok rahat

cihan1
6 yıl önce - Pts 14 Ekm 2013, 21:43

Dünyaca ünlü Londra'lı Ted Baker Türkiye'deki ilk mağazasını buraya açıyor. Tabela konmuş ancak içeride çalışmalar devam etmektedir.1 aya açılır.

onurnazliaka
4 ay önce - Prş 19 Mar 2020, 18:54

(+)

Sosyal medyada böyle bir bilgi geziyor. Doğru olup olmadığı kısa süre içinde anlaşılır. Son mesajı 7 yıl, ondan önceki de 12 yıl önce atılmış bir başlığa böyle bir mesaj girmek istemezdim. Umarım düzelme hızlı olur ve ileride bu sayfayı görüp geçeriz.

Berktuğ
site denetçisi

4 ay önce - Prş 19 Mar 2020, 20:00

Türkiyedeki çoğu AVM'ler böyle tür kararlarını sosyal medya aracılığı ile duyurmaktalar.

sayfa 4
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet