Ana Sayfa 900 bin Türkiye Fotoğrafı
Ankara Minibüsleri Hat Bilgileri [ANK ]
« önceki   1234 ... 252627   sonraki »
Ana Sayfa -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ersin.güvenlik
6 yıl önce - Sal 08 Tem 2008, 22:54

sincan ve batıkent dolmuşları hepsi aynı yerden kalkıyor
sıhhıye hattı
sincan sıhhıye m aksoy cad(11.cad)

sincan merkez fatih ayaş yolu üzerinden
eryaman gazi mah sıhhıye
elvankent sıhhıye
ostim mesa sıhhıye bu hattadı ki dolmuşlar sıhhıye hactetpe köp altından kalkıyor

EmrE_ank
5 yıl önce - Prş 22 Oca 2009, 13:15

Alıntı:
Ayrıca minibüslerin Törekent Hattı’nın Yenikent’e kadar uzatılması ile Bağlıca-Elvankent Hattı’nın da uzatılması istekleri var. Bunları da halledeceğiz ” dedi.

Törekent minibüs hattı Yenikente istenmesi mesafeyi uzatır Törekentin yolcusu fazlalılığıyla kendine yetiyor, birde Yenikente kadar giderse artık insanlar kalabalıktan balık istifi yapacaklar.
Kaynak

Serdar_Valerii

5 yıl önce - Sal 24 Mar 2009, 10:59

Alıntı:
Ulus - İskitler - Bankaevleri - Kardeşler hattında çalışan minibüsler senelerdir yeterli sayıda bu hatta verilmediğinden pek faydalı olamadı.

Alıntı:
Gölbaşı grubu hattı Etlik'e vermeye çalışsa da Etlik buna yanaşmıyor.

Alıntı:
Ulus - İskitler - Kardeşler hattı gelecek de Antares'in tam proje olarak birmesiyle çok daha önemli bir hat haline gelecektir.

Pazar günü Ankamall'den Bankaevleri'ne giderken bu hattı kullandım. Şoför hattı Etlik'in koşulsuz almaya hazır olduğunu ama Gölbaşı grubunun bir an önce kurtulmak yerine ,hattı vermek için isteği olduğunu bunun da hattın devrini uzattığını söyledi. Etlik almak için hiçbir istekte bulunmazken , Gölbaşı 3 aracının Etlik grubuna kaydırılmasında ısrarcıymış. Etlik de bunu kabul etmiyormuş. Böyle tuhaf bir pazarlık yüzünden Kardeşler hattı , Gölbaşı grubunun elinde kalıyor. Olan sırası gelip 1 hafta Kardeşler'e karsız çalışan esnafa oluyor.

Sordum niye Antares yazısını asmıyosunuz diye. Biz asıyoruz patronlar söktürüyor dedi.

Ulus-Bahçeli dolmuşunu Ankamall önünde gördüm. Hat artık Ankamall'den mi gidiyor ?. Kazım Karabekir'den giderdi de.

Serdar_Valerii

5 yıl önce - Cmt 11 Nis 2009, 09:35

Dün Varlık'dan geçen bir Fatih minibüsünün önünde Cezaevi-Toki-Yenikent yazan tabela vardı. Yenikentlilerin uzun zamandır talebi olan Yenikent-Ulus hattı açılmış. Aynısının Sıhhiye'si varmı bilmiyorum , henüz rastlamadım.

EmrE_ank
5 yıl önce - Cmt 11 Nis 2009, 20:38

Alıntı:
Dün Varlık'dan geçen bir Fatih minibüsünün önünde Cezaevi-Toki-Yenikent yazan tabela vardı. Yenikentlilerin uzun zamandır talebi olan Yenikent-Ulus hattı açılmış. Aynısının Sıhhiye'si varmı bilmiyorum , henüz rastlamadım.

Yenikent-Ulus minibüs hattı açılmadı sadece Fatih-Törekent-Ulus-Rüzgârlı hattı Yenikente uzandığı için öyle yazılmıştır. Hatta EGO'nun UKOME kararında talepte bulunulmuş.

19. TALEP: Yenikent Belediye Başkanlığının 05.12.2008 tarih ve M.06.7.YEB.011/904 sayılı yazıları ve Sincan Kamyoncular Minibüsçüler Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odasının 19.12.2008 tarih ve 2008/183 sayılı yazıları ve aynı konulu Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinin 13.01.2009 gün ve 521/48 sayılı yazıları konuları Yenikent Belediyesinin her geçen gün nüfusunu artırarak geliştiği, halkın büyük çoğunluğunun Ankara’ya iş için gidip geldiği, Yenikent Sıhhiye arasında EGO otobüsleri ile ulaşımın 1,5 saatte yoğunluklu ve gecikmeli sağlandığı nedeniyle yolcuların mağdur oldukları belirtilerek, Sincan-Yenikent arası çalışan minibüslerin bu hattı biraz rahatlattığı, Törekent-Ankara arası çalışan minibüslerinde hattının uzatılarak Yenikent-Ankara arası çalışması hususunda Yenikent Belediyesi tarafından Kurumumuzdan istendiği belirtilerek Törekent Dolmuş güzergahının Yenikent’e kadar uzatılması talep edilmektedir.

Alt Komisyon Görüşü: Sincan-Ulus hattı dolmuşlarından Törekent-Fatih-Ulus grubu olarak çalışan araçlardan 5 otonun Törekent’ten sonra Yenikent’e kadar uzatılarak Yenikent-Törekent-Fatih-Ulus (Rüzgarlı) olarak çalışmasının uygun olacağı görüşüne varılmıştır.
UKOME KARARI: Alt Komisyon görüşü doğrultusunda uygun bulunmuştur
Kaynak
Yenikent-Törekent-Fatih-Ulus şeklinde çalışacaklar.

EmrE_ank
5 yıl önce - Pts 22 Hzr 2009, 11:22

Geçen hafta pazar günü İstanbul yolu Yenimahalle köprüsünden sonra Sincan'a giden
Çimşit-Sincan-? minibüs hattı gördüm. Ama ulus-rüzgarlı mı veya sıhhiye hattında mı çalışıyor bilemiyorum sadece Çimşit-Sincan yazısını gördüm.

Hüseyin C

5 yıl önce - Pts 22 Hzr 2009, 11:30

Evet Sincan-Çimşit minibüs hattı açıldı, Ulus-Rüzgarlı güzergahında çalışıyor, tecrübeyle sabittir.

Serdar_Valerii

5 yıl önce - Pts 22 Hzr 2009, 11:49

TCDD hastanesinin orada Akdere minibüslerini gördüm. Daha önce Abidinpaşa-Sıhhiye TCDD hastaneye uzatılmıştı , anlaşılıyo ki Akdere-Sıhhiye de uzatılmış.

falagoz
5 yıl önce - Çrş 16 Eyl 2009, 12:23
çukurambar için yeni hat

güvenparkın yanından kalkan balgat-100.yıl-odtü dolmuşları çukurambarın içinden geçen çok kullanışlı bir hattı hizmete soktu.hayırlı olsun.
güzergah bildiğim kadarıyla şöyle:
Güvenpark-milli kütüphane-armada-çukurambar-100.yıl hastanesi...aynı güzergahtan geri dönüş..

mete35
5 yıl önce - Çrş 16 Eyl 2009, 12:25

daha önce nerden gidiyordu

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> ANKARA - Haberler ve Sohbet