Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Murat Caner
13 yıl önce - Pzr 17 Eyl 2006, 15:12
[İST-G1.49] - Uluslararası Demiryolu Sempozyumu'na wowTURKEY Olarak Katılabilir miyiz?

Tarihi 13-14 Aralık 2006 Ankara,

15-16 Aralık 2006 İstanbul

http://www.irsturkey.org/

Ne dersiniz?

Akın Kurtoğlu

13 yıl önce - Pzr 17 Eyl 2006, 18:43

Bu konu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olan arkadaşların yönlendirmeleri ve Zafer Yenidünya dostumuzun da girişimleriyle muhakkak katılmamız gerekli WOWTurkey - Ulaşım grubu olarak, kesinlikle kaçırmamamız gereken bir toplantı... Zaten, bir şekilde elimize davetiyenin ulaşacağını tahmin etmekteyim.  

Akın KURTOĞLU

OsMaN UyGuN

13 yıl önce - Prş 21 Eyl 2006, 21:24

Alıntı:
Nasıl Kayıt Olunur?
Kayıt olmak için nu doldurup IRSTURKEY 2006 Sempozyum Ofisi’ne faks yolu ile (+90 312 441 2984) veya e-posta ile göndermeniz gerekmektedir. Lütfen, mümkün olan en kısa zamanda kayıt olunuz, bu sayede adınıza hazırlanacak kongre malzemelerinde herhangi bir problem önlenmiş olacaktır. Her katılımcı ayrı bir kayıt formu kullanmalıdır.

Kayıt için herhangi bir ücret alınmamaktadır.

bir sivil toplum kuruluşu olarak yerimizi alamazmıyız..
bir bildiri de biz sunamazmıyız?

Akın Kurtoğlu

13 yıl önce - Prş 21 Eyl 2006, 23:20

Alıntı:
bir sivil toplum kuruluşu olarak yerimizi alamazmıyız..

Zaten ULAŞIM konusundaki en büyük ve kapsamlı oluşum bizim bölüm... Alternatiflerimiz o derece zayıf ki, arama motorlarında bizden onlara yer dahi kalmamakta...  

Ciddi bir çalışmayla neden olmasın ki?! Ulaşım bölümü, çok özel donanımlı üyelerden oluşuyor. Her meslek grubundan işinin ehli, yaklaşık ikibin kişilik bir bütünlük sözkonusu...  

Akın KURTOĞLU

Mehmet Kasım
13 yıl önce - Cum 22 Eyl 2006, 09:52

Ben on-line kayıt oldum.Siz değerli arkadaşlarıml buluşmak için de iyi bir fırsat.

Ahmet Kemal Senpolat
13 yıl önce - Cum 22 Eyl 2006, 12:19

Aslında istanbuldaki foruma ben şahsen katılmak isterim. gerekirse istanbul barosu ile de görüşürüm

AV AHMET KEMAL ŞENPOLAT

Akın Kurtoğlu

12 yıl önce - Sal 26 Eyl 2006, 05:47

Sempozyumun ilgi alanları şu şekilde belirtilmiş:

Sempozyumun konu ve amaçlarının aşağıdaki başlıklarda ele alınması hedeflenmektedir:

A. Demiryolu Ulaştırma Politikaları

A1. Demiryollarının Yeniden Yapılanması
A2. AB Mevzuatı
A3. Demiryolu Yatırımlarının Finansman Modelleri (PPP, BOT)
A4. Varlık Yönetimi
A5. Demiryolu Ulaşımının Sürdürülebilirliği
A6. Emniyet ve Güvenlik

B. Demiryolu Teknolojilerindeki Gelişmeler

B1. Yol Altyapısı ve Bakımı
B2. Üstyapı Tahribatsız Test Yöntemleri
B3. Sinyalizasyon ve Elektrifikasyon Sistemleri
B4. Demiryollarında Emniyet
B5. Demiryolu Eğitimi ( Makinist, Hareket, Trafik V.b.)
B6. Demiryolu Araçları

C. Demiryolu Taşımacılığındaki Gelişmeler

C1. Şebeke Kapasitesi
C2. Yük ve Yolcu Taşımacılığı
C3. Hızlı Tren Işletmeciliği
C4. Ro-La Taşımacılığı
C5. Kombine Taşımacılık
C6. Kentsel Raylı Sistemler ve Entegrasyonu

Akın KURTOĞLU

Akın Kurtoğlu

12 yıl önce - Pts 04 Arl 2006, 19:05

Sempozyum'un başlamasına sadece 10 gün kaldı ama, henüz e-posta ya da telefon aracılığıyla herhangi bir arama veya geri dönüş mesajı yok bende. Katılımcı olarak başvuranlardan, olumlu cevap alan oldu mu hiç?

Akın KURTOĞLU

Akın Kurtoğlu

12 yıl önce - Sal 05 Arl 2006, 04:37

http://www.irsturkey.org/index1.asp

Halen kayıtların devam ettiği yönünde bir bilgi buldum az evvel...

Ayrıca;

IRS TURKEY  Teknik Gezi
Alıntı:
Teknik Gezi

16 Aralık 2006 tarihinde İSTANBUL'da;

TCDD-ITU Yorgunluk Laboratuvarı,  İstanbul Büyükşehir Belediyesi Hafif Raylı Sistem inşaatı ve  MARMARAY (Boğaz Demiryolu Geçişi) Projelerine teknik bir gezi düzenlenmesi planlanmaktadır.

Gezi de düzenlenecek...

Akın KURTOĞLU

eng ygl
12 yıl önce - Çrş 06 Arl 2006, 01:35

Her ne kadar
Alıntı:
"Uluslararası Demiryolu Sempozyumu (IRSTURKEY) Düzenleme Kurulu "Uluslararası Demiryolu Sempozyumu/Sergisi"nin 13-14 Aralık 2006 tarihlerinde Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ve 15-16 Aralık 2006 tarihlerinde ise İstanbul Teknik Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde yapılacağını duyurmaktan onur duymaktadır."

dese de Program'a baktigimda Istanbul ayaginin sadece bir gun surdugunu goruyorum.

16 Aralik Cumartesi icin kayit yaptirmayi dusundum, ancak maalesef o gun yok gibi gozukuyor Ana sayfanin ust kismindaki turuncu balonun icinde de 13-14 Ankara, 15 Istanbul yaziyor sadece. Program'da da Cuma aksami Kapanis gozukuyor...

sayfa 1
ANA SAYFA -> ULAŞIM