Ana Sayfa 990 bin Türkiye Fotoğrafı
Nostaljik Şehirlerarası Otobüsler
« önceki   123 ... 168169170 ... 397398399   sonraki »
Ana Sayfa -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
nurettin35
5 yıl önce - Çrş 05 Ağu 2009, 22:10
0 302

selam arkadaşlar. uzun zamandır sitede izleyici olarak takip ediyordum.Sizinle paylaşmak istediğim birşey var.şu an ankara da oturuyorum son bir ay içinde ankarada hasanoğlan a iki defa gittim en büyük sebebi de hala 0302 otobüslerin çalışması.çok memnun kaldım şimdiye kadar hep özlem duyuyordum ve sonunda eşimin bütün gülmeleri arasında bunu yaptım ve çok mutluyum ama ona çok komik geldi.

Sefer Kuyruk

5 yıl önce - Çrş 05 Ağu 2009, 23:52

Alıntı:
selam arkadaşlar. uzun zamandır sitede izleyici olarak takip ediyordum.Sizinle paylaşmak istediğim birşey var.şu an ankara da oturuyorum son bir ay içinde ankarada hasanoğlan a iki defa gittim en büyük sebebi de hala 0302 otobüslerin çalışması.

Tesadüf bu ya ! daha dün (4.8.2009) özel araçla Kırıkkale'ye giderken yolda Hasanoğlan Belediyesine ait 0302 otobüs ilgimi çekti. sebebi, Özkaymak turizm'in 1983 yılına kadar çalışmış 0302'lerdeki renklere sahip olmasıydı. Uygun bir zamanda fotoğrafını çekip siteye yüklemeye çalışacağım.

yılmaz büktel

5 yıl önce - Cum 07 Ağu 2009, 01:09

Parti seçim otobüsü olarak çalışan bir süperman. 06-YU-471 gibi de bir plakası var. Parti ismi ve logosunu da sildim.

Ali FC
5 yıl önce - Cum 07 Ağu 2009, 16:22

Alıntı:
İstanbul-Münih arasında çalışan '' Bosfor Turizm '' firmasına ait bir otobüs Kapıkule civarlarında görülüyor. Yıl 1964

Bu yazının olduğu fotoğrafta görülen otobüsün altındaki fotoğrafda aynı otobüsün içi denmiş. Ama, bunun olması mümkün değildir. Çünkü fotoğrafdaki otobüsün dıştan görünümde tavan camları vardır ama iç görünümde tavan camları görülememektedir.

Gökhan AsGül
5 yıl önce - Pzr 09 Ağu 2009, 13:37

İngilizce yayınlanan bir Türk dergisinin 1976 ve 1980 yılındaki sayılarında yayınlanan iki ilanda Mercedes Otomarsan reklamı ve dönemin kralı olan 0302 otobüsler

1. İlanda (sanırım) yatırımı düşünenlere 0302'ler tavsiye edilmekte.
2. İlanda ise 0302'lerin sadık dostluğu ön plana çıkarılmış.

İngilizcesi iyi olan üstadlar ilanların metni hakkında daha detaylar verebilirler

En son Gökhan AsGül tarafından Pzr 09 Ağu 2009, 13:38 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

yukselaydin
5 yıl önce - Pts 10 Ağu 2009, 19:19

Alıntı:
. İlanda (sanırım) yatırımı düşünenlere 0302'ler tavsiye edilmekte.
2. İlanda ise 0302'lerin sadık dostluğu ön plana çıkarılmış.

EĞER BİR YATIRIMSA
Eğer bir yatırımsa umut verici bir yatırım olmalıdır. Bir Mercedes Benz Otobüs güvenliğiyle, konforuyla, tüm dünyada bilinen kalitesiyle kendisine verilenin çok daha fazlasını geri verir. Otomarsan Mercedes otobüsünün sadakati uzun süreli dostluk verir ve umut verici bir gelecek sağlar.

VEFALI DOSTLUK
Otomarsan Mercedes Benz otobüsleri herkesçe bilinen güvenlik konfor ve yüksek kalitesi ile kısa ve
uzun mesafeli taşımacılığın omurgasıdır. Satış sonrası servis ile yıllardır problemsiz şekilde yollardadırlar. Mercedesin sadık dostluğundan memnun kalacaksınız. [/quote]

meydanli52
5 yıl önce - Prş 13 Ağu 2009, 17:28

You tubede DESTİNATİON DOHA part 1 yazın 1977 BBC yapımı nefis bir belgesel var İstanbul dan başlayıp KİLİSte bitiyor O 302 çarpma kapı OTOBÜSLER bugünki gibi eski Ankara yolu gülek boğazı kargasekmez nefis görüntüler mutlaka izleyin ileriki bölümlerdede eski HAC YOLU güzergahı var tavsiye ederim

bora3479

5 yıl önce - Prş 13 Ağu 2009, 21:33
güzel bir belgesel

Alıntı:
You tubede DESTİNATİON DOHA part 1 yazın 1977 BBC yapımı nefis bir belgesel var İstanbul dan başlayıp KİLİSte bitiyor O 302 çarpma kapı OTOBÜSLER bugünki gibi eski Ankara yolu gülek boğazı kargasekmez nefis görüntüler mutlaka izleyin ileriki bölümlerdede eski HAC YOLU güzergahı var tavsiye ederim

aynı serinin part 3'ünde sanırım isveç geçişinde yanlış ta olabilir, Ulusoy'un T.I.R. larından birini de sollama yaparken gösteriyor.

meydanli52
5 yıl önce - Cum 14 Ağu 2009, 14:33

Sanırım mesajı noksan yazdım DESTİNATİON DOHA THE DİFFİCULT BİT part 1 olacaktı tavsiye ederim

gezgincydost
5 yıl önce - Cum 14 Ağu 2009, 15:28
günah filimi

bu filmi sadece 302 nin için en az 70-80 kere izlemiştim

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> ULAŞIM