Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı

Mevlana treni kalkacak mı?
evet 58.6%  58.6%  [17]
hayır 41.4%  41.4%  [12]
Toplam Oy : 29

sertaç adalı

12 yıl önce - Sal 12 Eyl 2006, 09:44
Mevlana treni kalkacak mı?

Biliyorsunuz Mevlana Treni adında bir proje gündemde şimdilerde. Bu tren 16 ülkeyi gezecek ve Türkiye'yi temsil edecek. Yalnız benim güzel ülkemde bu projeden yetkililerin neredeyse tamamı habersiz...

Aşağıdaki linkteki haberi okumanızı tavsiye ediyorum. Ve tabii yorumlarınızı da bekliyorum

http://www.aksiyon.com.tr/detay.php?id=25235

pako
12 yıl önce - Pts 13 Ksm 2006, 10:19

selamlar ben trende gosteri yapacak katre muzık toplulugunun kurucusuyum ve tren kalkamaya hazırlanıyor su an bız dunya szlarıyla suf-i muzık yapan bır topluluğuz izlemek isterseniz ustadım youtube.com dan katre yazıp serkan çankaya gırerseniz klıp ve aspendos konserimizi izlersiniz saygılarr................

Burakhan
12 yıl önce - Cmt 06 Oca 2007, 18:39

Alıntı:
selamlar ben trende gosteri yapacak katre muzık toplulugunun kurucusuyum ve tren kalkamaya hazırlanıyor su an bız dunya szlarıyla suf-i muzık yapan bır topluluğuz izlemek isterseniz ustadım youtube.com dan katre yazıp serkan çankaya gırerseniz klıp ve aspendos konserimizi izlersiniz saygılarr................

İyi de arkadaşım siz kimsiniz? Tren organizasyonunu kim yapıyor? Paranızı nereden alıyorsunuz? Kim seçti sizi o trene? Kültür Bakanlığı'nın hiç bir mercisinin haberi yokken birileri çıkıp nasıl "Biz o trende olacağız" diyebiliyor? Rant kokusu geliyor bu işin altından...

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET