Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara İskitler MİA Projesi
« önceki   123 ... 747576777879   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 75
Misafir 02d

2 hafta önce - Çrş 29 Ksm 2017, 22:26

Ata sanayi demir sanayi mağdur esnafınin küçük bir gurup kurarak başkana sorunları anlatmalı bikaç arkadaş çok güzel dilekçe örnekleri yazdı bunları devamli gönderi mağduriyet bildirilmesi gerekiyor .2019 a kadar elimize fırsat geçti lütfen bu fırsatı değerlendirelim hareket bereketi getirir.

Misafir 7aa

2 hafta önce - Prş 30 Ksm 2017, 16:07

Ya bu yapilanlari siz hakediyonuz valla neymis melihin seyleri copeymis ankapark melih babasinin parasiyla yapmadi oralari iyi ahmet yapsin mehmet yiksin kizincada melihin adami dogru melih babamin oglu ortagiz karadan hisse aliyom yak yik cope e harcanan para ne oldu bosver melihin seyi he he aman ugrasin durun banane ya ya bu ulke buna gelismuyor zaten gezidede melih yapti diye otobus duraklarini kirdilar dogru melih gelip ordan otobuse binuyor veya chp linin projesi iptal edek mantik bu siz napacaniz kimin yaptina ben anlamiyom bu isleri ya iyi biseyse dogruysa devam eder ha ankapark dogru deildi sifirdan olsa yapmam ama bu kadar harcanan para ne olacak bunun hesabini soran yok kapatacagina satsin ozellestirsin

Misafir 7aa

2 hafta önce - Prş 30 Ksm 2017, 18:08

1 ay oldu deniliyor sanki kac ay baskanlik yapacak secim 2019 martta yani 16 ay var yani 1 ayda yapti 17 ay 1.5 yil bile deil zira o 18 ay

Misafir 7aa

2 hafta önce - Prş 30 Ksm 2017, 18:33

Soyle hic gecmis yazilari acip okuyormusunuz gercegi soyleyenler olumsuz oldugu icin hep tepki cekmis ama tepki verenlerin yazilarini soyle olacak boyle olacak diye 5 sene sonra okuyunca cok komik geluyor gercekler acidir ozellikle gecmiste ki yazilari okudum dogru yorumlayan lar hep olumsuz yazanlar hemen sazanlar atlamis olurmu sen soyle boyle ama soyle boyle diyenlerin hicbir dedigi olmamis olumsuz yazanlar gercegi birebir bilmis acin bi okuyun ben bugun olumsuz yaziyorum ama 2019 da 2020 de biri donupte geriyi okursa o zaman kim hakli kim haksiz kim taraf kim dogru gercekleri cikaracak tek zamandir bakalim bekleyelim gorelim alha yine diyorum insallah beni utandirirlarda layigiyla guzel seyler olur ma aci gerceklermi tatli yalanlarmi insanlar hep tatli yalanlari secmistir cunku gercekler acidir

Misafir 02d

2 hafta önce - Prş 30 Ksm 2017, 20:02

Sayin 7aa sorunumuz Mia nin 13 yıldır çözüme ulasamamasi burda pek çok insan mağdur bilmem sizin haberiniz var mı Ankara da yol olmayan yerler adam oldu şehrin göbeğinde deki yer mezbelelik olarak duruyor İşte insanın canını bu acıtıyor gelir olmayan yerlere vergi ödüyor uz

Misafir 7aa

2 hafta önce - Prş 30 Ksm 2017, 20:52

Var ben farkli birsey soylemiyomki olmuyo iste onu anlatiyorum millet burda birbirine umut asiliyo ama olmuyo mia deil baska birsey olsun yine olmuyo olmuyo olmuyo yeni baska yaziyi bende yazdim dertleri sikintilari anlattim ama o dinoOr avciligi yapiyo ankarada melihin izini silmeye calisiyo sen calis zaten millet bilir yok melih yaptiysa yik mantigi kucuk seylerle ugrasan insanlar buyuk olaylari gerceklestiremez ben bunu soyluyom melihin adamiymisim vay beee beni benden iyi taniyomus arkadaslar sagolsun

Misafir f50

2 hafta önce - Prş 30 Ksm 2017, 22:17

Büyükşehir Belediyesinde yönetim kadrosunda bir değişim yenilenme çalışmaları basından öğrendiğimiz kadar var.Bundan sonraki çalışmalara bakmak lazım.Cumhurbaşkanımızın önünde 150 kişilik liste olduğu haberlerden öğrendik.2019 Martına kadar Altındağda mia sistemine bir neşter vurulması ve burada tıkanan sistemi ortadan kaldıracak bir çalışma yapılması için yoğun bir şekilde talepkar olunması gerekmektedir.Önümüzdeki süre kısa bir süredir ve çok önemli bir fırsattır.Sayın Tuna ile bu konuda bizzat heyet olarak görüşülmeli Mia konusundaki tıkanıklığın nedenleri ortaya konularak gerekli icraat başlatılmalıdır,Gerekirse Valimiz,Gerekirse Başbakanımız ilede Görüşülmeli Bu sistemin çalışması için özel kanun yada kanun hükmünde kararname her ne ise çıkartılması sağlanmalı,Başbakanlığa bağlı gerekirse TOKİ devreye alınması sağlanmalı.

Misafir dfb

2 hafta önce - Prş 30 Ksm 2017, 23:47

7aaa sorunumuz İskitler sorunu başka yerlere çekme .siyaset en son konu.Mia mağdurlarındada var var sağ sol görüşlü insan.

Misafir 7aa

2 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 00:07

Ben siyasete sag sola cekmiyorum hep yapilmali olmali iletilmeli ama yapilmiyor olmuyor ben bunu soyluyorum hep yanlis anliyorsunuz ha insallah yapilir

Misafir df4

2 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 17:37

Yeni başkanda yükseklik takıntısı var.Yüksek katlı projelere izin vermeyebilir.

sayfa 75
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 747576777879   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet