Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
34 Emre 80
13 yıl önce - Sal 19 Eyl 2006, 20:51

bunlarda büyükşehirin sitesinden alıntı  

mehmet yenen
13 yıl önce - Çrş 20 Eyl 2006, 19:10

Mesajlara puan verebilmek için 100 adet mesaj yazmam gerekiyor site kurallarına göre. Ama ben de yüz adet kısa ve gereksiz mesaj yazmak istemiyorum. Ne yapalım.... Kural bu ise uyacağız ama gene de diikat sarfetmek zorunda olduğumu düşünüyorum.

Ben bu ilk fotoğrafları çok sevdim ve görmeyi epeyce arzu etmiştim. Hem bu gün ve gecelere katılmam mümkün değil, İstanbul dışındayım. Hem de klasik müziği seviyorum.
İlk fotoğraflar için çok teşekkürler.
Mehmet Yenen

Gözde

13 yıl önce - Cmt 23 Eyl 2006, 17:01

Alıntı:
Etkinlikler Kadıköy, Beşiktaş, Karaköy, Üsküdar hatlarında sabah 08:00 ile akşam 19:30 saatleri arasında gerçekleştirilecek

Bugün sabah 10'da arkadaşımla bu etkinliği görmek için Kadiköy'deydik.Ama bu gösterinin saat 14:15 te başlayacağını öğrendik Haberde bizim için net bir saat vermemeleri kötü oldu.Az sahilde oyalandıktan sonra 13:45 vapuruna bindik.14:15 te müzik ziyafeti başladi.
Ama Barış.E'nin belirttiği durumlar şükür ki bu sefer olmadi Yani bu sefer ki izleyici kaliteliydi diyebilirim.Ayni resimler tekrarlanmasin diye 3 resim yükleyeceğim

(+)

(+)

Katılım fazlaydi.Seyircileri göstermek içinde bir kare çektim

(+)

Ek:
Alıntı:
Sanatçıların kostümlerini gördük.Acaba Vapur personeli nasıl giyindi?

Vapur personeli gene aynıydı=)Bizden sonra sıfatlarini değiştirdilerse bilemem

En son Gözde tarafından Pzr 24 Eyl 2006, 04:48 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

mehmetkonyar
13 yıl önce - Cmt 23 Eyl 2006, 23:36

Evet ben de bugün bu seferdeydim ve muhteşemdi diyebilirim. Yolculardan pek çoğu Kadıköy'e gitmek için değil de Mozart'ı dinlemeye gelmişlerdi sanki. Bence bu tür etkinlikler arada sırada tekrarlanmalı. Hatta sadece klasik müzik değil pek çok alternatif sunulmalı. Arada uzun seferlerde tiyatro bile olabilir belki? Ne hoş olurdu değil mi sizce de gideceğiniz yere kadar hoş bir oyun seyretmek  

Akın Kurtoğlu

13 yıl önce - Cmt 23 Eyl 2006, 23:38

Pekiyi, Mozart'ın hangi eserleri seslendiriliyor vapurda? Çünkü görsel olarak bayağı bir materyal toplandı sitede ama, içerik olarak aydınlatıcı bir bilgiye henüz ulaşamadık.

Akın KURTOĞLU

Gözde

13 yıl önce - Pzr 24 Eyl 2006, 00:09

Alıntı:
Pekiyi, Mozart'ın hangi eserleri seslendiriliyor vapurda? Çünkü görsel olarak bayağı bir materyal toplandı sitede ama, içerik olarak aydınlatıcı bir bilgiye henüz ulaşamadık.  

Telefonlara melodi olan parçalari var ya ağabey,ben onlari dinledim
"Mozart parçalarinin telefona melodi oldugunu bilseydi ,ne düşünürdü sorusu?" aklımdan geçmedi değil
Neyse,açılışı Türk marşı parçasıyla yaptilar.Diger parçayı indirip buldum.Parçanın adi bu Romanza-Pequena Serenata Nocturna.Diğer parçalari bilmiyorum,aradim ,bulamadim ama iyi deneyim oldu

Kemal Dilmen
13 yıl önce - Pzr 24 Eyl 2006, 01:05

mutlaka her sabah karşılaşıyorum ama bir türlü dinleme fırsatı elde demedim.halbuki çok severim klasik müziği çünkü çeşitli melodileri ile insanı ayrı bir dünyaya taşıyor ki bu kişi mozart olunca durum dahada farklı.dinleyenlerin görüşleri nasıl?

Zeki Varış

13 yıl önce - Pzr 24 Eyl 2006, 01:21

Basın bildirisinde şöyle diyor;
Alıntı:
hafta boyunca vapur personeli ve sanatçılar, ünlü bestecinin yaşadığı 18. yüzyıla ait kostümler giyerek, dönemin havasını yaşatacaklar.

Sanatçıların kostümlerini gördük.Acaba Vapur personeli nasıl giyindi?

Kemal Dilmen
13 yıl önce - Pzr 24 Eyl 2006, 01:42

o biraz gülünç olabilir bence.hatta zor bile olur yani.bir düşünün güverte personeli o kıyafetle iskeleye halat sallıyor =)

CAN
13 yıl önce - Pzr 24 Eyl 2006, 02:56

Gözde'cim, sanata özellikle de klasik müzikle  ilgili çok şey biliyor olman beni çok sevindirdi.

Alıntı:
Telefonlara melodi olan parçalari var ya ağabey,ben onlari dinledim

sayfa 2
ANA SAYFA -> ULAŞIM