Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 23
Berkay Toğan
1 yıl önce - Prş 22 Ksm 2018, 20:37

Alıntı:
Ego hattı açılması imkansız

Aynen doğru. 65 yaş işgal kuvvetleri gerçeği varken, imkansız bir olay bu.

Dolmuş da olmaz. Hele hele Hasköy grubunun, külüstür minibüsleri ile hiç olmaz.

Belki Akyurt Şehiriçi grubu, Mehmet Yiğiner faktörünü (Akyurt'un esnaf odası başkanı olduğundan) kullanıp, ilçeden nizamiyeye açabilir. Bunun dışında dolmuş gitmez.

Dediğim gibi. Hasköy grubu, önce Gümrük Eğitim hattını gün boyunca yaysınlar da, daha ilerisini ondan sonra düşünsünler.

Tunç D.

1 yıl önce - Prş 22 Ksm 2018, 22:42

Alıntı:
Aynen doğru. 65 yaş işgal kuvvetleri gerçeği varken, imkansız bir olay bu.

İsteyen istediği durakta iner biner,buna kesinlikle karışılamaz. Daha önceleri de yazdığım gibi,çift bilet kesen ekspres EGO hatları açılmalı,bunları isteyen mesela Oran Sitesi’nden direkt olarak Pursaklar’a gitmek isteyen de kullanabilmeli,bu hatların özelliği belli duraklarda durmaları olmalı.

65 yaşların ciddi bir kalabalık yaratacağını sanmıyorum,sırf 65 yaşlar işgal edecek diye koskoca şehrin havalimanı ulaşımı 3-5 çakalın eline bırakılmamalı,şu an tüm şehir sırf bu zihniyet yüzünden ciddi anlamda mağdur durumda.

Mehmet0660
1 yıl önce - Prş 22 Ksm 2018, 23:41

Tunç bey benim çözümümde 65 yaş a aylık 150/180 arasında kartına tl yüklemek bu gazi engelli vb. Ücretsiz binen herkes için geçerli olmalı o zaman bu bu beleş düşüncesi tamamen ortadan kalkar

Onur Taner

1 yıl önce - Cum 23 Ksm 2018, 02:01

^^ Aktarma haklarından ücret alınsa daha iyi.

Yalcin Tasdelen
1 yıl önce - Cum 23 Ksm 2018, 07:50

Mehmet Yaslisini anladikda Gaziye ve sehit yakinlarina ne garezin var hayirdir? Onlar bu ulkeye gazi vermisler sehit vermisler bazi olanaklardanda faydalanmasinlarmi. Valla kimse kusura bakmasin nice gazi nice sehit aileleri varki oteki belescilerden dahada gururlu ve onurlu.

Malp06
1 yıl önce - Cum 23 Ksm 2018, 08:25

Şimdi şu yazılanı okuyan bir şehit ana-babası oğlum bunun için mi şehit oldu,
Bir gazi ben böyle düşünenler için mi sakat kaldım denemez mi?

Mehmet0660
1 yıl önce - Cum 23 Ksm 2018, 12:27

Siz herhalde anlamak istemiyorsunuz benim kimseye garezim yok hatta çiğeri beş para etmez özellerdeki muavin biletçi beleşçi diye bakmasına garezim var devletimiz verir otobüs kartını yükler tl sini o biner her şeye para bulan devlet onada bulur kimse kimseyle muhattap olmaz laf demesede bakışları beleşçi bindi dergibi şöför ve biletçinin bu uygulama ülkemizde her şehirde geçeeli olmalı

mursel kasap
1 yıl önce - Pts 03 Arl 2018, 10:20

https://www.instagram.com/p/Bq5q_inBW9a/ Dolmuşmu pavyon mu belli değil.Bir dolmuşta son ses oyun havası açıp birde içeriyi bu şekil yapmaları rahatsızlık veriyor.Zabıta filan denetlemiyor galiba bir dolmuşta böyle payvon gibi süslü ise diyecek bir kelimem yok.

Berkay Toğan
1 yıl önce - Pts 03 Arl 2018, 11:21

Sincan Merkez'den içlere doğru giderken yaptıkları oluyor. Ama bu kadar da bağırmıyor. Ses sonradan eklenmiş olabilir.

mursel kasap
1 yıl önce - Cum 07 Arl 2018, 15:18

https://www.instagram.com/p/BrCym74BGRu/?utm_sour ...xd1757Gt-E Ankarada zenci dolmuşcu film çektikleri belli dolmuşcuların hayatını anlatmış.Gülme garanti izleyin derim ben izlerken çok güldüm.

sayfa 23
« önceki   123 ... 22232425   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet