Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
halilizm35

13 yıl önce - Sal 24 Tem 2007, 23:47

ankara iyice alışveriş diyarına dönüşüyor bu iyimi kötümü bence kötü şöyleki; ordaki arkadaşlarımı arayıp ne yapıyorsunuz diye sorunca bana verdikleri cevap genelde migrostayız ankamalldayız gibi yanıtlar oluyo. şimdi bir yenisi daha eklenmiş buyrun. Güzel vakit geçirmenin talihsiz yerlerdeki çırpınışını izmirden hissetmek beni üzüyor zaten yığınla betonarmeden oluşmuş bi şehir neden fazlasını istiyor anlamak zor.  

yagmir
13 yıl önce - Prş 26 Tem 2007, 23:55

hiç inşaatin son durumu hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar? eylül de açılıcak deniyodu bir ay kaldı yani, bayadır bilgi yok hiç bi yerde?

ytugcu

13 yıl önce - Pts 30 Tem 2007, 02:06

Aşağıdaki linkte 29.07.2007 tarihinde çekilmiş fotoğraf var.
Eylül ayına zor yetişir.

http://wowturkey.com/t.php?p=/tr166/ytugcu_Panora ...90707b.jpg

onurcakmak
12 yıl önce - Çrş 22 Ağu 2007, 13:38

Açılış tarihi 4 Ekim perşembe günü olması bekleniyor.
www.panora.com.tr adresinden detaylara bakabilirsiniz.

Neslihaan
12 yıl önce - Prş 23 Ağu 2007, 14:48

Alışveriş merkezi cenneti İstanbul-Beylikdüzü'nden, Ankara-Oran'a yeni transfer olmuş olan beni, bu AVM'nin yakın zamanda açılacak olması çok memnun etti. İnsan alıştığı şeyleri arıyor tabii. Alışkanlığın haricinde, aramamın asıl sebebi alışveriş merkezlerinin her türlü gereksinimi bir çatı altında toplayarak, alışverişin kolaylaşmasını sağlaması.

serap95
12 yıl önce - Sal 28 Ağu 2007, 15:12

Bu Ankara'ya açılan ve açılacak olan alışveriş merkezleri bana kentin kanını emen büyük canavarlar gibi geliyor. öyleki açıldıkları zaman çekim merkezi oluşturuyorlar ve herkes büyülenmiş gibi gidiyor. zamanla şehirdeki küçük esnafın gücü azalıyor ve zamanla yerli sermaye eriyor. ve bu alışveriş merkezleri anadolunun hemen hemen heryerinde aynı şekilde açılıyor. aynı markalar çoğalıyor. terziler zaten öldü de yerli konfeksiyon can çekişiyor. yabancı markalar ülkenin her yerinde sonumuz hayır olur umarım.

cihan1
12 yıl önce - Çrş 29 Ağu 2007, 17:51

dün bahçelievler metrosu gazi üniversitesinin önündeki billboardda reklamını gördüm ama açılış tarihi veya bi bilgi yazmıyordu.ama reklam verildiğine göre yakında açılacaktır.

Emir ERTEN

12 yıl önce - Çrş 29 Ağu 2007, 18:51

Bence Ankaraya daha çok sosyal-kültürel alan yapabilirler.Alışveriş merkezlerinin sayısı gerçekten son zamanlarda çoğalıyor.Bu da sevindirici bir gelişme ancak daha çok spor tesisi,daha çok kültür merkezi,daha çok ağaçlık alan Ankaranın ihtiyacı olduğu unsurlar...

onurcakmak
12 yıl önce - Cmt 01 Eyl 2007, 14:33

Açılış tarihi 4 Ekim perşembe günü kesinleşmiştir.

yosoysal
12 yıl önce - Cmt 08 Eyl 2007, 19:41
Ankara'ya yeni bir alışveriş merkezi: PANORA

Yeni alis veris merkezi hayirli ugurlu olsun.  Gayet guzel modern bir merkez olacagi kesin.  Baskentimize yakisir.

sayfa 2
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet