Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Akın Kurtoğlu

15 yıl önce - Sal 05 Eyl 2006, 01:37
BUR » E1.16. İnteraktif Bir 'Bursa Kentiçi Ulaşım Haritası' Çalışması Teklifi

Bursa Kentiçi Ulaşımı ile ilgili çok detaylı bir çalışma gerçekleştirmek istiyorum siteiçinde (PHP'den faydalanarak). İnteraktif özellik taşıyacak olan bu çalışmada, yüzeysel bir Bursa haritası üzerinde; Bursaray, BOİ, ÖHO, Minibüs, Dolmuş ve Deniz Ulaşımı'nı işaretlemek istiyorum.   Tek kalemde herşeyin görülebileceği, üzerlerine mouse ile tıklanarak her türlü gerekli/gereksiz   bilgiye ulaşılabileceği bir çalışma için bana bu konuda yardım edebilecek birkaç enayi (pardon yardımsever!     ) arkadaşa ihtiyacım var.    

Akın KURTOĞLU

Batur

15 yıl önce - Sal 05 Eyl 2006, 12:42

Akın abi elimden geldiğince yardım etmeye hazırım  

En son Batur tarafından Sal 05 Eyl 2006, 16:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Akın Alan
15 yıl önce - Sal 05 Eyl 2006, 13:55

Sevgili adaşım Akın Ağabey bende bu konuda sana yardıma hazırım yeterki elimden birşeyler gelsin....

Akın Kurtoğlu

15 yıl önce - Sal 05 Eyl 2006, 14:56

Sağolun arkadaşlar, en kısa zamanda meselenin iskeletini kurarak, bu konuda münferit bir başlık açıp, detaylarını oraya yazacağım. Sonra aramızda bir işbölümü yaparız Kasmadan, ama çok da zamana yaymadan, olabilen en seri şekilde çalışmayı tamamlarız. Ortaya kesinlikle haaarika bir şey çıkacağına garanti verebilirim sizlere  

Akın KURTOĞLU

ugursurmeli
15 yıl önce - Çrş 06 Eyl 2006, 19:09

Akın abi selamlar... Çok yoğun bir çalışma temposunu geride bırakıyorum... Bir aksilik olmazsa bu hafta son. O enayi doğuştan benim Hakan Aydın'a sor

hakan_bebek
15 yıl önce - Sal 26 Arl 2006, 11:01
Bursa Kentiçi Ulaşımı

Selamlar. Siteye yeni üye oldum ancak zengin görsel içeriği ve forumda konuşulan konular beni oldukça etkiledi. Ben Harita Mühendisiyim(Jeodezi Ve Fotogrametri), dolayısıyla ulaşım ko9nusunda cad programlarında üretilmiş çok çeşitli haritalara ulaşabilmekteyim. Bu haritaları bu projeye vermekten kıvanç duyarım. Bilgi paylaştıkça artar. Sevgiler ve selamlar.
Hakan BEBEK

Alper Bozkurt

15 yıl önce - Sal 26 Arl 2006, 12:40

Bursadaki en büyük sıkıntılardan biri toplaşmak istendiğinde kimsenin aklına gidilebilecek güzel bir yerin gelmemesidir.

Ben Restorantlar, cafeler, eğlence mekanları hakkında bilgi toplayabilirim.

İş bölümümü kendim yaptım  

turker ustun

11 yıl önce - Cmt 30 Nis 2011, 22:20

Ulaşım ağı 2006dan beri bir hayli genişledi. Bu konuyu yeniden gündeme getirmeliyiz...

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara