Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
xgokhan
13 yıl önce - Pzr 24 Eyl 2006, 15:58
Ankara İnşaatları Güncelleme

Bugün biraz boş vaktim varken çıkıp dolaşıp Ankara'nın bazı inşaatları nasıl gidiyor bakayım dedim. Havanın kötü oluşu ve biraz da aceleye gelmesi nedeniyle resimler süper olmayabilir, ama idare edin..

İlk beş resim adı henüz belli olmayan ama bazı arkadaşların Armada 2 olarak nitelendirdikleri Oran'daki inşaattan. Gördüğüm kadarıyla kaba inşaat hemen hemen bitmiş, Cepa'dan daha önce açılması muhtemel. Çalışmalar da son sürat..

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Bu ise Mesa'nın Dikmen'de yaptığı konutlar.. Oldukça yavaş ilerlemişler, son gördüğümde de farklı değillerdi.

(+)

Bu inşaat AKP genel merkezi; bu açıyı bulmak zor oldu ama yakaladım gibi..

(+)

Bu ise ATO'nun arkasında, eski BOSS otobüs terminalinin yerinde inşaası süren "Söğütözü Residence".. İlk defa gördüm açıkçası.

(+)

Bu 3 resim ise Cepa AVM'nin arkadan görüntüsü. Oldukça irikıyım bir alışveriş merkezi oldu gibi.

(+)

(+)

(+)

Söğütözü Kongre Merkezi ve ATO Kongre Merkezi'nin resimlerini ise sonra yükleyeceğim.. Ankara Ankara'ya da gittim ama inşaatın henüz ilk katı çıkılıyor - ve görecek pek de birşey yok aslında.

halil.kocatas
13 yıl önce - Pzr 24 Eyl 2006, 17:21

çok güzel çalışma yapmışsın. eline sağlık.Cepa'nın olası açılış tarihi belli mi?

xgokhan
13 yıl önce - Pzr 24 Eyl 2006, 17:28

2007 ilkbahar deniyordu, fakat kesin tarihi bilmiyorum maalesef.

tolgae1903
13 yıl önce - Pzr 24 Eyl 2006, 20:57

hakkaten güzel çalışma,,eline sağlık.......bu söğütözü residence gökdelen mi olacak??vinç falan da yok etrafında resimden gördüğüm kadarıyla

Mustafa Topsakal

13 yıl önce - Pzr 24 Eyl 2006, 21:45
meslektas

selam
ben mustafa topsakal
inşaat teknik ressamıyım.meslaktaş diye yazdım insaat resimlerinden dolayı ,benimde inş.lara merakım vardır.o yüzden fotolar merakımı çekti.Ankara Ankara projesi hakkında henüz birinci katı çıkmış diye yazmışsın.doğru. cuma günü bende oradaydım.şantiye toplantısı yapıyorduk.(b.a. projesini ben çizdim)bu arada eğer nasip olursa bu sene sonunda başlama ihtimali olan Ankara nın en lüx otel  projesine başlıyacağız.mimarisi GMP,nasip olursa ki çok istiyorum betonarmesinide bizim büro yaparsa ben çizeceğim. yeni üye olduğum için öncesini bilmiyorum.geçmişten istersen bende sheraton un yeni ilavesinin b.a. fotoları var.ard germe sistemiyle yapıldı size yollayabilirim. tekrar selamlar

sayfa 1
ANA SAYFA -> ANKARA