Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 145
hasancicek37

12 yıl önce - Sal 24 Ksm 2009, 17:11

http://www.gosterkendiniturkiye.com/
Site açılmış..Sanırım amacı organizasyona desteğin çok olduğunu,tüm ülkenin bu organizasyonu istediğini UEFA'ya göstermek..

habibkadir
12 yıl önce - Pts 30 Ksm 2009, 12:12
şehirleri tartışmayı bırakın artık... :grr:

şehirler hakkında yapılan yorumlar çok saçma ve sığ. hiç bir şey ifade etmiyor. yetkililer o konuda en doğru kararı verecektir. eğer bu şampiyonayı gerçekten istiyorsak bizim yapmamız gereken kamuoyu oluşturmak ve yetkililere yardımcı olmaktır. bu nasıl olur derseniz aklıma ilk gelen organizasyonla ilgili yürüyüş, panel, konser gibi etkinlik olursa onlara katılmak olacaktır. bu tür etkinlikler seçiçi delegeler için çok önemli, halk bunlara ne kadar ilgi gösterirse onlarda o kadar o şehre ilgi duyar. tabii öncelikle bu tür etkinliklerin düzenlenmesi de gerekiyor. bildiğimi kadarıyla şu ana kadar hazırlanmış hiç bir etkinlik yok. bu da bizim en büyük zaafımız. mesala yetkililerden bu tür etkinlikler düzenlemesini de isteyebiliriz. özellikle delegeler inceleme için ülekemize geldiğinde şampiyonaya ev sahipliği yapması planlanan şehirlerde etkinlikler düzenlenmeli ve halkın yoğun bir katılımı olmalıdır. şunu hatırlamakta fayda var, 2008 olimpiyat oyunlarını kazanan şehir açıklandığında pekin sokaklarında binlerce insan kutlama yapıyordu, bizde ise o gün öyle bir durumun varlığından istanbulun büyük bir çoğunluğunun haberi bile yoktu...

inanç09
12 yıl önce - Pts 30 Ksm 2009, 22:39

Alıntı:
şehirler hakkında yapılan yorumlar çok saçma ve sığ. hiç bir şey ifade etmiyor. yetkililer o konuda en doğru kararı verecektir. eğer bu şampiyonayı gerçekten istiyorsak bizim yapmamız gereken kamuoyu oluşturmak ve yetkililere yardımcı olmaktır. bu nasıl olur derseniz aklıma ilk gelen organizasyonla ilgili yürüyüş, panel, konser gibi etkinlik olursa onlara katılmak olacaktır. bu tür etkinlikler seçiçi delegeler için çok önemli, halk bunlara ne kadar ilgi gösterirse onlarda o kadar o şehre ilgi duyar. tabii öncelikle bu tür etkinliklerin düzenlenmesi de gerekiyor. bildiğimi kadarıyla şu ana kadar hazırlanmış hiç bir etkinlik yok. bu da bizim en büyük zaafımız. mesala yetkililerden bu tür etkinlikler düzenlemesini de isteyebiliriz. özellikle delegeler inceleme için ülekemize geldiğinde şampiyonaya ev sahipliği yapması planlanan şehirlerde etkinlikler düzenlenmeli ve halkın yoğun bir katılımı olmalıdır. şunu hatırlamakta fayda var, 2008 olimpiyat oyunlarını kazanan şehir açıklandığında pekin sokaklarında binlerce insan kutlama yapıyordu, bizde ise o gün öyle bir durumun varlığından istanbulun büyük bir çoğunluğunun haberi bile yoktu...

Arkadaşıma katılıyorum bizim öncelikli hedefimiz bu başlığın 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası Türkiyede olmasını sağlamak olmalı nasıl olsa şehirler için yedek 4 5 şehir söyleyeceğiz

www.sercan.de
12 yıl önce - Prş 03 Arl 2009, 21:44

Fransiz hükümeti stadlar icin komple 150 Milyon € yardimda bulunacakmis.
Hangi sehir stadi icin kaca para alacak:

inanç09
12 yıl önce - Prş 03 Arl 2009, 21:49

Bu durumda sıfırdan yapılacak stad yok hepsi revize edilip yenilenecek bence biz fransadan daha avantajlıyız bu konuda ayrıca logo bana çok tanıdık geldi bizim fatih civeleğin yarışmasından çalmış olmasınlar

www.sercan.de
12 yıl önce - Prş 03 Arl 2009, 21:55

Yep yeni stadlar yapilcak. Sadece devlet okadar yardim etmiyor.

Fransanin yeni stadlari:
Lyon
61,556
400-450M €
http://img91.imageshack.us/img91/8564/capturedcra ...022160.jpg
http://img200.imageshack.us/img200/556/main4copie.jpg

Lille
50,283
300m €
http://img96.imageshack.us/img96/695/image1iki.jpg
http://img96.imageshack.us/img96/9571/image8in.jpg

Bordeaux
40-45bin

Nice
35-38bin

En son www.sercan.de tarafından Prş 03 Arl 2009, 21:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

inanç09
12 yıl önce - Prş 03 Arl 2009, 21:57

Alıntı:
Yep yeni stadlar yapilcak. Hemde baya. Sadece devlet okadar yardim etmiyor

gerisini klüplermi yapacak birde kırmızı ile mavi nin anlamları ne grafikte

Barış Öztürk
12 yıl önce - Prş 03 Arl 2009, 21:58

Kırmızı: İnşaat halinde olanlar
Mavi: Yenilenecek olanlar

www.sercan.de
12 yıl önce - Prş 03 Arl 2009, 22:01

Kirmizi: Yeni stadlar
Mavi: Renorve edilcek stadlar

Devlet38
12 yıl önce - Prş 03 Arl 2009, 22:29

Bir düşünün: UEFA'nın başkanı bir Türk olsa, Devlet stadyumlar için 150 milyon avro yardım etse ve Euro 2016 için baya reklam yapılsa bu turnuvayı büyük ihtimalle kim alır? Kesinlikle Türkiye alır. Ama bunları biz yapmadık malesef, Fransa yaptı. En büyük kozları Platini. Biz ne çok reklam yaptık, nede stadyumlar için yardım ettik. Bizim bir tek logomuz çok sağlam. Bana EURO 2016'yı Fransa alıcakmış gibi geliyor. Gerçekten iyi çalışmaları var bu yönde. Bizim çalışmalarımız yeterli değil. Türkiye'nin bu turnuvada ev sahibi olmasını çok isterdim ama daha eksiklerimiz var. Kadir Has Stadı bir başlangıçtı ve bu organizasyon için bu yeni stadımız örnek gösteriliyor ama devamı gelmesi gerek. Projelerimiz gerçeğe dönüşmesi lazım. Biz buna gerçekten inanırsak başarabiliriz. Haydi Türkiye, göster kendini!

sayfa 145
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET