Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 360
ysuf2011

1 ay önce - Cum 10 Oca 2020, 18:45

Halk yine Ayaklanacak Ne yapmaya çalışıyor lar Ego var zaten oraya giden Ahok u kısalt manın hiç bir Anlamı kalmaz Ama fazla sürmez Yoğun şikayet ler üzerine tekrar dan Kızılay a uzatırlar

onurnazliaka
1 ay önce - Cum 10 Oca 2020, 18:50

Alıntı:
521-5 1 şubattan itibaren ümitköy metroya kadar gidecekmiş kızılay hattı iptal olacakmış. Önceki sayfadada belirtilmişti bakalım nasıl bir süreç bizleri bekliyor? Sağlıklı bir kararmi orası tartışılır.

Ümitköy metroya kadar gitmesinin ne hükmü var ki! Aktarma ücretli olduktan sonra Kızılay'a gitmek için kim bu araca binecek? Zaten hâli hazırda 521'in belediye otobüsü fena olmayan bir düzeyde çalışıyor. İyisi mi, beceremiyorsa çekilsinler. Zaten bu gidişle o olacak. Ne bekliyorlar, Ümitköy metroya kısalınca şimdi buldukları yolcunun çeyreğini de bulamayacaklar. Artık 65 yaş üzeri yolcuyla avunurlar.

Şu sayfayı AHOK'tan falan okuyan birkaç kişi oluyor. Onlara şunu söylemek istiyorum: 503 gibi efsane ve belediyenin tam anlamıyla hizmet edemediği bir hattı görmeyenin gözlerinde engel ararım. Sonra ağlaşıyorlar kazanamıyoruz diye. Her hatta gelişine saldıracağınıza stratejik hedeflere yönelseniz böyle bir sıkıntı olmayacak halbuki.

Alıntı:
Video linkte mevcut...

https://www.aksam.com.tr/aksam-tv/yasam/ankarada- ...madi/50402

İddialar çok büyük bir ihtimalle doğru görünüyor. EGO da aracı geriye çekerken iç kamera izlemesi yapmıştır. Yoksa sadece bu görüntülerle olmaz. Şoförün yediği nane mal sahibine de yansıyor. Aferin sana diyorum.

Allah kula beyin veriyor da kul, sırf bedava diye beynin kıymetini bilmiyor. Beyin bedava diye onu hor kullanmak zorunda değilsiniz oysa! Engelli hakkını aramış, hakkını aramakla da kalmamış, büyük bir ihlali açığa çıkarmış. Akşama çekirdeği hazırlayıp Show Haber WhatsApp ihbar hattı görüntüleri arasında afiyetle izlemek kalıyor bize de.

En son onurnazliaka tarafından Cmt 11 Oca 2020, 13:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

ysuf2011

1 ay önce - Cum 10 Oca 2020, 21:47

Halk isyan bayrağını çekecek yine o bölge den gidecek Kızılay a olan tek bir hat var onu da yok etme nin anlamı yok o hattı kullanan birisi olarak kısaltması nı uygun bulmuyorum 520 kaçırdığım zaman Necatibey den binip ulaşıyordum gideceğim yere kadar onu geçtim Yaşlılar ulusta dolduruyor otobüs ü Necatibey den bindiğim de rahat gidiyordum artık 2 defa aktarma parası vereceğim rahat gitmek için

onurnazliaka
1 ay önce - Pts 13 Oca 2020, 20:28

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=136004 ...start=1310

Bu arada 185-450 son sefer saatlerini iyice ötelemiş. Eskiden bu hat 22.20 sularında kalkış alırdı. Önce tüm kalkışları 22.30'a çekmişlerdi. Şimdi hafta içi ve cumartesi günü 22.45, pazar da 22.30 yapmışlar. İyi de etmişler, tek aksaklık pazar günü daha erken sefer bitirmeleri. Bana kalırsa son seferler gün fark etmeksizin aynı anda yapılmalı. Ancak nolursa olsun bir nevi 2014 öncesi döneme dönmüşler. Çok net hatırlarım, bu hat yıllar boyunca hep 22.45 kalkışlı çalıştı ama 2014 sonrası son hareket saatlerini iyice geriye çekmişlerdi.

Bu arada 185-450'deki araçların kalitesizliğine ben de katılıyorum. Hattın yüz akı 06 BPV 012'dir, Güleryüz Cobra'lar da yeni olmaları dolayısıyla iyiler ama onların dışında çok kayda değer araç yok ne yazık ki. Geçtiğimiz gün tesadüf eseri bir mal sahibiyle yaptığım konuşmada yeni araç almayı bir an için düşündüklerini ancak dehşet araç fiyatları dolayısıyla bu fikirden vazgeçtiklerini öğrendim. Hatta bir ara engelli asansörü takılması gündeme gelmiş, asansör takmak yerine hazır yılı da yakınken aracı mı yenilesek demişler, ama fiyatları görünce aracı yenilemekten vazgeçip asansör taktırmışlar. Aracın plakasını vermiyorum, modelini de söylemiyorum, deşifre olur. Mal sahibi burayı okuyorsa konuşmayı da anımsayacaktır. Zannediyorum ki 185-450'ciler yıllar yaklaştıkça yeni araçlara geçecekler. 06 ZDZ 73 operasyonu gibi kendi aralarında araç döndürme ya da şehir dışından araç alma gibi hamlelerle bir süre içinde yenileneceklerdir.

Deniz Çağdaş
1 ay önce - Sal 14 Oca 2020, 17:54

Resmi duyuru da gelmiş.

mursel kasap
1 ay önce - Sal 14 Oca 2020, 18:03

Güleryüz iyi otobus fakat 185-450'dekilerin sesleri traktör gibi.Bu arada 521 ahok ne yapıyor zaten hali hazırda 521 ego umuykoye gidiyor.Anlamsız kısalma

ysuf2011

1 ay önce - Sal 14 Oca 2020, 18:07

Çığ gibi tepkiler büyüyecek yine Ego neylerine yetmiyor acaba o bölge den Kızılay a giden tek bir hat vardı sayelerinde o da uçup gitti
Bu kararı kim verdiyse gitsin münasip bir yerine kına yaksın belki lazım olur

onurnazliaka
1 ay önce - Sal 14 Oca 2020, 18:32

Alıntı:

Saçmalığın daniskası. Ümitköy metro aktarmalı nasıl olacak acaba? Ücretsiz aktarma da almayacağınıza göre araçlarınıza kaç kişi binecek? Aktarmayı EGO gibi ücretsiz yapacak olsanız dahi varlığınızın nedeni sorgulanacak, farkında mısınız! İki gün sonra "Açız, 100 dolar isteyenlere para veremiyoruz." diye ağlaşır yine gider işleyen hatlara troll atar, onları da batırırsınız. O yüzden çok rica ediyorum, 521'de ya mevcut düzende devam edin ya da bu hattan tamamen çekilin. Başka bir seçenek yok.

Böyle yanlış kararları gördükçe sizleri kendi bölgemden çıkardığım için o kadar seviniyorum ki! Bu kadar amatör bir işletmecilik anlayışıyla olmaz bu işler. Bu işin bin tane hocası var, kendiniz beceremiyorsanız 25.000-30.000 TL'ye kıyın, tek seferlik danışmanlık hizmeti alın, adamlar size hem kente hem de kendinize kazandırmanın yollarını bulsun. Ama gerçekten böyle olmaz. Deneme yanılmanın da bir sınırı var.

HakanAnk99
1 ay önce - Sal 14 Oca 2020, 18:37

Çok gereksiz bir ugulama Ahok böyle bir işe girişmek yerine 521-5 hattından tamamen çekilsin.

ozgur_clm
1 ay önce - Sal 14 Oca 2020, 19:42

Bugün 440-5 ahok hattında şoförün telefon'da konuştuklarına göre 521 ego sadece hafta içi pik saatler de çalışıcakmış.521-5 tüm gün boyu ayrıca sonradan 511-5,530-5 ve 541-5 hatları dışında 512-5,532-5 hatları da ümitköy'den ring halini alıcakmış.

sayfa 360
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet