Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Denizli - Forum Çamlık Alışveriş ve Yaşam Merkezi [AVM]
« önceki   1234 ... 323334   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
huseyin baydil

10 yıl önce - Pts 27 Ağu 2007, 23:28

(+)

(+)

denizefe
10 yıl önce - Sal 25 Eyl 2007, 23:38

Gerçekten süper kıskanmamak elde değil.Bir yanda Forum bir yanda teraspark çok güzel gelişmeler.Ama neyse ki bizimde Yaylada AVM'miz bitmek üzere.Ege'de İzmir'i bir yana koyarsak Denizli(hiç görmedim bu arada)sanayideki ataklarıyla tek geçeceğim şehirdir,hem sanayisi hemde insanları tam şehirli tebrik etmek lazım.Darısı her anlamda Balıkesir'imizin başına.Sanırım yakın zamandaki hareketliliğiyle Denizli'nin Ege'de yalnız olmadığını göstereceğiz ) Tekrar tebrikler Denizli

Çetin Gökbulut
10 yıl önce - Pzr 30 Eyl 2007, 00:19

Denizlide sadece teras park ve forum çamlık projesi yok.sümer parkta var.birde şu an faaliyette olan pekdemir avm,marketix avm ve egs park avm var.

Aycan Aydoğan

10 yıl önce - Cmt 06 Ekm 2007, 02:22
egs parkın sonu !!!

arkadaşlar teraspark ile forum çamlık ın açılmasından sonra egs parkın akibeti hiç iyi olmaz sanırım.marketix daha avantajlı ankara yolu kentleşmiş bir bölge ama egs park için pek söylenemez.zaten satılığa çıktığında bile alan olmadı galiba!!!

Çetin Gökbulut
10 yıl önce - Cmt 06 Ekm 2007, 14:45

Pekdemir avm,marketix avm ve egs park akibeti belli olmaz,bilemiyorum,Ama Egs parka alıcı çıktı istenilen ücret fazla geldi.Onuda bilemiyorum.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 323334   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler