Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Antalya Kaputaş Plajı
« önceki   123 ... 404142   sonraki »

ANA SAYFA -> ANTALYA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Özcan

13 yıl önce - Prş 16 Eyl 2004, 09:32

Bunlar da benden:

(+)

(+)

(+)

Gürkan Kos
13 yıl önce - Prş 16 Eyl 2004, 15:09
Bu adamlarin hicbir seye mi saygilari yok?

Karayollari Müdürlügü'nün kurdugu levhayi görünce gercekten duygulandim. Henüz 17 yasinda bir genc de hayatini yitirmis.

Yzb. V. Yüksel her zamnanki gibi kaliteli bir calisma sunmus ve ayrintilar da kacmamis objektifinden.

Beni cok rahatsiz eden, levhadaki yaralar. Ya kursunlanmis (büyük olasilikla) ya da taslanmis. Levha alüminyumdan degilse -büyük olasilikla degildir- yarali yerlerden paslanacak, daha sonra da boyalar kabarip dökülecek. Oraya giden insanlarin, oraya gidebilmeleri icin ölmüs kisilerin anisina gösterdikleri saygisizlik her ölcüyü asmis durumda!

Kursunlanmamis yol levhasi bulmak zor oldu. Nedir bu Karayollari'na olan nefret? Kaynagi yalnizca magandalik mi?

Saygilar, selamlar

GK

emrecan

13 yıl önce - Prş 18 Ksm 2004, 23:01

(+)

Not: Fotoğrafı ben çekmedim, mail yoluyla bana iletildi...

eray16
13 yıl önce - Cum 10 Hzr 2005, 13:41

Ben Kalkan'da 6 sene kaldım.Fotoğraf eklemek isterdim ama şuan yanımda yok .Kaputaş Plajı gerçekten harika.Eğer gitmeyen varsa şiddetle tavsiye ederim.Plajın o kavurucu sıcağı bile harika,tabii ki dalgalar ile dans etmesi Kaputaş da daha bir farklı.Fotoğraf ekleyen arkadaşlarada çok teşekkurler,bana oraları tekrar hatırlattınız

NOT:Eğer Kalkan'a yolunuz düşerse Patara Plajı na gitmeyi unutmayın

ilhan
13 yıl önce - Pzr 10 Tem 2005, 19:33

arkadaslar ben bu kaputas plajina gitmek istiyorum nasil gidebilirim

yakinda antalya'ja gidecem oradan nasil gidebilirim, gemiler mi kalkiyor nasil olacak, cok uzakmi ??

bana yardimci olurmusunuz, tarif edin yeter...

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 404142   sonraki »
ANA SAYFA -> ANTALYA