Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Denizli - Forum Çamlık Alışveriş ve Yaşam Merkezi [AVM]
« önceki   123 ... 323334   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
ege çakar
11 yıl önce - Çrş 04 Nis 2007, 01:49

Sevgili Denizlililer
Forum Denizli lokasyon olarak terasparka göre daha mı merkezidir? bilgi lütfen

huseyin baydil
11 yıl önce - Çrş 04 Nis 2007, 02:09

evet arkadaşım forum çamlık denizlinin en merkezi bir kaç meydanından olan demokrasi meydanının hemen yanı başında yapımı devam ediyor.Teras park ise son yıllarda büyük gelişim gösteren kentleşme oranının en yüksek olduğu yerlerden olan yenişehire yapılıyor ancak sanıldığı gibi uzak bir yer değil forum çamlıkla arası yaklaşık en fazla 10 dakika mesafede yani her ikiside yer olarak mükemmel ama forum çamlık daha merkezi bir yerde tabi teraspark forum çamlıktan daha büyük ve daha çok ilgi çekeceği malum ve proje daha erken bitecek forum çamlığa göre merak edenlere duyurulur.

Yasin Efesoy

11 yıl önce - Prş 09 Ağu 2007, 21:32

Merhabalar,
İnşaatta çalışmalar son hız devam ediyor. Yol kotundan itibaren zemin kat tamamlandı, 1. katın inşaatındalar şu anda. Fakat inşaatın güvenlikleri de bir o kadar sıkı. Sorumlu mühendisten bile izin almaya çalıştım çekim için fakat asla izin vermiyorlar. Ancak dışarıdaki kapalı panellerde bir açıklık bulabilirsek çekim yapabiliyoruz. Bunu yakalayabilme ümidi ile de sık sık kolaçan ediyorum. Ayrıca küçük bir hatırlatma: Süpermarket; MMM MİGROS olacaktır. Konuyu açarken proje bilgilerini ayrıntılı olarak vermeyi unutmuşum; yeni fark ettim!

Program
Perakende: 24.000 m2
Süpermarket: 4.500 m2
Restoranlar: 2.200 m2
Eğlence: 700 m2
Sinema: 2.500 m2

Park Alanı
1.000 araç

Proje Geliştirme
Multi TurkMall - İstanbul

Yatırımcı
Multi TurkMall - İstanbul

Konsept
T+T Design - Gouda/HOLLANDA

Mimari
Chapman Taylor - Madrid/İSPANYA

İnşaata Başlama
2006 - 3. çeyrek

Açılış
2008 - 1. çeyrek

İletişim
Multi TurkMall, İstanbul, 0(212) 349 10 00

***Yazılı bilgiler: http://www.forumcamlik.com/tr/index_tr.htm

Saygılarımla,
Yasin EFESOY

Yasin Efesoy

10 yıl önce - Çrş 22 Ağu 2007, 17:00

Merhabalar,
Yeni kameramla dün, aylar sonra Forum Çamlık AVM'den yeni iki fotoğraf alabildim. Aslında yakından, hatta içeriden çekim yapmak istiyorum ama halen anlayamadığım saçma sapan bir "koruma" söz konusu şantiyede.

(+)

(+)

Sevgiler,
Yasin EFESOY

huseyin baydil
10 yıl önce - Çrş 22 Ağu 2007, 20:56

Bende ne zamandır forum çamlığın fotolarını çekmeyi planlıyordum ama yasinin de dediği gibi inşaatın fotoğraflarını çektirmiyorlardı nedenini sorduğumda da inşaatın projesini taklit edilip çalınabileceği şeklinde komik bir açıklama yapmıştı sanki internet sitelerinden projenin kaba çizimlerine ulaşamaycaklar
neyse bende bugün çevredeki apartmanlardan görüntü almaya çalıştım işte merak edenlere birkaç fotoğrafta benden;

(+)

(+)

(+)

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 323334   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler