Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 262
onurnazliaka
1 ay önce - Sal 08 Ekm 2019, 12:31

Alıntı:
Bağcılar/Esat-Aydınlık etabında 3 hattın birden çalışmasının amacı, ÖHO'cuları çökertmek olabilir.

Böyle bir durumun olacağını pek sanmıyorum ama yine de yetkililerden açıklama bekliyoruz. O yetkili abi kendini biliyor. Adı lazım değil, baş harfi ben; konu hakkındaki görüşlerinizi paylaşırsanız seviniriz.

onur345
1 ay önce - Cum 11 Ekm 2019, 17:46

Alıntı:
Bağcılar/Esat-Aydınlık etabında 3 hattın birden çalışmasının amacı, ÖHO'cuları çökertmek olabilir.

Alıntı:
Böyle bir durumun olacağını pek sanmıyorum ama yine de yetkililerden açıklama bekliyoruz. O yetkili abi kendini biliyor. Adı lazım değil, baş harfi ben; konu hakkındaki görüşlerinizi paylaşırsanız seviniriz.

Yolcuya araba yetmiyor beyler. Kimsenin çöktüğü falan yok. Aksine gün geçtikçe yolcu sayısı artıyor.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Alıntı:

KADIN İSTERSE HER ŞEYİ YAPAR🙋‍♀️

Varlıkları ve sağladıkları iş gücü ile topluma değer katan kadınlarımızı ABB EGO Genel Müdürlüğü otobüslerimizde şoför olarak istihdam edilmek üzere aramızda görmek istiyoruz.

Daha yaşanılabilir ve örnek bir Başkent için gelin birlikte çalışalım.

(+)

uesendag
1 ay önce - Cum 11 Ekm 2019, 18:16

Bağlar caddesinden yukarı çıkabilecek bir teknoloji olsa bir Ankaray da buraya yapılır. O derece dolu bu hatlar.

Tunç D.

1 ay önce - Cum 11 Ekm 2019, 18:17

Alıntı:
Yolcuya araba yetmiyor beyler. Kimsenin çöktüğü falan yok. Aksine gün geçtikçe yolcu sayısı artıyor.

Bence bu durum tamamen kartlı sisteme geçilmesinin sonucu, nakit çalışırken ÖHO’lar oldukça sınırlı bir kitleye hitap ediyordu, çoğu kişi aktarma yapmak için EGO’yu bekliyordu. Ancak şimdi hepsinde aktarma geçince yolcu ayırt etmeden ilk gelene biniyor.

famat
1 ay önce - Cum 11 Ekm 2019, 18:21

Her nek kadar ben ÖHO Ego rekabetini savunsam da bu düzzenleme bence çok akıllıca olmadı . Zaten az olan 317 Aydınlık yolcusunu paylaşmaya gerek yok. Bunun yerine pik saatlerde 318 iptal olmalı. 319 un güzergahı Türközünü de kapsayacak şekilde genişletilip 10 dk gibi düzenli bir sıklıkta Ulus'a kadar çalışmalı. 323 de 15-20 sıklıkta sadece pik saatlerde bir nevi destek atmalı. Gün içersinde ,se mevcut 318 12-15 dk sıklıkta çalışmalı.

uesendag
1 ay önce - Cum 11 Ekm 2019, 18:29

Alıntı:
Bence bu durum tamamen kartlı sisteme geçilmesinin sonucu, nakit çalışırken ÖHO’lar oldukça sınırlı bir kitleye hitap ediyordu, çoğu kişi aktarma yapmak için EGO’yu bekliyordu

Eskiden ücretliyken çok daha dolu giderdi özeller sabah binemezdim.Şimdi Ego daha dolu gidiyor.

Tunç D.

1 ay önce - Cum 11 Ekm 2019, 18:56

Alıntı:
Eskiden ücretliyken çok daha dolu giderdi özeller sabah binemezdim.Şimdi Ego daha dolu gidiyor.

Dediğime geliyor yine, çünkü artık hepsi kartlı olduğu için eski nakitçi kitle de mecburen kart edindi ve ilk gelene direk biniyor.

uesendag
1 ay önce - Cum 11 Ekm 2019, 19:11

Karttan çok başka sebepler. Eskiden defalarca mavi masaya otobüsleri arttırın diye şikayet ediyordum. Sanki duvara şikayet ediyormuş gibi hiçbir değişiklik olmazdı. Yönetim değişti, şikayetler kaale alınmaya başladı 318 in otobüs sayısı arttı. Buna karşılık özeller yavaş gitme, egonun önünü kesme gibi yollara girdiler. İyice müşterileri azaldı.

onur345
1 ay önce - Cum 11 Ekm 2019, 19:46

Alıntı:
Karttan çok başka sebepler. Eskiden defalarca mavi masaya otobüsleri arttırın diye şikayet ediyordum. Sanki duvara şikayet ediyormuş gibi hiçbir değişiklik olmazdı. Yönetim değişti, şikayetler kaale alınmaya başladı 318 in otobüs sayısı arttı. Buna karşılık özeller yavaş gitme, egonun önünü kesme gibi yollara girdiler. İyice müşterileri azaldı.

Adam yukarıda izah ediyor hala üst üste, saptırmak için mevzuyu zorluyorsun işte. Senin gibi tabi çıkacak arada bir tuzu biberisiniz ama zorlama. Yazdıklarının gerçeklikle alakası bile yok.

Akşam gelip hesabımı alıyorsun otobüsten de azaldı deyip duruyorsun.

Sıhhıye'ye, Güvenpark'a araba yetmiyor yolcuya Esat'a doğru diyorum !

ozgur_clm
1 ay önce - Cum 11 Ekm 2019, 21:57

453 hattı yarından itibaren tüm gün boyu hizmet vericek şekilde ayarlanıcakmış ve artık körüklü otobüsler de calışmalı bu hatta.İnşallah bu durumda 353-5 ahoklar artık ulusa gitmek yerine ego ceptedeki güzergâhından gitmeye başlar.Son olarak ise 135 hattı da artık gün içine yayılmalı.

sayfa 262
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet