Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 521
Murkes
1 ay önce - Cum 05 Mar 2021, 12:01

Yazın açılacak dendiğine göre büyük ihtimal 30 Ağustosa kadar sarkıtırlar... 😪

burak5866
1 ay önce - Cum 05 Mar 2021, 12:18

30 ağustos geç gibi düşünüyorsunuz ama şurada 5 ay var keşke o tarihte eksiksiz tamamlanıp hizmete açılsa ben ona da razıyım.

turan58

1 ay önce - Cum 05 Mar 2021, 13:31

Alıntı:
30 ağustos geç gibi düşünüyorsunuz ama şurada 5 ay var keşke o tarihte eksiksiz tamamlanıp hizmete açılsa ben ona da razıyım.

Burak kardeşim eksiksiz açılması için tahmilim en az 5 sene daha beklememiz gerekir daha çok eksikleri var daha açılmadık tünel flan var galiba .

Karakas Mehmet

1 ay önce - Cum 05 Mar 2021, 14:15

Turan Bey sadece T15 tünelinde çalışma bitmedi.

Diğer tünellerin delme işleri bitti,kaplama ve kaçış tünel çalışmaları var.

serinyon
1 ay önce - Cum 05 Mar 2021, 15:47

4 Eylül 2021 Sivas kongresi yıl dönümünde açılır.

Novaplus
1 ay önce - Cum 05 Mar 2021, 22:09

2021 yili icerisinde kesin acilir bence.

Cumali1999
1 ay önce - Cum 05 Mar 2021, 22:34

Alıntı:
2021 yili icerisinde kesin acilir bence.

Onu hepimiz biliyoruz, ancak ne zaman olur onu bilmiyoruz, 1 hafta sonra mı ? Yoksa sene sonu mu ? onu tam olarak kestirmek zor ancak 19 Mayıs yada 4 Eylül olabilir, diye tahmin ediyorum

cemalnuri 63
1 ay önce - Cmt 06 Mar 2021, 08:16

CUMALİ1999 BİZ DÜN YOZGAT YERKÖY BELEDİYE ULAŞIMDAN SORUMLU BAŞKAN YARDIMCISI VE DİĞER YETKİLİLERLE GÖRÜŞTÜK YHT VESİLESİ İLE İLÇE İÇERSİNDE KALAN OTOGARI Kİ YHT İSTASYONUNA MESAFESİ YAKLAŞIK 16 KM CİVARINDAYMIŞ İLÇENİN YHT İSTASYONU YÖNÜNDE ŞEHİRLERARASI OTOBÜSLERİN VE YHT İLE GELEN YOLCULARIN GİDECEKLERİ İLLERE DAHA KOLAY ULAŞMALARINI TEMİN İÇİN YHT İSTASYONUNA 2-3 KM MESAFEDE KARAYOLU KENARINA YENİ OTOGAR YAPMIŞ VE BAZI FİRMALAR AKTİF HALE GEÇMİŞ VAZİYETTE YHT NİN MAYIS YADA HAZİRAN DA FAALİYETE GEÇECEĞİ BAZINDA GAR OTOGAR VE İLÇE MERKEZİNE ULAŞIM İÇİN HAT İŞLETMESİNE HAZIRLIK YAPIYOR TCDD NİN HATTI AÇMASINI BEKLİYORLAR , BU BİZİM GİBİ YERKÖYDEN KAYSERİYE GEÇECEK YOLCULAR İÇİN OLDUĞU KADAR DİĞER ÇEVRE İLLEREDE GİDECEK YOLCULAR İÇİN BÜYÜK KOLAYLIK SAĞLAYACAK AYRICA ÜYELERİMİZİN BİLGİSİ OLSUN YHT YOZGAT GARI İLE OTOGAR VE İLÇE MERKEZİ ARASIDA BU UYGULAMA GİBİ BENZER BİR HATDA ÇALIŞTIRACAKLARMIŞ YHT MİZ ÜLKEMİZE VE BEKLEYEN HERKESE HAYIRLI OLSUN.

Nezih90
1 ay önce - Cmt 06 Mar 2021, 17:09

Abartmayın Turan bey. En geç Elmadağı viyadükleri dahil 29 ekim 2023'te açılacaktır. Biraz bir gecikme var Elmadağ kısmında ama öyle kesinlikle aşırı felan değil. Doğançay ripajı daha sıkıntılı, daha kamulaştırma var, vs. vs. Ha İstanbul hattını da sayıyorsanız o zaman bir şey diyemeyeceğim

turan58

1 ay önce - Cmt 06 Mar 2021, 18:01

Nezih bey kardeşim ben abartmıyorum yazılıp çizilenlere göre söylüyorum şu an daha cacilacak tünel var demiyor artı bazı yerlerde yetişmediği için eski hatlar kullanılacak deniyor bende bu tünel ve eski hatların tamamlanip tam eksizksiz olması için beş yıl daha sürer dedim

sayfa 521
ANA SAYFA -> ULAŞIM